Oturgaçlı götürgeç

Senin mesajını da beğendimya salakcan...

Whatsapp oturmuyor benim bünyeye, yaşlıyım ben. :KK53:
Çıtırsın sen daha yaşlı ni demek. Yaşlı olan S shot :63:

Bu arada lensler geldi. Uyuyakalmisim gözlerim felaket battı yav hep mi böyle bu yoksa alışma süreci mi?

Çıtırsın sen daha yaşlı ni demek. Yaşlı olan S shot :63:

Bu arada lensler geldi. Uyuyakalmisim gözlerim felaket battı yav hep mi böyle bu yoksa alışma süreci mi?
Hangi marka aldın. Ben uyuyom benimkilerle. Doktorcuma sordum bir ay tutma ama 3-4 gün cikarmayabilirsin didi. Yeni aldım ben de lensmarkekten.
Ne güzel site içerisinde sosyalleşmeler var, sohbetiniz daim olsun.
Amen.

Gel beraber olsun gavurcan.

Hangi marka aldın. Ben uyuyom benimkilerle. Doktorcuma sordum bir ay tutma ama 3-4 gün cikarmayabilirsin didi. Yeni aldım ben de lensmarkekten.

Gel beraber olsun gavurcan.
Adını unuttum iyi mi. Senin Önerdiğindi. Ben de digeriyle duruyordum ama bu battı yeni diye demek ki.

He ben de air optiks kullanıyom. Niye battı ki? Oksijen geçirgenliği en fazla olan o diye biliyom.
Çapı benim gözümden büyük. Kadın sorun olmaz o dedi belki alışması gerek gözümün.

Dünyanın nasıl parlak ve canlı renklerde olduğunu fark ettim :confused:

Ay buna sardım kaç gündür, her gün dinlemezse ölecek hastalığına yakalandım.
Tam bir ortaçağ şarkısı, gözümün önünde bir handa dans eden insanlar, uzun tahta masalarda bira içen adamlar, kabarık etekleriyle kızarmış et servis eden kadınlar beliriyor.

Ne güzel site içerisinde sosyalleşmeler var, sohbetiniz daim olsun.
Amen.
Ene sista naber gııı gel sana hoş geldin hedayesi verem :
761062013031412122759110509.jpg

Çapı benim gözümden büyük. Kadın sorun olmaz o dedi belki alışması gerek gözümün.

Dünyanın nasıl parlak ve canlı renklerde olduğunu fark ettim :confused:

Kullan bakalım bşraz belki alışırsın. Benim gözüme de büyük geliyor ama başka markayla rahat edemedim bi türlü.

Bi de renklileri muhteşem, acayip doğal duruyor.

Ay buna sardım kaç gündür, her gün dinlemezse ölecek hastalığına yakalandım.
Tam bir ortaçağ şarkısı, gözümün önünde bir handa dans eden insanlar, uzun tahta masalarda bira içen adamlar, kabarık etekleriyle kızarmış et servis eden kadınlar beliriyor.

Dinliyemiyorum şimdi yaw, merak ettim.

Ene sista naber gııı gel sana hoş geldin hedayesi verem :
761062013031412122759110509.jpg

Yeaaaaa <3 <3
İki hafta önce perşembe günü Taksim'de, kafamı cama yaslayıp otobüsün kalkmasını beklerken kaldırımda yürüyen canlı kanlısına denk geldim . Göz göze geldik ve yürümeye devam etti allahsız . Seviyorum <3
Teşekkürler sista :KK200::KK200:

Yeaaaaa <3 <3
İki hafta önce perşembe günü Taksim'de, kafamı cama yaslayıp otobüsün kalkmasını beklerken kaldırımda yürüyen canlı kanlısına denk geldim . Göz göze geldik ve yürümeye devam etti allahsız . Seviyorum <3
Teşekkürler sista :KK200::KK200:
Oooo Özgürle mi kesiştin, aslan sistam benim :KK76: Reca ederim efenim:KK52: Her zaman beklerik :KK49:

X