Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burcuss dualarimdasin darısı sana canım benim 🥰

😭😭😭 Öyle deme zaten poliklinikte de ağladım çok duygusalim rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin

Kiz bu kuruma çizgisi olabilir mi pembe mi bu çizgi sen daha iyi görürsün? Bence birkaç test daha al ve her gün sabah ilk idrar ile yapmaya devam et inşallah koyulaşır inşallah bebisin seninledir 🧡

He yaa duramadim 🥰 sağol kuzusum senden de güzel haberleri heyecanla bekliyorum 🥰

😍😍 Canım çok teşekkür ederim darısı sana 😍

Canım adetin sokuluyor sanırım.

🤣🤣 Kız duramadim yaa öyle kanama alanı filan demişti ya e ben hep ne zaman kanama olsa düşük yaptım diye travmama dokundu dayanamadım

🥺 Çok duyguluyum Rabbim tüm bekleyenlere nasip etsin çok teşekkür ederim
Ah kuzum beniiiim rabbimden bir tane isterken kurban olduğum sana iki tane birden gönderdi ayyy çok mutluyum valla eşin ne kadar sevinmiştir yaa 🙈 Allllahhhııım çok güzel duyggular bunlar 😍

Larissa 10 dk içinde oluştu ama çizgi
O şekilde öizgi kuruma olur mu ?
Evet cnm olabilir ben de Larissa ya katılıyorum, en garantisinden yarın sabahtan yap varsa da yoksa da kan ver ama, çıkar sonuçta..
Yok canım yarın doktora randevum var artık her şey orada belli olacak bu kadar uzun sürede gebelik olsa kaset testte silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum
Moralini bozma sakın cnm, en garantisinden kan ver neticeyi öğren...

Evet cnm olabilir ben de Larissa ya katılıyorum, en garantisinden yarın sabahtan yap varsa da yoksa da kan ver ama, çıkar sonuçta..

Tamam canımmöylemyapıcam
Evlme yakın nöbetöi var
Giderken alırım bir kaç tane test
Hakkımızda hayırlısı

İşin kötüsü ben eşime iğneden sonra adet oldum dedim adetim falan gecikmişti nedense hamileyim diye düşündüm herhalde o zaman 18 Mart doğum günüm sürpriz yaparım dedim inşallah elimde patlamaz 😂😂 yoksa bir daha adetim nasıl dicem 🤦‍♀️

hiç şişlik ağrı falan yokmu
kuzu şişlik hiç yok aslında vardı ama geri indi 1 haftadr yok neredeyse şişlik ağrıda çok çok az kenarlarında ve dokununca hssedyrm oda çok degil ve kenarlarında hepsinde degil belirli bölgelerinde öyle başka bir belirtiye bakmadm eve gdnce bakıyım :KK70: bndede bu arada sertleşme yok

Eki Görüntüle 2793698
Buraya 8 martı bekleyememiş ikizlerini kapmış gelmiş bir Lariş bırakıyorum 🧡 haftaya kalp atışı için çağırdı ama ben 8 mart'taki kontrolümüzde duyabileceğimizi düşünüyorum
Allahımmm bu ne güzel bir görüntü maşallah bu minnoşlara 🥰🥰🥰 ne sıkıntılardan geçtin neler yaşadın bak artık herşeyin güzel olma zamanı, çok şükür, hayırlısıyla sağlıkla ilerlesin kucağına gelsinler 🥰🥰😍😍😍 bide biri kız biri erkek olurmuş ayy 😍😍

Ay inşAllah bebiş
Senin dediğin gibi bir kaç tane ebe giderken alıcam test
Her sabah ilk idrarla denşcem
Bakalım koyulaşıcak mı
Ama aşırı sağ kasık ağrıö varr
Ozaman heyecanla sabahı bekliyoruz🤩🤩🤩
Ah kuzum beniiiim rabbimden bir tane isterken kurban olduğum sana iki tane birden gönderdi ayyy çok mutluyum valla eşin ne kadar sevinmiştir yaa 🙈 Allllahhhııım çok güzel duyggular bunlar 😍
Çok mutlu oldu gerçekten 🥺 gerçekten isyan etmeyisimizin karşılığı bu mutluluklar inşallah sağlıkla kucağımıza aliriz

Allahımmm bu ne güzel bir görüntü maşallah bu minnoşlara 🥰🥰🥰 ne sıkıntılardan geçtin neler yaşadın bak artık herşeyin güzel olma zamanı, çok şükür, hayırlısıyla sağlıkla ilerlesin kucağına gelsinler 🥰🥰😍😍😍 bide biri kız biri erkek olurmuş ayy 😍😍
Ahh canım benim ya gerçekten çok zor zamanlar geçti inşallah bu defa kucağıma alırım sağlıkla inşallah senin de güzel haberlerini alırız bu ay 🧡😍

😭😭😭 Öyle deme zaten poliklinikte de ağladım çok duygusalim rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin

Kiz bu kuruma çizgisi olabilir mi pembe mi bu çizgi sen daha iyi görürsün? Bence birkaç test daha al ve her gün sabah ilk idrar ile yapmaya devam et inşallah koyulaşır inşallah bebisin seninledir 🧡

