Oturgaçlı götürgeç

Bdvden öğrendiğim: Her an her şey olabilir.

Ama adam işten eve evden işe ne ara aldatmaya vakit bulacak ki? Aldatıyorsa ya kadın her şeyi bilen ve iş yerinden biridir ya da sanal bir şeyler vardır derim ben.

Çok ihtimali yok gibi yani. Gecenin bu saati aklım ancak bu kadar çalıştı :confused:

Kuşlar bi bdv sorusu sorcam gelince yazın düşüncelerinizi hepiniz.

Bir adam düşünün hiç bir yamuğu yok, karısına ilgili, evden işe işten eve. Ara sıra şirket yemekleri ya da arkadaşlarıyla çıktığı olur ama o da çok nadir. Sosyal medya hesaplarında karısı ile fotoğrafları olur, bişeyler paylaşır falan. Alyansı hep elindedir. Böyle bir adam karısını aldatıyor olabilir mi?
Olabilir.
Duygusal değil sırf cinsel bir aldatma olabilir. On günde bir, ayda bir işten iki saat erken çıksa karısı bilmez sonuçta.

Sadece sevdiklerime :KK53: İsmi lazım değil, forumdan başka 3-5 kişi gidiyorum deseydi arkasından sı dökenin elini kırardım. Sevgim şiddetli benim :KK53:

Amanın çok geçmiş olsun. Bir köpüşünüz olsaydı uyarırdı. İzmir'de 2 kere bizim de başımıza geldi, bizim dana uyardı tabi, biri balkondan atlayıp geceye karıştı.
heee benim de var öyle gitse de kına yaksak dediklerim :KK53:
Farkettim zaten şiddetli sevdiğini

Kuşlar bi bdv sorusu sorcam gelince yazın düşüncelerinizi hepiniz.

Bir adam düşünün hiç bir yamuğu yok, karısına ilgili, evden işe işten eve. Ara sıra şirket yemekleri ya da arkadaşlarıyla çıktığı olur ama o da çok nadir. Sosyal medya hesaplarında karısı ile fotoğrafları olur, bişeyler paylaşır falan. Alyansı hep elindedir. Böyle bir adam karısını aldatıyor olabilir mi?
Ben bu gibi durumlarda şüphelenen kadına bakıyorum eğer dişi sineğe bile kulp bulan türdense cevabım hayır ama akıllı uslu bir kadınsa dikkat etmek lazım

En güzeli 1-2 haftalığına telefonuna programlar yüklemek, yer bildiren olur, ses kaydı yapan olur. Hatta bilgisayarına da family cyber alert programı kurulursa oh değmesinler keyfine. Ama sonra silsin içi rahat edince, hem etik değil hem de özel hayata saldırı.
Kimse için yapmaz diyemez olduk. Evden işe, işten eve diyorsun da ya işten o gün izinliyse :KK66:

Heh düşür karpuz kabuğunu rahat et:KK12:
En güzeli 1-2 haftalığına telefonuna programlar yüklemek, yer bildiren olur, ses kaydı yapan olur. Hatta bilgisayarına da family cyber alert programı kurulursa oh değmesinler keyfine. Ama sonra silsin içi rahat edince, hem etik değil hem de özel hayata saldırı.
Kimse için yapmaz diyemez olduk. Evden işe, işten eve diyorsun da ya işten o gün izinliyse :KK66:

Hapis cezası var kavunum :KK70: :KK70:

Ben bu gibi durumlarda şüphelenen kadına bakıyorum eğer dişi sineğe bile kulp bulan türdense cevabım hayır ama akıllı uslu bir kadınsa dikkat etmek lazım
Aynen.
"Kadın hisseder" lafına katılmıyorum, BDV stayla uçan kuştan kıskanan bir tipse ben de ihtimal vermem ama senin benim gibi biriyse ve içine kurt düştüyse vardır sebebi.

Bu arada BDVde biri bana gerizekalı dedi ya :KK70: :KK70:

Bdvden öğrendiğim: Her an her şey olabilir.

Ama adam işten eve evden işe ne ara aldatmaya vakit bulacak ki? Aldatıyorsa ya kadın her şeyi bilen ve iş yerinden biridir ya da sanal bir şeyler vardır derim ben.

Çok ihtimali yok gibi yani. Gecenin bu saati aklım ancak bu kadar çalıştı :confused:

Olabilir.
Duygusal değil sırf cinsel bir aldatma olabilir. On günde bir, ayda bir işten iki saat erken çıksa karısı bilmez sonuçta.

heee benim de var öyle gitse de kına yaksak dediklerim :KK53:
Farkettim zaten şiddetli sevdiğini

Şüphelenen kadın falan yok. Arkadaşımın eşini çok alakasız bi yerde bi hatunla arabanın içinde gördüm. Bilemedim ne düşüneceğimi.

