Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
cnm geç cevap için sorry
tamam canım
aynen yaa zaten iştahım boğa burcu gibi bahane oluyor hehe
aynen eğlendik canım ,Anıtkabir'e de gittik
evet bekledi bugün iyi başladım haftaya kuşum inşallah inşallah galiba her gün biraz biraz kaçamaklı daha iyi olacak birkaç haftaya belli olur canım
Anneler can yaa sağolsun , ziyaret izinleri var mı ? hangi gün taburcusun inşallah cnm

Önemli değil kuzum
Ay bende çok isterdim bu sene Anıtkabiire gitmeyi 10 Kasım'da, çok iyi olmuş
Kaçamaksız gün geçmez zaten, işin tuzu biberi bana haber ver güncel tut bilgileri merak ederim
Öyleler valla, Allah razı olsun kızsa etse de yanımda ziyaret izni var canım ama çocukları pek hastane ortamına getirtmek istemiyorum malum çok çabuk hastalanıyorlar zaten pazartesi dendi ama o günkü kontrole göre değişebilir belki

aynen ona yakın tarihti çok iyi oldu
tamam canım cuma tartısıyla güncellerim hatta geçen cumaki kilomu ekleyeyim 61.2 daha havalı ama
amin cnm hımm doğru haklısın canım Allah dayanma gücü versin hepinize sağlık sıhhat inşallah
inşallah pazartesine çıkarsın kuzum
hastane yemekleri nasıl gerçi beslenmeyle ilgili değildir kantine inebiliyor musun?

Merhaba hanımlar,bugün itibariyle yeni bir düzene başladım inşallah istikrarlı olurum
Kurallar günde 6 dilim ekmeği,6 küp şekeri,3 porsiyon meyveyi geçmeden olabildiğince sağlıklı beslenmek :)
bugünkü menüm:

22 Kasım Menüm
1 dilim kızarmış tb ekmeği,2 zeytin, 1 er dilim light kaşar ve beyaz peynir, domates iceberg, salatalık 1 haşlanmış yumurta ve şekersiz siyah çay
ara 2 züber lokma, sade türk kahvesi
öğlen hamsi buğulama 200 gr kadar, 1 dilim tb ekmek,salata
ara 1 yaş trabzon hurması ,4 ceviz
akşam 1 kase mercimek çorbası,baharatlı yoğurt, salata
ara sade kahve ve 2 parça sütlü fıstıklı çaklıt

evdeydim telefon yanımda değilken yürüdüm ev işi filan yaptım :) ve 2 mil leslie
2.5 lt su

Bence 62.2 de havalı bana göre çok iyi en azından
Amin canım sağolasın
Hastane yemekleri berbat açıkçası, sabahın 6 sında kahvaltı getiriyorlar inanabiliyor musun? Aklım almıyor, o saatte kahvaltı mı yapılır
Tuvalet dışında yerimden kalkmamam lazım düşük riski yüzünden. O yüzden pek inemiyorum ama çok samimi bir hemşire var hep benimle ilgileniyor o yardım ediyor arada sağolsun

Oooo afiyet olsun canım sevdim bunu

Sağol
Bebiş doğunca kolay verirsin zaten merak etme 6 mı bizim hastanede de 7ydi galiba
Hıım iyi bari kafa dengi birinin olması güzel

Sağol cnm iyi gidiyor bakalım haftada 1 kilo bile iyi di mii
Haftada 1 kilo çok iyi kuzum, 1 kilodan fazlası sağlıksız diyete giriyor bence bol eksi getirsin yeni yıla zayıf zayıf istediğin kıyafeti giyerek gir inşallah

Haftada 1 kilo çok iyi kuzum, 1 kilodan fazlası sağlıksız diyete giriyor bence bol eksi getirsin yeni yıla zayıf zayıf istediğin kıyafeti giyerek gir inşallah
yaa kurban oluruumm ne güzel dileklerr amin canım sana da oğluşlarınla ve karnındaki yavruyla ailenle musmutlu bir yılbaşı dilerim şimdiden

İnşallah inşallah şimdiye kadarki en güzel ve gittikçe güzelleşecek hayatımızın başlangıcı olsun
En kötü günümüz böyle olsun diyormuşum yeni yıla girmeden yeni yıla girdik resmen umarım gülümseyerek hatırlarız

ay aynen 2 kere dilemek daha güçlü ondan başladık hatta 40 kere söylersen olurmuş dün mü başlasaydık
Kontroller nasıl gidiyor?
Günlük yazıyor musun telefonuna?
100 kere olsa 100 kere söylerim 2020-2021 kötüydü 2022 güldürsün yüzümüzü
Kilo kontrolüne devam edicem, önceki gebeliklerimdeki gibi patatese benzemek istemiyorum bu sefer, doğum da zor oluyor öyle
O yüzden evet devam

Oyy tatlı patatesim benim
Bi evine dön de canım bir şekilde kısıtla o zaman yediklerini mesela ekmeği sabah ye doyana kadar 2 ana 2 ara yap akşam da canın isterse 1 dilim ekmek gibi

Oyy tatlı patatesim benim
Bi evine dön de canım bir şekilde kısıtla o zaman yediklerini mesela ekmeği sabah ye doyana kadar 2 ana 2 ara yap akşam da canın isterse 1 dilim ekmek gibi
Ayy yaparım ben bunu hedef: 10 u geçmemek
Hastane yemekleri kilo verdiriyor çok şükür

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…