Oturgaçlı götürgeç

İyi hatırlattınız, benim de elimde eşimin küvette keyif yaparken çektiğim fotosu var. Böyle köpükler eşliğinde, başının altında yumuşak, küçük yastık falan. O fotonun gün yüzüne çıkma tehdidi ile baya bir şey yaptırırım ben ona. Sil demişti, hııııhıığğğ sildim demiştim

Piii ayıplı kadın seni. Rezillll kendin gibi ayıplı da bi koca bulmuşun. Piii başımıza daş yağacak

Piii ayıplı kadın seni. Rezillll kendin gibi ayıplı da bi koca bulmuşun. Piii başımıza daş yağacak
Çok mırın kırın ede ede söze girdi. Benim keyif yaptığımı görünce ne anlıyorsunlar, boş zaman bunlar demeler. Meğer bir dene dememi bekliyormuş. Dememle cımbırlop atladı da ben çıkmak zorunda kaldım.
Çıkmasaydım küvetten o zaman ayıplı olurdu

Kırk yılın başı aşk böcüü olasım geldiydi adam mideyi bozmuş uyuyor yav. Bu nasıl hayat

Yooo bence şimdi de ayıplı, küvete cımbırlop diye kıyafetlerle atlamadı ya sonuçta cıbıldak gördün mü gördün
Bu arada niden benim evimde küvet yok

Yooo bence şimdi de ayıplı, küvete cımbırlop diye kıyafetlerle atlamadı ya sonuçta cıbıldak gördün mü gördün
Bu arada niden benim evimde küvet yok
Bize gel derdim emmeeee küveti kırdırdık köpeğimiz için, yaş itibariyle zor atlıyordu içine. O gündür bugündür bütün fantağğziiğler öldü, cıbıldak da göremiyorum tamam mı oldu mu, terbiyeli oldum mu

Ne utancam yeeaa, evliyim ben, devlet gözünde resmen sevişmiş bir insanım. Devlet cıbıldak gördüğümü biliyor, siz bilmişsiniz çok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…