Oturgaçlı götürgeç

Sasalı'ya gitsenize, açık hava hayvanlar oh :KK70:

Tekrar deldirmek daha kolay olur ya, aynı yeri pıt diye hemen.

Aman beyimin işyeri sasalyada adam bütün gün aslanla kaplanla bakisiyor camdan. Çok kalabalıktı zaten doğal yaşam.pazar pazar girilmez.

Burnumu 3 kez deldirdim, kaç kez kendim deldim sayamam. Çok çabuk kapanıyor Benim burnumdaki delik nedense. Şimdi ameliyat olmam lazım deviasyondan o yüzden deldirmedim ama ona da yanasmiyorum. Gidip deldireyim bari.

Evde kimse kalmamış yaw. Herkes sokakta bugün. Biraz sahile sandalye atıp takıldık baktık kalabalık azalmiyor eve geldik.

Aman beyimin işyeri sasalyada adam bütün gün aslanla kaplanla bakisiyor camdan. Çok kalabalıktı zaten doğal yaşam.pazar pazar girilmez.

Burnumu 3 kez deldirdim, kaç kez kendim deldim sayamam. Çok çabuk kapanıyor Benim burnumdaki delik nedense. Şimdi ameliyat olmam lazım deviasyondan o yüzden deldirmedim ama ona da yanasmiyorum. Gidip deldireyim bari.

Evde kimse kalmamış yaw. Herkes sokakta bugün. Biraz sahile sandalye atıp takıldık baktık kalabalık azalmiyor eve geldik.
Kıkırdak çok çabuk kapanıyor. Benim 10-11 sene oldu deldireli, hala 1 hafta takmayayım hafiften tıkanır.

Ben ev kadınıydım bugün. Yemek yaptım, çamaşır yıkadım astım falan :KK70:

Izmir bugün sıcakmış epey. Benim izmire dair bildiğim tek güncel bilgi hatta tek bilgi bu :KK70:Tshirt giyin çık diyordu arkadaşım.

Kendin nasıl deldin burnunu in vino veritas in vino veritas ? :KK17:

Kendimi geçtim Çevremde arkadaslarima erkek bir anda sıkıldım diyip gidebiliyor. Bir arkadaşım nişanı bozuldu.Adam 3 yıllık ilişkisinin ardından artık evlilik aşamasına gelmiş ben evlilikten korkuyorum diyor . Biz kadınlar olarak bir ilişki için hoşgörülü olup tolere edebilirken erkek hemen kestirip atıyor. Artık korkuyorum .Kimse güven vermiyor. Karşıdan bir yaklaşım gorsem de adım atmaya korkuyorum. Ya sıkıldım diyip bırakıp nedensiz giderlere diye....Bu gidişle gelene de kapımı acamayacagim.

Kıkırdak çok çabuk kapanıyor. Benim 10-11 sene oldu deldireli, hala 1 hafta takmayayım hafiften tıkanır.

Ben ev kadınıydım bugün. Yemek yaptım, çamaşır yıkadım astım falan :KK70:

Senden ev hanımı olursa benden börek açan deyze olur...

Bir haftayı geçtim üç gün dayansa iyi. Akşam çıkarayım sabah kapanıyor o derece.

Izmir bugün sıcakmış epey. Benim izmire dair bildiğim tek güncel bilgi hatta tek bilgi bu :KK70:Tshirt giyin çık diyordu arkadaşım.

Kendin nasıl deldin burnunu in vino veritas in vino veritas ? :KK17:

Yavrum çok çabuk kapanıyor dedim ya. Kapandığı zaman erken müdahale edersen arkası topcuklu olmayan bir hızmayla deliniyor. Az biraz can acıtıyor.

Kulağıma ilk deliklerden sonra yan yana dört tane deliği kendim delmiştim zamanında. Banyodan sonra yumuşayınca küpeyi pıt diye soktun mu giriveriyor içeri.

İzmir bugün resmen bahardı. Aynen öyle giy tişört çık...

Bir haftayı geçtim üç gün dayansa iyi. Akşam çıkarayım sabah kapanıyor o derece.

Yavrum çok çabuk kapanıyor dedim ya. Kapandığı zaman erken müdahale edersen arkası topcuklu olmayan bir hızmayla deliniyor. Az biraz can acıtıyor.

Kulağıma ilk deliklerden sonra yan yana dört tane deliği kendim delmiştim zamanında. Banyodan sonra yumuşayınca küpeyi pıt diye soktun mu giriveriyor içeri.

