Oturgaçlı götürgeç

Ben de kiminle konuştuğumu hatırlamıyorum da pek eğlenceli konuydu.
Bdv'nin pek tadı tuzu kalmadı artık.
Aah azizim ah, nerede o eski konular.
BDV değil siyasette bile açılsa razıyım ben. Çok rutin geçiyor artık günlerimiz, inan kaynana görümce elti konularına yazasım bile gelmiyor

marilyn monroe şöyle sado mazo birini bulsa da eğlensek biraz.

Ay benim işim olmaz sado mazoyla, benim canım tatlı, adam spank yapar ben ortalığı inletirim yetişin komşular diye

Marilyne olmaz sado mazo. Sana güzel olur bak.

Dur ben konu açayım eşime şiddet uygulamak istiyom sevişirken ama izin vermiyor diye...

Aman yaşlanmış yaşlanmış. Sen onu boşver biz fantazik yapalım.
İpek kravat alayım da kocam ellerimi bağlasin :) sonra da bdvye konu açayım.

Vallaha sevgilim gözümü bağladığında ilk düşündüğüm dötümü sağlama almak olur

Aman yaşlanmış yaşlanmış. Sen onu boşver biz fantazik yapalım.
İpek kravat alayım da kocam ellerimi bağlasin :) sonra da bdvye konu açayım.

Sen yap anacım, bizde adam yok ki yapalım. Bizim yerimize de yap
İpek kravata gerek yok, Greyler misiniz siz? Git bir fular kullan işte peh.

Ay senin bey de pek beyefendi, hiç sanmam sana öyle pis şeyler yapacağını
Talk dirty to me

Ay benim dötüm kıymetli

Sıs la buldun da bunama Piç ya da beyefendi, koca bulmuşun, bak onu bulamayanlar da var
Bizimki kıymetsiz mi? Hayret bir şey Çok güvendiğin adamla yaparsın zati öyle bir şeyi, yoksa sonuçları kötü olabilir

Müthiş eğlenceli döt konunuzdan sonra sıkıcı lens konusuna geri dönüyorum şuan.

Şimdi benim bi gözüm 3.5 diğeri 3.25 ama ikisini de 3.25 aldım hep tek kutu olsun diye. Acuvue oasys kullanıyordum batma air optik öneriler.

Siteye baktım lensler sağ sol diye ayrılmış hep. Ben bi kutu sağ alsam sola kullanamaz mıyım niye öyle demiş?

in vino veritas ben de aylık kullanıyorum ama doktor asla mecbur kalmadan gözünde uyuma dedi bana. Zarar verebilirmiş çok nadir 1 ya da 2 gece kaldığı oluyor o bile kurutuyor gözümü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…