Oturgaçlı götürgeç

Eğlenceli bir gün değil. Sadece aklımdasınız mesajı vermek için yazıyorum, yoksa gündem iç karartıcı.
Ank.da oturanınız varsa taşınsın gözünü seveyim.
Hayatımın 35 senesi geçti Ankarada şimdi başka şehirde olsamda aklım kalbim orda...şu an çok üzgün ve öfkeliyim :KK43:

Söyleyecek bişeyim yok. Sadece sövmek istiyorum.

Çok iç acıtıcı ama ilk aklıma yeğenlerim geliyor her ankara olayında. Onları arıyorum, seslerini duyuyorum, rahatlıyorum. Rahatlamaktan bile utanç duyuyorum...

Son düzenleme:
Bugün Ankarada olan çok yakın bir arkadaşımı aradım ben de. Telefonu kapalıydı 5 dk sonra tekrar aradım ama canım gitti tabi o arada. Çekmemiş meğer telefonu. Açtı nasılsın nerdesin dedim noldu niye kötü bişey olmuş gibi konuşuyorsun dedi. Patlamayi duymamış nişan hazırlıklarıyla ilgileniyormuş.
21 yaşında evlilik planı yapan gencecik bir insan, o sırada orada olabilirdi, alışverişe gidecekti.
Kim bilir ne hayaller kurdu ne planlar yaptı orada bulunan "şanssız" insanlar. Ne farkları var ki arkadaşımdan, bizden. Ben ilk kez bu kadar yakından yaşadım kaybetme korkusunu. Ondan herhalde çok fazla etkilendim aşırı mutsuz ve korku doluyum.

Pist, Nasılsıniz hatun kişiler :KK37:

Nameaver in mesajını beğenip bana cevap verme sen zaten. Iyi be gittim ben. :63:

X