Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allahım şükürler olsun sana Çok duygulandım çok mutlu oldum Hayırlı olsun ikizlerin canım benim Ne kadar güzel görünüyorlar gözlerim doldu Maşallahhhhhh

aynen o duş alımları fenaydı vallahi oh oh hep böyle poztf ol süpersn kuzucmm devmkeeeee güzel sonuçlarda glckkk kız bak bize lari çok şükür keseleri gördü hala sor ona belirtisi yok bnmde öyle çok nadir oluyor hatta bazı gün hiç ama hiç olmuyor LaRisaCca dimi bebegmmmm

Ayy kuzum inşallah bende aynı senin gibi oluruuuuum pozitif düşünüp pozitif olmaya çalışıyorum caniko yoksa kendimi bi bırakırsam herşeye sulugöz olmaya başlarım aman aman şu pazar günü bi gelsin hemmmmmmen kan verecem sonrada inşallah güzel haberi size verecem

Merhaba hayırlı olsun gebeliğiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah, ben kayıplar sonrası çok fazla araştırıp çok fazla hekimle görüşmüştüm bu konuda,en riskli gördükleri iki gen var birisi faktör 2 diğeri de 5. Homozigot mutasyondan daha çok korkuyorlar, sizin faktör 5 de heterozigot mutasyon var sanırım? Aspirin ve oksapar birbirini destekler ama aslında etki mekanizmaları farklı, o yüzden riskli durumlarda beraber veriyorlar. Oksapar dozunu genelde kiloya göre ayarlıyorlar ama bu sizin daha önce pıhtılaşmayla ilgili bir sorun yaşayıp yaşamadığımıza göre(akciğerde pıhtı, bacak toplardamarlarında pıhtı gibi) de değişiyor..anti faktör X-a diye bir test var o testle dozun yeterli olup olmadığı anlaşılıyormuş o testle doz ayarlamak için bence bir perinatolog ile görüşün..ilerleyen aylarda kan akışının yeterli olup olmadığını ölçüyorlar ultrasonda, ama yine de tek başına ona güven olmaz bence

Yaaa çok harika görünüyor, Maşallah maşalahhh sağlıkla ilerlesinler Hemşomm

Maşallah cnm sağlıkla devam etsin ins mucizelerin
Burcuss dualarimdasin darısı sana canım benim
Öyle deme zaten poliklinikte de ağladım çok duygusalim rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin
Kızlarrrr
Çatlama iğnemin 14.günü
Ne dersiniz iğne etkisi mi
Korkmadan sevinemiyorum bike
Bu arada 10 dk içinde çektim resimieri
Eki Görüntüle 2793701 Eki Görüntüle 2793702
Kiz bu kuruma çizgisi olabilir mi pembe mi bu çizgi sen daha iyi görürsün? Bence birkaç test daha al ve her gün sabah ilk idrar ile yapmaya devam et inşallah koyulaşır inşallah bebisin seninledir
yaaaaaaa bnden önceee davrandn demekkk ohhh ohhh gelsn yegenler herşeyin yolunda olmasına çok sevndmm kuzuuuuu süper güzel bir şekilde ilerlesn inşallah
He yaa duramadim sağol kuzusum senden de güzel haberleri heyecanla bekliyorum
Yaaa cilginnnnnnnnn
Cok cok guzeller canimmm
Rabbim saglikla aldirsin kucaginaa
Canım çok teşekkür ederim darısı sana
Canım adetin sokuluyor sanırım.
ben biliyordummmmmmmmmm sen durmazsınnnnn. bu sessziliğin hayra alametmişşş
Kız duramadim yaa öyle kanama alanı filan demişti ya e ben hep ne zaman kanama olsa düşük yaptım diye travmama dokundu dayanamadım
Allahım şükürler olsun sana Çok duygulandım çok mutlu oldum Hayırlı olsun ikizlerin canım benim Ne kadar güzel görünüyorlar gözlerim doldu Maşallahhhhhh
Çok duyguluyum Rabbim tüm bekleyenlere nasip etsin çok teşekkür ederim

Aynen öyle bebeğim
Yaaa çok harika görünüyor, Maşallah maşalahhh sağlıkla ilerlesinler Hemşomm
Hemsom ya Allah razı olsun darısı sana inşallah

kan verdin mi canım?

Larissa 10 dk içinde oluştu ama çizgi
O şekilde öizgi kuruma olur mu ?

Larissa 10 dk içinde oluştu ama çizgi
O şekilde öizgi kuruma olur mu ?
Aşkım temennim öyle olmaması yeni bir gebelik haberi müjdesi beni çok heyecanlandıriyor ama ciddi koyuluklarda HCG değerini 0 gördük ben dahil. Benim bundan daha koyu çıktı 3-4 ay ve HCG 0 di o yüzden takip edelim inşallah vardır canım benim

ayyyyy canım benim sağlıkla ilerlesinler inşallah Rabbim kucağına almayı nasip etsin bizlerede bu duyguyu tatmayı yaşamayı nasip eder inşallah

Ay inşAllah bebiş
Senin dediğin gibi bir kaç tane ebe giderken alıcam test
Her sabah ilk idrarla denşcem
Bakalım koyulaşıcak mı
Ama aşırı sağ kasık ağrıö varr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…