Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum keske olsa ama konustugumuz gibi bu kadar erken belirti olmaz insallah gebe olursun bu ay senin icin dua edecegim
İyi kuzum okuldan geldim devirdim kendimi dinleneyim sonra yemek yapmaya devam sen nasılsın,
Iyiyim tatli hocam yoruldun tabi ellerine saglik. Cok yorgunsan kolay birseyler yap yesin eniste dinlenmek senin de hakkin
Randevuyu doktora anca cuma gününe aldım yarın da verirsem elimde iki tane beta olur ona göre gösteririm inşallah
Canim benimm sen yarin kan ver tabi en azindan artisi gor icin rahatlasin ama hemen doktor kontrolune girmen iyi olur progestan varsa evde ona da basla canim
İnsallah işe yarar canımın içi insülin direncini kırdım çok şükür
Yarayacak tabi yaramaz olur mu hic. Senin bu azmin, C Capanin Gururu Teyom un azmi ve H halleycik de katildi simdi, buna hayranim . Inanki hersey cok guzel olacak.

Sana kibar davranmışlar demek kız

Bence erteleme derim kuzum
Kafanin mesgul olmasi daha iyi degiilmi
İkisi bir arada olur

Canim hoca 5 kutu gonalf 300 den yazmis birde ovitrelle yazmış. 600 tl fiyat cikartti eczacı yarın öğlen gidip alacağım aksam da vurmaya baslicam hayırlısıyla.

Antibiyotik, gözyaşı damlası ver merhem verdi bebişim bunlarla geçmezse operasyonla alcaklarmış
Bunu da ilk defa duyuyorum hay Allahım neler görcz duyucaz daha tedavisi neymiş peki çok geçmiş olsun canım
teşekkür ederim bebişim ilaç kullancam bir müddet olmazsa operasyon. Son 3-4 gündür ilk defa gebelik belirtisi aramadan kafayı gözümle bozdum

Aaaa güzel taktik bak böyle yapayım. Takmalarıda takayımmı kenke
Tak kenke ne kadar kırpıstirirsan o kadar iyi
Iyiki varsınız kızlar
Sen de iyi ki varsin cicegim gel opim bi tane
Canim hoca 5 kutu gonalf 300 den yazmis birde ovitrelle yazmış. 600 tl fiyat cikartti eczacı yarın öğlen gidip alacağım aksam da vurmaya baslicam hayırlısıyla.
Fiyat baya iyi hayatim sifan olsun insallah
Gecmis olsun kuzum benim insallah hic gerek kalmadan gecer

Tak kenke ne kadar kırpıstirirsan o kadar iyi

Sen de iyi ki varsin cicegim gel opim bi tane

Fiyat baya iyi hayatim sifan olsun insallah

Gecmis olsun kuzum benim insallah hic gerek kalmadan gecer
İnşallah canım benim Allah razı olsun

Aminnn kuzum C Capanin Gururu Teyom kuzuma bin maşallah H halleycik e de tabiki fit anneler olmalıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…