Ovitrelle çatlatma 12. Gun gebelik testi

sehu03

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
217
44
22
Merhaba 26 haziran öğlen saat üçte çatlama iğnesi vuruldum 6 temmuz da grip oldum diye yani 10. Gün doktor gribim ilac yazacak diye beta değerim bakti 1.36 çıktı iğnenin etkisi geçiyordu son 2 gündür gebelik testlerim boştu normal kaset test ama bugün yani 12. Gün sabah gebelik testi yine yaptığım da ilk bisi çıkmadı 2-3 saat sonra baktığım da kuruma cizgisi gibi belli belirsiz vardi gece tuvalete gitmiştim yani ilk idrar değildi ondan emin olamadim akşam yani az önce yine yapınca böyle çıktı sizce gebelik var mı

Eklentiler

• 1000048028.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 226
  • 1000048027.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 216
2-3 saat beklemesi sonuç vermez ilk 5 dakika esas alınıyor bide çok erken test yapmışsınız şuan zaten sonuç belli değildir

2-3 saat beklemesi sonuç vermez ilk 5 dakika esas alınıyor bide çok erken test yapmışsınız şuan zaten sonuç belli değildir
İlk test öyleydi aksam yaptığım eklediğim hemen çıkmıştı bide önceden negatif döndü ya sormak istedim umut işte

İlk test öyleydi aksam yaptığım eklediğim hemen çıkmıştı bide önceden negatif döndü ya sormak istedim umut işte
Ya test pozitif çıkmış ama çok acele etmişsiniz iğnedeki ilacın etkisinden dolayı da çift çıkmış olabilir bende çatlatma iğnesi oldum ama kendimi test yapmamaya zorladım çok zor biliyorum ama böyle belirsizlikte zor oluyo Allah yardımcınız olsun umarım bebiş vardır ve sağlıklıdır hangi iğneyi vuruldunuz bu arada ve neden iğne vuruldunuz

Teşekkür ederim inşallah bende pkos var femara +ovitrelle vuruldum bugün 13. Günüm yarın doktor kontrolüm var bakalım ne diyecek sizin kaçıncı gün

siz ne zaman vuruldunuz iğne. Bende 25 haziran da vuruldum ovitrelle öncesinde de 5 gün klomen kullandım, bir yumurtam gelişti diğeri geriden geliyordu. bugün iğne gününü de sayarsak 14. günüm dün yaptıgım erken gebelik testleri çok az zor görülen silik çizgiliydi. DOktorumla görüştüm cuma kan ver adet olmazsan dedi.

Teşekkür ederim inşallah bende pkos var femara +ovitrelle vuruldum bugün 13. Günüm yarın doktor kontrolüm var bakalım ne diyecek sizin kaçıncı gün
Aynı şekilde benimde pcos var femara +ovritelle 2.denemede pozitif sonuç aldım gebelik var fakat daha çok yeni ben 25. Gün falan yaptım testi zor tuttum kendimi o negatif görmek çok zor

Ben 4 haziranda iğne vuruldum

gebelik var mı peki değeriniz kaç, nasıl test yapmadan durdunuz ben duramıyorum :/
Daha önce çok fazla test yapıp negatif sonuç aldığımdan dolayı yapmamak için kendime söz vermiştim lan vermedim değerimi bilmiyorum adetim 7 gün gecikti kaset test yaptım çift çizgi çıkınca dr gittim hemen baktı 5+4 haftalık gebesin dedi kese gördük ben nöbetçi dr gitmiştim ona güvenemedim 2 gün sorna kendi doktoruma gittim o da kese gördü 2 hafta sonra gel kalp atışı için dedi lan istemedi

Teşekkür ederim inşallah bende pkos var femara +ovitrelle vuruldum bugün 13. Günüm yarın doktor kontrolüm var bakalım ne diyecek sizin kaçıncı gun
Ben 26 haziranda öğlen 3 vuruldum inşallah bebeğin seninledir normal kaset test mi yaptın yoksa erken mi

Aynı şekilde benimde pcos var femara +ovritelle 2.denemede pozitif sonuç aldım gebelik var fakat daha çok yeni ben 25. Gün falan yaptım testi zor tuttum kendimi o negatif görmek çok zor
Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

ya ben gecikmemi bilemiyorum işte adetim çok düzensiz çoğunlukla ilaçla oluyorum. Geçen ay mesela 1 ay adet gördüm yoğun kanama yaşadım. SOnrasında bu sürece basladık. Sat tarihimi bilemiyorum yani. Ama normali çatlatma iğnesinden 15 gün sonra adet olmaktır öyle değil mi ?
Sağlıkla gelsin bebeğin inşallah senin adına çok sevindim canım

bende 25in de aramızda bir gün var :) Dün erken gebelik yaptım ama çok zor görünen çizgi çıktı konu açmıştım hatta oradan bakabilrsin. Bugünde kaset test yaptım onda daha zor görünüyor hatta eşim görmedi bile hiç ben belki yanlış görüyorum bilmiyorum. Doktorumda cuma kan ver dedi bekleyeceğim cumaya kadar

Hayırlısı beklemek çok zor rabbim kucağımıza zor bırakmasın

Teşekkür ederim benimde adetim düzensiz olduğu için takip edemiyorum ama en son adetimi baz almıştım genelde hep 1 hafta gecikir sonra olurum iğneden 15 gün sonra olmuyor 20 gün sonra falan olması lazım yanlış hatırlamıyorsam

Ben de 28 inde çatlatma iğnesini yaptırdım. 11. Gün bugün. Doktorum en az 15 ine kadar bekle demişti yanılma ihtimaline karşılık

Ben de 28 inde çatlatma iğnesini yaptırdım. 11. Gün bugün. Doktorum en az 15 ine kadar bekle demişti yanılma ihtimaline karşılık
evet canım yanlış sonuç olmasın diye cumaya kadar beklemek daha iyi benim içinde. Sende bir hafta dha bekle,
Valla beyaz akıntım yoğun kasıklarıma bıçak batması gibi sancı oluyor bugün hatta afedersin altıma yapmısım gibi akıntı geldi aha dedim hasta oldum ama yok normal sıvıydı

Burda yazanların çoğu 15i olmadan regl görmüş ama bakalım. Neyse yaa hayırlısı yani beklemekten baska bir çare yok. Dünde şey düşündüm eğer iğne tutmus olsa yani hamile olsam iki haftalık erken gebelik terstinde belirgin bir şekilde çıkmazmıydı? Benim ki çok silik çıktı ya ondan diyorum, belkide hala iğne etkisiydi. Yada kuruma çizgisi bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…