Oturgaçlı götürgeç

Bende kocaman kitaplık var. Sevdiğin tarzları söylersen okuduklarımdan önereyim.
Klasik biriyim ben bak mesela son bir kaç aydır okuduklarımı atıyım gör nasıl sıkıcıyım Tabi kütüphaneden aldıklarım daha çok ama onlar da bu tarz şeyler genelde. Sen farklı şeyler önerebilirsin bana şatım.

Eklentiler

• 20160306_184317.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 48
Bebişim polisi/cinayet bayağı severim, 5-6 raf sırf bunlar var, 5-6 tanesi gerçek seri katilleri anlatan kitaplar, biri de adli tıpla ilgili
Şöyle bir baktım, bayağı fantezi serileri var (6-7 farklı seri var), V.C. Andrewslarım var, 1450-1600 İngiltere tarihi var, tarihi kurgular var, Shakespearelerim var, İngiliz ve Rus klasikleri var, bilimkurgusal romanlar var, genel romanlar var, bir de kategorisizlerim var

Oo sen usta okur olmuşsun artık. Hemen akmara gidip alıyorum ilk kitabı.

Bugün bdv de çok sıkıcı. Hesap ödeten sevgili konusuna girip girip kendimi salak gibi hissediyorum.

Okudum S shot , arkadaşının attığı lafı beğenme lobisinin üyesi olmanın gereğini yerine getirerek mesajını beğendim. Şimdi anamın kankisi çaya çağırdı gidip kabuklu fıstık yiyecem. Öptüm hepinizi

Link isterim bu pis shot bana atmıyor link
Bu arada ben çok pis banlanıcam içime doğuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…