Ovitrelle çatlatma 12. Gun gebelik testi

Biz ilk 4 günü değerlendirdik sonra akışına bıraktık. Zaten yumurtanın canlı kalma süresi 72 saatmiş. Tabi durumunuza göre gün aşırı birliktelik
Selam kızlar . 28 Haziranda iğne oldum. Bugün de erken gebelik testi yaptım çok silik bi çizgi çıktı.Testi erken mi yaptım acaba?
Merhaba, bana doktorum çatlatma iğnesinden sonra en erken 13. Gün kan testi yaptırabilirsin demişti.

Bende 29 haziranda vuruldum ikinci iğnem ama korkuyorum bende test yapamıyorum yine olmaz diye

Evet neredeyse yaşadıklarımız birbirinin aynı diyebilirim umarım sizinde sonucunuz pozitif olur benim doktorum umarım regl olmazsın deyip gönderdi beni o yüzden emin olamamıştım kaç gün beklerim diye

Evet neredeyse yaşadıklarımız birbirinin aynı diyebilirim umarım sizinde sonucunuz pozitif olur benim doktorum umarım regl olmazsın deyip gönderdi beni o yüzden emin olamamıştım kaç gün beklerim diye
Evet, 1 hafta sonra netleşir her şey. Sonucunuzdan beni de haberdar edin

Bende 29 haziranda vuruldum ikinci iğnem ama korkuyorum bende test yapamıyorum yine olmaz diye
Korkunun faydası yok seni çok iyi anlıyorum benim 12 13 14 günler pozitif gelmesine rağmen kaset teslim kanda negatif geldi ve adet oldum kısmet ondan dolayı negatif olsa da üzülmemeye çalış Rabbim kucağımıza boş bırakmasın

Eklentiler

• IMG_9775.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 148
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…