Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaar göz dr undan çıktım şimdi gözümdeki fındık büyüklüğündeki çıkan şey şalazyon muş. Yani göz kapağı kisti. Çikolata kistime yeni kardeş kist eklendi hangisine yanayım kafaya takayım bilemiyorum artık. İyice sinirim bozuldu 😂😂
Canim gozunde cikan kistten haberim yoktu cok uzuldum. Gecmis olsun,Nasil iyilesecek acaba 🤔 operasyon ile mi alacaklar
Kızlar meraba fikirlerinize ihtiyacım var bu ay klomen ve çatlatma iğnesi ile gebe kaldım ama daha çok başında dün iğnenin 16.günüydü kan verdim 34 çıktı yarın tekrarlayacağım ama çok fazla adet sancısı gibi sancı var acaba kimyasal gebelik mi yaşıyorum diyorum lavaboya gidiyorum yok akıntım var sadece sizce bu durum normal mi yarın belli olur artış nasıl ne durumda ama korkuyorum da bu sancıyı yaşayınca
Canim benimmmm
Cok sevindim yaaa Allah saglikla tamamina erdirsin insallah. Canim gec dollenme olmustur belki endiselenme insallah saglikli gebeliktir. Yarin 18. Gun mu? 2 gunde bir degerlerinin artisina baktiginda zaten anlasilacak sakin ol iyi dusun 🤗

Canim gozunde cikan kistten haberim yoktu cok uzuldum. Gecmis olsun,Nasil iyilesecek acaba 🤔 operasyon ile mi alacaklar

Canim benimmmm
Cok sevindim yaaa Allah saglikla tamamina erdirsin insallah. Canim gec dollenme olmustur belki endiselenme insallah saglikli gebeliktir. Yarin 18. Gun mu? 2 gunde bir degerlerinin artisina baktiginda zaten anlasilacak sakin ol iyi dusun 🤗
Çok sağol arkadaşım geçen ay olumsuz sonuçlandı adet olmuştum ama bu ay tuttu bakalım evet yarın 18 oluyo 1 martta vuruldum iğneyi Bi seferde kimyasal gebelik geçirmiştim 200 de kalmıştı beta sanırım kalp atışı duymadan rahatlayamam hamileyim diyemem sana da çok sevindim rabbim tamamına erdirsin 💐

Çok sağol arkadaşım geçen ay olumsuz sonuçlandı adet olmuştum ama bu ay tuttu bakalım evet yarın 18 oluyo 1 martta vuruldum iğneyi Bi seferde kimyasal gebelik geçirmiştim 200 de kalmıştı beta sanırım kalp atışı duymadan rahatlayamam hamileyim diyemem sana da çok sevindim rabbim tamamına erdirsin 💐
Tesekkur ederim caniminici ben de senin gibi kalp atislarini duymadan rahat edememistim ama duydum sukurler olsun. Sen de duyacaksin. Kimyasali hatirliyorum. Acaba dr a mi gitsen? Kan sulandirici kullanman gerekiyor mu? Keske hemen bir de kontrolune girsen arkadasim ya

Kızlaar göz dr undan çıktım şimdi gözümdeki fındık büyüklüğündeki çıkan şey şalazyon muş. Yani göz kapağı kisti. Çikolata kistime yeni kardeş kist eklendi hangisine yanayım kafaya takayım bilemiyorum artık. İyice sinirim bozuldu 😂😂
Bunu da ilk defa duyuyorum hay Allahım neler görcz duyucaz daha tedavisi neymiş peki çok geçmiş olsun canım

X