Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah korusun canim benim insallah degilsindir de olsun tedbirli olmak iyi acaktir
yok bbgmmm demediii hatta sevindi hatta bana her sefernde herşey yolunda mı aman dkkt et sana bişey yaptırmasınlar eğilip kalkma diyo gayet memnun
Masallah kiz ne guzel benimki de bana uzulsem mi sevinsem mi bilemedim demisti o yuzden soylemedim ona da kimseye de.. evdeyim zaten

Allah korusun canim benim insallah degilsindir de olsun tedbirli olmak iyi acaktir

Masallah kiz ne guzel benimki de bana uzulsem mi sevinsem mi bilemedim demisti o yuzden soylemedim ona da kimseye de.. evdeyim zaten
Evet bebeğim daha önce yaptırmıştım test çok kötüydü ondan çok korkuyorum

En yakin zamanda goreceksin canim hic uzulme senin icin de toplanip meryem okuyalim ovulasyon gununde ya da tedavi aldiginda soyle muhakkak canim sen bizim icin ozelsin
Yarın yumurtlama günüm bacılar gönlünüzden geçerse okursanız makbule geçer vallah. Allah kabul etsin sizde benim için çook değerlisiiniz sizle teselli buluyorum

bnm bi önceki duysaydı sevnmezdiii bu iyi çok şükür söyleme aynen canım boşverrr dogurunca duyarlar

Evet canim lavman rahatlatmistir . Uzuldum ya.. yuruyus yapabiliyormusun canim? Hareket de gaz cikarmana ve wc ihtiyacina yardimci olur
Ah canım keske yapabilsem yürüyüş yapmakta cok zorlanıyorum karnımda sanki su balonları var öyle bir ağrı sancı
Serumumu takıldım rahatlatır insallah cok sağol kuzum

Allahım razı olsun edacım çok sağol rabbim kimseye yasatmasın bu durumu aminnn insallahh

Ohss biraz sıkıntılı canım. Bebiş için katlanıyoruz mecbur. İnşallah sonu güzel olacak. Aradılar mı canım embriyolar için
İnsallah kuzum insallah...
Aradılar canım 13 tane 2.güne giden embriyolarım varmıs. 3 tanesi orta kalite dedi 10 tanesi iyi kalite dedi. Bakalım 5.güne gidebilsinlerde hayırlısıyla

Amin amin Allah beterinden korusun, çok teşekkür ederim desteğiniz için, insan yine de istiyor her ay her ay umitleniyoruz, Allah hayırlısını versin hepimize
Amin inşallah keşke bi hamileyiz haberi alsakta gitmesek şu histereskopi mı neyseye

Giderler kuzum, çok şükür güzel başlamışlar zaten
İnsallah canım ya valla tek dayanağım onlar yoksa bunlar çekilir şeyler değil sonu iyi olsunda ben razıyım. Birde kimseye anlatamıyorum kimseler bilmiyor yaptırdğımızı böyle kendi halimde çok zormuş

Kızlar meraba fikirlerinize ihtiyacım var bu ay klomen ve çatlatma iğnesi ile gebe kaldım ama daha çok başında dün iğnenin 16.günüydü kan verdim 34 çıktı yarın tekrarlayacağım ama çok fazla adet sancısı gibi sancı var acaba kimyasal gebelik mi yaşıyorum diyorum lavaboya gidiyorum yok akıntım var sadece sizce bu durum normal mi yarın belli olur artış nasıl ne durumda ama korkuyorum da bu sancıyı yaşayınca

Evet bebeğim daha önce yaptırmıştım test çok kötüydü ondan çok korkuyorum
Ya bi tek ben zorlanmiyorum galiba su testte
He ya ben de aynısını düşünüyorum
Kapiya op dr teolog yazdircam sana
Yarın yumurtlama günüm bacılar gönlünüzden geçerse okursanız makbule geçer vallah. Allah kabul etsin sizde benim için çook değerlisiiniz sizle teselli buluyorum
Ayy ben kendi adima okuyacagim tatlim insallah musait olanlar da okuyacaktir
bnm bi önceki duysaydı sevnmezdiii bu iyi çok şükür söyleme aynen canım boşverrr dogurunca duyarlar
Ahahah kiz doguma kadar kco uzarsa dogumla birlestiririz
Ah canım keske yapabilsem yürüyüş yapmakta cok zorlanıyorum karnımda sanki su balonları var öyle bir ağrı sancı
Serumumu takıldım rahatlatır insallah cok sağol kuzum
Anliyorum canim haklisin cok zor serumdan sonra rahatlamaya basladin mi insallah
Ney
Dur bakim kendinde misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…