Oturgaçlı götürgeç

Bi ben keşfedemedim ya gidince Gofret alıp çıkıyorum.

Siz böyle evlilik tü kaka diyin diyin sonra bu kızlar niye evde kalıyoo

Kasanın yanında böyle kafferengi paketli fıstıklı çikolatalar var. Pek güzel onlar. Bi de dost meyveli süt ve yoğurt pek severing.
Yok lan evlilik güzel de öncelikler değişiyor işte. Bekar olsam kuzenim evleniyor lan diye 15 gün önce gidip düğünden sonra da 15 gün kalırdım. Şimdi 3-5 gün kalıp döncem. Nikaha bile kalamicam muhtemelen. O yüzden uyuzum.

Tamam A101'den alırım ağlama.

Ben o konuda küsüm sana, birini bulup bana ayarlayamadın hala. Pis kadın.

Kızım yok etrafta adam. Yaş ortalamamız yüksek size göre. Ya moruklar var ya boşanmış çoluklu çocuklu adamlar.

Kasanın yanında böyle kafferengi paketli fıstıklı çikolatalar var. Pek güzel onlar. Bi de dost meyveli süt ve yoğurt pek severing.
Yok lan evlilik güzel de öncelikler değişiyor işte. Bekar olsam kuzenim evleniyor lan diye 15 gün önce gidip düğünden sonra da 15 gün kalırdım. Şimdi 3-5 gün kalıp döncem. Nikaha bile kalamicam muhtemelen. O yüzden uyuzum.

Kızım yok etrafta adam. Yaş ortalamamız yüksek size göre. Ya moruklar var ya boşanmış çoluklu çocuklu adamlar.
He haklısın ben de yaş konusunda çok hassasım zaten!
Ya bırah ya.

Yani bence market hiyerarşisinde Bim-A101-Şok-Carrefour-Migros diye gidiyor sıralama :KK70:
Ay annem bugün şoktan minnak güveç almış pek bi mutluluydu :KK45:az bi market geziyim bari.

Ben onları markasız diye almıyordum ya alıyor bari.

Niye düğünden sonra 15 gün kalıyon balayına mı gitcen çiftle :KK45:

Ay annem bugün şoktan minnak güveç almış pek bi mutluluydu :KK45:az bi market geziyim bari.

Ben onları markasız diye almıyordum ya alıyor bari.

Niye düğünden sonra 15 gün kalıyon balayına mı gitcen çiftle :KK45:
Bir sevgilim olsa giderim balayınaaaa
Ah bir de bekarsam giderim alayınaaa
löylöylöyyy

Eklentiler

• IMG-20160224-WA0005.jpg
    IMG-20160224-WA0005.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 38
Ahaha tantanis tantanis ben kız isteme olayını bile istemeyen insanım, kaynana konularımı düşünemiyorum :KK70:

X