Aa çok ilginçmiş banyodan sonra şu küpe deliklerimi de kurcuklayayım ben bari :))

Bu arada 21 yaşında börek açan deyze kıvamında mıyım ben yani? Börek açıyom diye hava atmıycam bi daha. :63:

Halt etmişsin sen onu.
Gayet de güzel yemek yaparım ben. Peh.

Aa çok ilginçmiş banyodan sonra şu küpe deliklerimi de kurcuklayayım ben bari :))

Bu arada 21 yaşında börek açan deyze kıvamında mıyım ben yani? Börek açıyom diye hava atmıycam bi daha. :63:

Eneem sen börek mi açıyon? Ben hazır yufkadan börek yapmıyom valla. Dondurulmuşunu alıp fırına atıyorum. Pek güzel oluyor kıvamında pişirince. Eşime ben yaptım diye yutturmuşluğum var.

Eneem sen börek mi açıyon? Ben hazır yufkadan börek yapmıyom valla. Dondurulmuşunu alıp fırına atıyorum. Pek güzel oluyor kıvamında pişirince. Eşime ben yaptım diye yutturmuşluğum var.
Yazın sıkıntıdan öğrenmiştim nasıl açıldığını. Azıcık uzay mekiği kılıklı şeyler oluyorlar ama tadı güzel :KK45:

Haha niye kandırıyorsun adamı ya çok fenasın :KK70:

Yemek yapmak ayrı ev hanımı olmak ayrı bi kerem.
Peh peh benim ev hanımlığıma laf edene bak.
Kızım ben hamurunu açıp makarna yapıyorum evde sen ne diyorsun.

Yazın sıkıntıdan öğrenmiştim nasıl açıldığını. Azıcık uzay mekiği kılıklı şeyler oluyorlar ama tadı güzel :KK45:

Haha niye kandırıyorsun adamı ya çok fenasın :KK70:

Napiim anlamam ki hamur işinden. Anam da yapmazdı, kimden öğreneyim.

Peh peh benim ev hanımlığıma laf edene bak.
Kızım ben hamurunu açıp makarna yapıyorum evde sen ne diyorsun.

Totomun makarnacısı. Ben içliköfte yapıyom olum. Bu sene çözdüm içli köfte olayını çok şükür. Yemeğe gelen herkesin önüne koyasım var bu aralar.

Totomun makarnacısı. Ben içliköfte yapıyom olum. Bu sene çözdüm içli köfte olayını çok şükür. Yemeğe gelen herkesin önüne koyasım var bu aralar.
Ben içli köfte yapmaya çalıştım sonuç kuş yemi oldu :KK70:
İstanbuldaki öğrenci kardeşlerini de düşünmelisin bence :))

Ya git bir de benim makarnama laf ediyor. Hazır börekçi.

Ahaha püf noktaları var şekerim.

Dur istanbula gelirken getireyim sana da. Herkese yedircem içli köftemden.
Getirmezsen kafa ütülerim ama bilesin :KK45:
Ben de bi ara herkese Pırasalı börek yediriyordum şişti millet :KK70:

Sadece bi tane arkadaşım kaldı adını söyleyince te Avcılardan Bostancıya getirebiliyorum kendilerini :KK59:

Ya git bir de benim makarnama laf ediyor. Hazır börekçi.

Hazır börek deyip geçme pek güzel oluyor ama.

Öff yarın yine mülakata gitcem. Mülakata girmekten gına geldi yeminlen, hiç gidesim yok.

Getirmezsen kafa ütülerim ama bilesin :KK45:
Ben de bi ara herkese Pırasalı börek yediriyordum şişti millet :KK70:

Sadece bi tane arkadaşım kaldı adını söyleyince te Avcılardan Bostancıya getirebiliyorum kendilerini :KK59:

En geç 18 mayısta ordayım getiririm valla. Önümüzdeki perşembe gelecektim ama müsait değilmiş oradaki durumlar.
İkinize de yakınım beni bir kaçırırsınız artık. Bostancı küçükyalı maltepe üçgeninde dönüp duracağım.

Öff yarın yine mülakata gitcem. Mülakata girmekten gına geldi yeminlen, hiç gidesim yok.

En geç 18 mayısta ordayım getiririm valla. Önümüzdeki perşembe gelecektim ama müsait değilmiş oradaki durumlar.
İkinize de yakınım beni bir kaçırırsınız artık. Bostancı küçükyalı maltepe üçgeninde dönüp duracağım.
Misafirin en sevdiğimden olanı yakına geleni :KK53:

Gel gel içli köftenin yanında çaylar benden :kk77:

Gel sana Kadıköy'de bira ısmarlayayım bir gece. Dönüşte de midye yeriz. Fiyuu.

X