He yaa duramadim 🥰 sağol kuzusum senden de güzel haberleri heyecanla bekliyorum 🥰

🤣🤣 Kız duramadim yaa öyle kanama alanı filan demişti ya e ben hep ne zaman kanama olsa düşük yaptım diye travmama dokundu dayanamadım

Benimde gözlerim doldu inan.. Bi tuhaf oldum kimsenin yanlis anlamasıni istemem ama böyle cennet annelerinden güzel haberler almak beni daha cok mutlu ediyor kaybetmek cok zor kaybedince beklemek cok zor.. Rabbim bu kez saglikla kavusmani nasip etsin ins💙💚

Merhaba hayırlı olsun gebeliğiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah, ben kayıplar sonrası çok fazla araştırıp çok fazla hekimle görüşmüştüm bu konuda,en riskli gördükleri iki gen var birisi faktör 2 diğeri de 5. Homozigot mutasyondan daha çok korkuyorlar, sizin faktör 5 de heterozigot mutasyon var sanırım? Aspirin ve oksapar birbirini destekler ama aslında etki mekanizmaları farklı, o yüzden riskli durumlarda beraber veriyorlar. Oksapar dozunu genelde kiloya göre ayarlıyorlar ama bu sizin daha önce pıhtılaşmayla ilgili bir sorun yaşayıp yaşamadığımıza göre(akciğerde pıhtı, bacak toplardamarlarında pıhtı gibi) de değişiyor..anti faktör X-a diye bir test var o testle dozun yeterli olup olmadığı anlaşılıyormuş o testle doz ayarlamak için bence bir perinatolog ile görüşün..ilerleyen aylarda kan akışının yeterli olup olmadığını ölçüyorlar ultrasonda, ama yine de tek başına ona güven olmaz bence
bu testi her hastane yapıyor mu biliyor musunuz?ayrıca çok teşekkür ederim. bilgiler için siz kaç kiloydunuz ve ne doz kullanmıştırnız?

Benimde gözlerim doldu inan.. Bi tuhaf oldum kimsenin yanlis anlamasıni istemem ama böyle cennet annelerinden güzel haberler almak beni daha cok mutlu ediyor kaybetmek cok zor kaybedince beklemek cok zor.. Rabbim bu kez saglikla kavusmani nasip etsin ins💙💚
Damdan düşen i damdan düşen anlarmis gerçekten kayıplardan sonra çok daha Zor biliyorum senin de mujden en kısa zamanda gelecek dualarimdasin 🥺🤲🏼🧡

Damdan düşen i damdan düşen anlarmis gerçekten kayıplardan sonra çok daha Zor biliyorum senin de mujden en kısa zamanda gelecek dualarimdasin 🥺🤲🏼🧡
Ins cnm benim ins en güzel zamanda gelsin ins💚 kalp atisi için ne zaman gidiceksin

😍 yaa ne güzel tebrikler Lariş sağlıkla büyüsünler 💕
Yeşil cim senin de kesen oluşmuştur çoktan 🤗🧡 ne güzel haberlerle döneceksin inşallah🧡
Ins cnm benim ins en güzel zamanda gelsin ins💚 kalp atisi için ne zaman gidiceksin
Canım Dr haftaya kalp atışı için gel dedi ama 8 Mart'ta benim tüp bebek Dr unda kontrolüm var orada görmüş oluruz inşallah 🥰
Biraz yürüdüm diye sırtım ağrıdı belim falan bide kasik ağrım oldu normaldir dimi boyle olması oturunca falanda devam etti kasik ağrım ara ara
Evet canım çok normal korkacak birşey yok 🤗🧡

Lari ya tam bugün sana yazacaktım, itiraf et kız benim bildiğim Simge durmaz doktora gider, gittin mi gidecek misin diye. Ama çok iyi yapmışsın canım. Biliyorduk zaten doktorun yanıldığını. Ama içimiz rahat etti.

Lari ya tam bugün sana yazacaktım, itiraf et kız benim bildiğim Simge durmaz doktora gider, gittin mi gidecek misin diye. Ama çok iyi yapmışsın canım. Biliyorduk zaten doktorun yanıldığını. Ama içimiz rahat etti.
Artık birbirimizi çok iyi tanıyoruz 🤣 hala daha bana bugün diyor ki Dr" kesenin birinde hala biraz sıvı vaaarrr " hocam dedim bir kanama alanı mi değil mi bilemedim deyisinden 5 günü zor ettim. Keseler gebelik sağlıklı mı değil mi bana onu söyle. Yok dedi sağlıklı e tamam o zaman dedim çok şükür 🤣 bu Dr lar insanı çelişkide bırakıyorlar.

Artık birbirimizi çok iyi tanıyoruz 🤣 hala daha bana bugün diyor ki Dr" kesenin birinde hala biraz sıvı vaaarrr " hocam dedim bir kanama alanı mi değil mi bilemedim deyisinden 5 günü zor ettim. Keseler gebelik sağlıklı mı değil mi bana onu söyle. Yok dedi sağlıklı e tamam o zaman dedim çok şükür 🤣 bu Dr lar insanı çelişkide bırakıyorlar.
illa dötümü kesin diyor senin doktor :bicak: :bicak:

X