Oturgaçlı götürgeç

Link ya da foto ver kızım :KK70:
Manita yapıp öyle gitmek lazım, özel odada özel havuzda ikimiz mi yüzeceğiz başbaşa :KK70: :KK70:

Ya ama özel havuz keyifli olur beyinle düşünsene. Beyinle düşün derken bey-inle yani, organ olan değil insan olan.

Sırf havuzda cibildak yuzcem diye bir hafta yemek falan yapamam ben be. Bizim evdeki kuvete de cibildak giriyoz biz.

Beraber gidersek, ne olacak ya, şöyle özel böyle güzel diyenler, bize o özelliği ve güzelliği yaşatmalılar.
Biz havuzda buruşurken havuz etrafında dört dönmeli, yiyecekleri ve içecekleri yetiştirmeliler. Şartlarım bunlar. Sunduklarımsa hoş sohbet :KK70:

Yok la tayt tunik gibi değil böyle simsiyah giyip koyu yeşil uzun kumaş yelek giycem evde olcak zaten altta da siyah topuklu
Bizim gelin kz dogo ayakkabı giycek öyle şıngır şıngır olmaz o
Gelinden kokoş olmıyım bi de :KK70:

Beraber gidersek, ne olacak ya, şöyle özel böyle güzel diyenler, bize o özelliği ve güzelliği yaşatmalılar.
Biz havuzda buruşurken havuz etrafında dört dönmeli, yiyecekleri ve içecekleri yetiştirmeliler. Şartlarım bunlar. Sunduklarımsa hoş sohbet :KK70:
Palmiyeyle yelpaze falan da yapalm mı :KK70:

Yok la tayt tunik gibi değil böyle simsiyah giyip koyu yeşil uzun kumaş yelek giycem evde olcak zaten altta da siyah topuklu
Bizim gelin kz dogo ayakkabı giycek öyle şıngır şıngır olmaz o
Gelinden kokoş olmıyım bi de :KK70:
:KK70: Peki madem, izin verdim.

Ne var yani palmiye ya da başka şey ile yelpaze yapsanız :110: Elinize mi yapışacak? :110:

Tatile mi gidiyorsunuz, beni de götürün köşede yüzerim ses çıkarmadan söz :KK37:

Kontenjan doldu be güzelim, sadece yardımcı bölümünde açık var, işte yemek olsun, servis olsun o tarz şeyler yapılacak :KK53:
Tamam sipariş verirken numarayı tuslamaniza ve cüzdanınızdan ödeme için kartı çıkarmaya yardimci olurum düzenli olarak. Hadi çöpleri de atayım bari :KK53:

Tamam sipariş verirken numarayı tuslamaniza ve cüzdanınızdan ödeme için kartı çıkarmaya yardimci olurum düzenli olarak. Hadi çöpleri de atayım bari :KK53:
Senin dilin çok uzamııııııış :63:
Hem varlığımızla, endamımızla, güzelliğimizle, şekerliğimizle, tatlı dilimizle teşrif ediciiiiiz, hem de masrafları biz ödiyciz öyle mi. Pışık ve de pırt.

Senin dilin çok uzamııııııış :63:
Hem varlığımızla, endamımızla, güzelliğimizle, şekerliğimizle, tatlı dilimizle teşrif ediciiiiiz, hem de masrafları biz ödiyciz öyle mi. Pışık ve de pırt.
Vizelere çalışayım derken beynim ütülenmiş benim burda. Ne vardı azıcık tabi canım küçüğüm öğrenciyi tatile götürmek tatilde de iş yaptırmamak sevaptir gel gidelim desen? Kalbim kırıldı ve de kanadı. :KK42:

Vizelere çalışayım derken beynim ütülenmiş benim burda. Ne vardı azıcık tabi canım küçüğüm öğrenciyi tatile götürmek tatilde de iş yaptırmamak sevaptir gel gidelim desen? Kalbim kırıldı ve de kanadı. :KK42:
Sen öğrencisin, azla yetinmeye alışkınsındır, başka türlüsünü bünyen yadırgar :KK53: Seni düşündüğümüzden yani Hoppa

X