Oturgaçlı götürgeç

Çok pis beddua ederim marilyn monroe marilyn monroe hanım, hem de orijinal beddular. Sevmediğin otlar burnunda bitsin, yemeden kilolar alasın, 1 değil 3 tane kv olsun ne kvsi canım kaynanan olsun şeklinde beddular. Bak bir çırpıda aklıma gelenler bunlar, biraz daha düşünsem yaşarken öldürürüm seni :KK53:

Ömrümde böyle ilgisiz geyik grubu görmedim ben. Saat 1e çeyrek kala ehliyet sınavım var, en son iki hafta önce derse gittim. Korkuyoğuumm :KK17:O saate kadar bana biraz cesaret aşılayın plz.

Geçersin ya salla :KK14::63:
Şaka bir yana benim de ehliyetim yok bi ara alsam fena olmıcak o_O
Ömrümde böyle ilgisiz geyik grubu görmedim ben. Saat 1e çeyrek kala ehliyet sınavım var, en son iki hafta önce derse gittim. Korkuyoğuumm :KK17:O saate kadar bana biraz cesaret aşılayın plz.

Başarılar tanti...

Lanlar dün gece eve hırsız giriyordu, ödüm bokuma karıştı.

Kocayı yatırdım ben de yatmaya hazırlanıyom ama evin bütün ışıkları yanıyor nerdeyse. Banyoda diş fırçalarken takur tukur sesler geldi, umursamadım. Karşı komşu geldi heralde dedim. Bi beş dk sürdü. Niye giremedi bu adam diye bakayım delikten diye kapıya bi yaklaştım ki ses bizim kapıdan geliyor. O korkuyla bi gömdüm kapıya anında sustu sesler. Polis molis çaardık falan ama çok acayipti.

Teşekkür ederim.

Gece gece aksiyon yaratmış hırkız. Ben de kocişi uyuma seansı uzun sürdü ondan gelemedi herhalde dediydim :KK53:

Teşekkür ederim.

Gece gece aksiyon yaratmış hırkız. Ben de kocişi uyuma seansı uzun sürdü ondan gelemedi herhalde dediydim :KK53:

Yok yaw. Çok korkunçluydu ama. Poliste gelmiş aparmanın içinde köpek var(çok yağmur yağınca sokuyoruz içeri sokak köpeklerini) o gelmiş ses yapmıştır kapıda diyor. He dedim köpek kilidi kemiriyordu o sırada.

Yok yaw. Çok korkunçluydu ama. Poliste gelmiş aparmanın içinde köpek var(çok yağmur yağınca sokuyoruz içeri sokak köpeklerini) o gelmiş ses yapmıştır kapıda diyor. He dedim köpek kilidi kemiriyordu o sırada.
E iz falan yok mu kapıda?

Yav bizim kapı zaten dandik, değiştirmeyi düşünüyorduk. Kiracılar anahtarı içerde unuttukça dalmış tornavidayla bilmemneyle. İz zaten vardı, kapı da tam oturmuyor yerine o yüzden anlaşılmıyor.
E siz de hırsızlara beyler zorlamadan girin demişsiniz resmen :KK53:

Çok geçmiş olsun cidden korkutucu bir şey. Iyi ki uyanıkmışsın.

E siz de hırsızlara beyler zorlamadan girin demişsiniz resmen :KK53:

Çok geçmiş olsun cidden korkutucu bir şey. Iyi ki uyanıkmışsın.

Uyanık olmasam da uyanırdım zaten o kadar sese. Uykum da hafif. O kapı değişecek... Ben itsem açılır o derece adam beş dk falan uğraştı açamadı. Polise ayrı sinir oldum.

Uyanık olmasam da uyanırdım zaten o kadar sese. Uykum da hafif. O kapı değişecek... Ben itsem açılır o derece adam beş dk falan uğraştı açamadı. Polise ayrı sinir oldum.
Değişin bence de. Bu defa şansınıza beceriksiz hırsız gelmiş bi daha öyle olmayabilir.

Heyooo sınavı geçtim galiba. Ama kalmış da olabilirim bilemedim. Hofff

Geçmişsindir.. Hata yaptın mı?
Hocanın söyleğine göre yapmadım. Biraz daha hızlı gidebiligidebilirdin dedi ama eğitimde de yavaş git kalırsın bak diyip duruyorlardı. Tam zamanında bitirdim parkuru bilmiyorum artık.

Bi de bi ara gaza hayvan gibi abanıp aşırı ses çıkardım. :KK70:

Tebrikler tanti :KK71:
Geçmiş olsun Sep gadını. Beceriksiz hırhıza denk gelmişiniz Allahtan

Ben evin içinde gezinirken girecekti adam nerdeyse.
Hocanın söyleğine göre yapmadım. Biraz daha hızlı gidebiligidebilirdin dedi ama eğitimde de yavaş git kalırsın bak diyip duruyorlardı. Tam zamanında bitirdim parkuru bilmiyorum artık.

Bi de bi ara gaza hayvan gibi abanıp aşırı ses çıkardım. :KK70:

Hadi geçmiş olsun. Geçersin bence bu kez.

X