Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
duyma sen onu güzel olucak sonuu

ben de mhfr de homozigotmuş ama ona pek takılmamışlardı acaba o da önemli mi ki

edaecoo , gunaydin din dan sonra uyumusum ben yaa iyiyim tatlimm sen nasilsin ?
ayy bnde sürekli iş yernde uyuklama moduna giriyorum snra açılmaya çalısıyorm ama gözlerim genelde batıyor nolck biizm bu haller çalışınca daha zor bnde iim kuzu cuma yı bekliyorum heycanlaaa bakalm bizm cücüş nası

illa dötümü kesin diyor senin doktor
Haketmiyor mu Alla'sen
edaecoo , gunaydin din dan sonra uyumusum ben yaa iyiyim tatlimm sen nasilsin ?
Ayy ben de aynı mod
duyma sen onu güzel olucak sonuu
İnşallah canım
H halleycik L Limonlu Su kızlar toplanın, öperasyona gidiyoruz hala daha kanama alanı diyen doktoru keseceyüzzzz

On bacakla bir kabasi benim
Ahahah operasyon melekleri
diğer ön bacakta bnm olsun o zmn üstü siz halledersinzz
Kız otur oturduğun yere hamilesin sen

Canım ya cevap yazdığın için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak bu incelmenin etkisi ne kadar sürüyor. 1 adet geçince düzelir mı ki

Ayy lariss ağzından damlıyor

Kız bugün bana doktor kesenin içindeki bebeği gösterirken haninyuzuk diyoruz ya bak senin de tektaş in burda dedi. Acaba sen hamile mi kakacaksinn

bu testi her hastane yapıyor mu biliyor musunuz?ayrıca çok teşekkür ederim. bilgiler için siz kaç kiloydunuz ve ne doz kullanmıştırnız?
Yok her hastane yapmıyor eğitim araştırma ve üniversitelere tek tek sormak lazım, ben daha çok özel lab.lar yapıyor diye biliyorum bence uğraşmaya değmez özel lab.da yaptırın ben 60kilo civarıyım aspirin + 0.4 oksapar başladık daha yeni öğrendik gebeliği, inşallah sağlıklı ilerler, benim mthfr c677t ve pai heterozigot
ben de mhfr de homozigotmuş ama ona pek takılmamışlardı acaba o da önemli mi ki
işte tek başına önemi olmayabilir ama başka gende de varsa ikisi birleşince önemli olabiliyor diye anlatmışlardı bana, ilgisi var da diyemiyorlar yok da diyemiyorlar
factor V leiden heterozigot

öyle ki perinatologa kalsa hiç ilaç kullanmayacağım sanki cırt diye oldu :))) sanki 20 yaşımın başındayım.
Bazı perinatologlar gerçekten çok rahat! Ben de denk geldim kendi doktorum olmasa şu anda hala bekliyor olacaktım ve içim içimi yiyecekti. İnşallah ben de kalp atışı duyabilirim sizin de inşallah herşey harika ilerler gelişmeleri yazarsanız sevinirim

maşallah kuzucuklara allah sağ salim kucağına almak nasip etsin inşallah canım benim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…