Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nerde keşke içebilsem, aklıma bile gelmiyor su içmek. Bugün dahacdacaz içicem bakalım yine sık gidecek miyim?

Benim kasımlarımım altı sancı değilde sanki bi yoğunluk baskı var. Kabızlık. Bunlar belirti olsa keşke.
Kuzum keske olsa ama konustugumuz gibi bu kadar erken belirti olmaz insallah gebe olursun bu ay senin icin dua edecegim 🤗❤️
İyi kuzum okuldan geldim devirdim kendimi dinleneyim sonra yemek yapmaya devam😂 sen nasılsın,
Iyiyim tatli hocam 🤗yoruldun tabi ellerine saglik. Cok yorgunsan kolay birseyler yap yesin eniste dinlenmek senin de hakkin 😁
Randevuyu doktora anca cuma gününe aldım yarın da verirsem elimde iki tane beta olur ona göre gösteririm inşallah
Canim benimm sen yarin kan ver tabi en azindan artisi gor icin rahatlasin ama hemen doktor kontrolune girmen iyi olur progestan varsa evde ona da basla canim 💛
İnsallah işe yarar canımın içi 🥰 insülin direncini kırdım çok şükür 🤗
Yarayacak tabi yaramaz olur mu hic. Senin bu azmin, C Capanin Gururu Teyom un azmi ve H halleycik de katildi simdi, buna hayranim . Inanki hersey cok guzel olacak.

Askim kendisi sperm atimi yapsin 2 gun de olsa olur sorun yok ama saglam bi arastirilmasi gerekir. Senin de oyle insallah sonuclar guzel cikar canim

E tabi adam aylardir o gunu bekliyor yazik valla modu gider

😂😂😂 Evet biraz oyle yapiyorlar belki de beni acitmadilar bilmem 😂
Sana kibar davranmışlar demek kız😂😂

2-3 ay gibi erteleme. Aslında çok değil.
LaRisaCca LaRisaCca H halleycik siz böyle dediyseniz eşim hiç kabul etmez 😂neyse oluruna bırakmışım. Zaten uzun protokol olursa arada gider gelirim. Aslında tez biterse zihnim çok rahat başlamış olacak tedaviye, o yüzden şeytan dürtüyor.
Bence erteleme derim kuzum
Kafanin mesgul olmasi daha iyi degiilmi
İkisi bir arada olur🥰❤️

Hadi gozun aydin canimm 🥰
Hayirli olsun insallah bu tedavin vesilen olur. Bakalim fiyat ne tutacak

Kuzu biz zaten oyle tempolu yurumemeliyiz azcik yuruyus hazmini da iyilestirir 🤗 ama seni yoruyorsa yapma canim. Tuzlu seyler mi yiyorsun? Oda sislik yapar. Bol su ic canim bolca idrara cikarsin sisin iner. Istekilere soyledin mi hamile oldugunu 🥰
Canim hoca 5 kutu gonalf 300 den yazmis birde ovitrelle yazmış. 600 tl fiyat cikartti eczacı yarın öğlen gidip alacağım aksam da vurmaya baslicam hayırlısıyla.

Canim gozunde cikan kistten haberim yoktu cok uzuldum. Gecmis olsun,Nasil iyilesecek acaba 🤔 operasyon ile mi alacaklar

Canim benimmmm
Cok sevindim yaaa Allah saglikla tamamina erdirsin insallah. Canim gec dollenme olmustur belki endiselenme insallah saglikli gebeliktir. Yarin 18. Gun mu? 2 gunde bir degerlerinin artisina baktiginda zaten anlasilacak sakin ol iyi dusun 🤗
Antibiyotik, gözyaşı damlası ver merhem verdi bebişim bunlarla geçmezse operasyonla alcaklarmış 😞
Bunu da ilk defa duyuyorum hay Allahım neler görcz duyucaz daha tedavisi neymiş peki çok geçmiş olsun canım
teşekkür ederim bebişim ilaç kullancam bir müddet olmazsa operasyon. Son 3-4 gündür ilk defa gebelik belirtisi aramadan kafayı gözümle bozdum 🤷🏻‍♀️😅

Aaaa güzel taktik bak böyle yapayım. Takmalarıda takayımmı kenke 🤣🤣
Tak kenke ne kadar kırpıstirirsan o kadar iyi 😁😁
Iyiki varsınız kızlar🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Sen de iyi ki varsin cicegim 🥰🥰 gel opim bi tane :KK74:
Canim hoca 5 kutu gonalf 300 den yazmis birde ovitrelle yazmış. 600 tl fiyat cikartti eczacı yarın öğlen gidip alacağım aksam da vurmaya baslicam hayırlısıyla.
Fiyat baya iyi hayatim sifan olsun insallah
Antibiyotik, gözyaşı damlası ver merhem verdi bebişim bunlarla geçmezse operasyonla alcaklarmış 😞

teşekkür ederim bebişim ilaç kullancam bir müddet olmazsa operasyon. Son 3-4 gündür ilk defa gebelik belirtisi aramadan kafayı gözümle bozdum 🤷🏻‍♀️😅
Gecmis olsun kuzum benim insallah hic gerek kalmadan gecer 🤗💛

Tak kenke ne kadar kırpıstirirsan o kadar iyi 😁😁

Sen de iyi ki varsin cicegim 🥰🥰 gel opim bi tane :KK74:

Fiyat baya iyi hayatim sifan olsun insallah

Gecmis olsun kuzum benim insallah hic gerek kalmadan gecer 🤗💛
İnşallah canım benim Allah razı olsun 🙏🌱

Kuzum keske olsa ama konustugumuz gibi bu kadar erken belirti olmaz insallah gebe olursun bu ay senin icin dua edecegim 🤗❤️

Iyiyim tatli hocam 🤗yoruldun tabi ellerine saglik. Cok yorgunsan kolay birseyler yap yesin eniste dinlenmek senin de hakkin 😁

Canim benimm sen yarin kan ver tabi en azindan artisi gor icin rahatlasin ama hemen doktor kontrolune girmen iyi olur progestan varsa evde ona da basla canim 💛

Yarayacak tabi yaramaz olur mu hic. Senin bu azmin, C Capanin Gururu Teyom un azmi ve H halleycik de katildi simdi, buna hayranim . Inanki hersey cok guzel olacak.
Aminnn kuzum ❤️ C Capanin Gururu Teyom kuzuma bin maşallah H halleycik e de tabiki 😍😍 fit anneler olmalıyız 🐣❤️❤️

X