Oo sakat mevzu sana yakınlarsa gözün üstünde olsun
Bi ihtimal kuzen arkadaş falan olabilir ama diğeri daha güçlü bir ihtimal gibi

Şüphelenen kadın falan yok. Arkadaşımın eşini çok alakasız bi yerde bi hatunla arabanın içinde gördüm. Bilemedim ne düşüneceğimi.

Oo sakat mevzu sana yakınlarsa gözün üstünde olsun
Bi ihtimal kuzen arkadaş falan olabilir ama diğeri daha güçlü bir ihtimal gibi

Yaw hiç konduracağım bir adam değil ama bi tuhaf oldum lan, kendi beyimi görmüş gibi oldum. Hayır çıtlatsan bi dert çıtlatmasan bi dert. Ne boktan mevzu.

Kadın çok yakının değilse uzak dur Sep. Hatun benim kocam yapmaz tribine grip ihaleyi sende bırakabilir

Yakın arkadaşım aslında. Ama eşiyle pek yakın değiliz. Yani çevresini falan çok bilmiyorum ama efendi bir adam gibi görünüyor. Yakın arkadaş da olsa o tribe girebilir, daha önce başıma geldi. O yüzden korkuyorum. Ama hatuna da yazık yaw.

Vallaha değneğin iki ucu da pismiş. Bence emin olmadan çok bulaşma sana patlamasın
Yakın arkadaşım aslında. Ama eşiyle pek yakın değiliz. Yani çevresini falan çok bilmiyorum ama efendi bir adam gibi görünüyor. Yakın arkadaş da olsa o tribe girebilir, daha önce başıma geldi. O yüzden korkuyorum. Ama hatuna da yazık yaw.

in vino veritas in vino veritas kişisi bence direkt müdahil olma. Bu tür konular riskli hep. İstersen adama şey de, "geçen gün (atıyorum) Alsancak'ta sana benzettim birini ama emin olamadım, yanında da biri vardı o yüzden yanına gelmedim. Sonra da içime sinmedi görmezden gelmiş gibi oldum ayıp oldu diye."

Eğer sakıncalı bir şey yapıyorsa zaten tavrından anlarsın

Ayrıca efendi görünüşüne de bakma, ne efendiler neler yapıyor.

in vino veritas in vino veritas kişisi bence direkt müdahil olma. Bu tür konular riskli hep. İstersen adama şey de, "geçen gün (atıyorum) Alsancak'ta sana benzettim birini ama emin olamadım, yanında da biri vardı o yüzden yanına gelmedim. Sonra da içime sinmedi görmezden gelmiş gibi oldum ayıp oldu diye."

Eğer sakıncalı bir şey yapıyorsa zaten tavrından anlarsın

Ayrıca efendi görünüşüne de bakma, ne efendiler neler yapıyor.

Ben de sağlam kafayla düşününce müdahil olmamayı daha mantıklı gördüm. Bir halt yiyorsa hatunun eninde sonunda haberi olur zaten. Hiç falso vermeden aldatan adan yok denecek kadar azdır dimi.

Hatun kişiler benim kitabım bitti böyle beynimi çok çalıştırmama sebep olmayacak bol ekşınlı Dan Brown tadında bir şeyler istiyorum. Malum dersler yeterince beyin yakıyor zaten, balatayı yakmıyım :KK48: Var mı öneriniz?

Hatun kişiler benim kitabım bitti böyle beynimi çok çalıştırmama sebep olmayacak bol ekşınlı Dan Brown tadında bir şeyler istiyorum. Malum dersler yeterince beyin yakıyor zaten, balatayı yakmıyım :KK48: Var mı öneriniz?

Yok valla.. Az beyin yakan çok sevdiğim kitapları söylüyüm mü?

Ben de sağlam kafayla düşününce müdahil olmamayı daha mantıklı gördüm. Bir halt yiyorsa hatunun eninde sonunda haberi olur zaten. Hiç falso vermeden aldatan adan yok denecek kadar azdır dimi.
Yani muhtemelen evet bir açık verir. Ama sırf seks ilişkisi vars
Cinayet seviyorsan Craig Rusell öneririm. Kafayı çalıştırır ama devreleri yakmaz.
İlk üç kitabı biraz sıralı, yani üçünde de ayrı olaylar var ama ekibin yaşadıkları açısından sıralı gibi.
Kanlı Kartal-Kanlı Masallar-Ölümsüz sırasıyla okursan daha iyi olur.

X