Oturgaçlı götürgeç

Yani muhtemelen evet bir açık verir. Ama sırf seks ilişkisi vars

Cinayet seviyorsan Craig Rusell öneririm. Kafayı çalıştırır ama devreleri yakmaz.
İlk üç kitabı biraz sıralı, yani üçünde de ayrı olaylar var ama ekibin yaşadıkları açısından sıralı gibi.
Kanlı Kartal-Kanlı Masallar-Ölümsüz sırasıyla okursan daha iyi olur.
Eneem o kim onu bile bilmiyorum. Yarın alayım Kanlı Kartalı. Du bakem okulun kütüphanesine var mı o_O

Parfümün dansı ve amerikan sapığı tüm zamanların en iyi kitapları benim için.

Ha bak çerezlik zülfü livanelinin son ada'sını falan okuyabilirsin okumadıysan. O da iki günde bitiyor gerçi.
Oo hiç okumadıklarımdan geldi ikinizden de. Durun liste yapıyım bari. Ama önce cinayetli seriyi okuycam çünküsü çok sıkılıyorum.

Eneem o kim onu bile bilmiyorum. Yarın alayım Kanlı Kartalı. Du bakem okulun kütüphanesine var mı o_O
Ahahh ayyy in vino veritas in vino veritas 'ya yanıt yazıyormuşum yarım kalmış, sana yazdığım cevapta da saçma sapan bir cümle kalmış ahahah ay rezillik

Ben severim, özellikle Kanlı Masallar'ı pek severim. Onun dışında Ted Dekker'ın bazı kitapları var yine polisiye.

Listeye yazıyorum söylediklerinizi okul kütüphanesinde yoklar malesef. Amerikan Sapığının filmi görünüyor in vino veritas in vino veritas izledin mi?

İzledim, iyi film. Ama benim için kitaptan sonra izlediğim her film kötüdür.
Sen de benim gibisin ben de sevemem eksik geliyor dimi? Benim kafamda çektiğim film daha güzel oluyor hep.

X