Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Tamam canım nasıl dersen
Evet acı biberim var iyi acı hemde
Kilosu 12 TL
Mantıyıda en kısa zamanda ögrenip haberleşiriz

kilosu derken 1 kilo kurutulmus mu yoksa 1 kilo biber alip kurutmak mi ?
eger kurutulmussa fena kaziklandik bu sene
Sen mantiyi ogren eger olursa biberide konusup haberlesiriz

kilosu derken 1 kilo kurutulmus mu yoksa 1 kilo biber alip kurutmak mi ?
eger kurutulmussa fena kaziklandik bu sene
Sen mantiyi ogren eger olursa biberide konusup haberlesiriz

Evet 1 kg kurutulmuş canım
Sen 1 kg yas biber alıp kurutup pul biber yaparsan 1 kg dan çok daha az çıkar yaş acı sivri biber kilosu şu an 4 TL nereden baksan ben 2,5 kg almam gerekecek
buda 10 tl yapar ki sana 1 kg biber çıksın
Ha bana dersen ki 1 kg yaş biberde yap ben ne çıkarsa sana yine yollarım canım
Şöyle düşün 100 kg biberden 22 kg (etli biber ise)salça çıkıyor yani yarının yarısı eee kırmızı biberi kurutacagız oda var

Ben kuzu etini severim😊 onun için bir sakıncası yok ve umarım paypal işini halledersin güzelim.

Canim mesaj kutun dolu burdan yazayim :)
Sen mantiyi sor haber et bana :)

Biber ben toz biber istemiyorum,bahsettigim yesil biberi butun kurutuyorsunda yogurtlayip yiyorsun ya ?
ondan bahsediyorum

Ha anladım canım tamam ben pul biber anladım tamam ondan şu an isteyen olmadı ama evet yaparım tabi ki
Yeşil biberin fiyatı daha uygun
Mesaj kutumuda boşalttım canım

Son düzenleme:
Ha anladım canım tamam ben pul biber anladım tamam ondan şu an isteyen olmadı ama evet yaparım tabi ki
Yeşil biberin fiyatı daha uygun
Mesaj kutumuda boşalttım canım

Eger manti olursa o zaman biberide soylerim ama o bi haftaya anca kuruyor galiba
sen mantiyi biran once ogren

Eger manti olursa o zaman biberide soylerim ama o bi haftaya anca kuruyor galiba
sen mantiyi biran once ogren

Tamam canım ben mantıyı öğrenirken sen 1 kg acı kurutulmuş kırmızı bibermi istiyorsun eğer öyle ise ben yapayım olursa beklememiş olursun.
Olmazsa burada satarım ben onu Allahın izni ile

Tamam canım ben mantıyı öğrenirken sen 1 kg acı kurutulmuş kırmızı bibermi istiyorsun eğer öyle ise ben yapayım olursa beklememiş olursun.
Olmazsa burada satarım ben onu Allahın izni ile

kirmizi degil canim bildigin aci sivri biber, ama manti olursa onla alayim yoksa tek bibere gerek yok,
simdi yaparsin almam elinde kalir satamazsan üzülürüm manti belli olsun oyle yap

Satamazsak yeriz kız dert ettiğin şeye bak tamam canım öğrenir kendimi ona göre ayarlarım ben,sanada haber veririm.

Kızlar bugün İstanbuldan bir arkadaş telefon etti bamya sordu.İsteyen olursa yaş-yada kurutup yollayabilirim
Ve Boreasım erik pestilinin kurumadan önceki hali canım..Sonrakiler aşama aşama yeni konu başlığında olacak canım.Tüm resimleri toplayıp yavaş yavaş paylaşmaya başlıcam artık.

Eklentiler

• $12.jpg
    161,3 KB · Görüntüleme: 20
  • $1111.jpg
    143,6 KB · Görüntüleme: 20

Kız hamile halimle bu bana yapılır mı? Pestil Harika görünüyor. İyi ki tanımışım seni ve iyi ki kadınlar kulübü diye bir platform var. Sayende ilk başta kol böreği olmak üzere çok güzel tarifler öğrendim ve sayende el yapımı nefis şeyler yiyeceğim. Ellerine sağlık, kazancın bol olsun canım

Son düzenleme:
Bu arada bir bilgi paylaşmak istedim. Belki duymamış olanlar vardır. Sen bu pestilin içine susam koyarak faydasını da kat kat artırıyorsun çünkü susamda bol miktarda kalsiyum vardır. Yani sütteki kalsiyumdan bile fazla! Onun için çocuklarınıza bol susamlı yiyecekler yedirin.

Canım yaş bamya demişsin, kilosu ne kadar? Bir de bazı yerlerde büyük bamyalar olur. Sizin orada satılanlar o büyüklerden mi yoksa bildiğimiz küçük-orta boy olanlardan mı?

Son düzenleme:
offf o pestil ne öylee çok canım çekti SEYREENNNNN
herşeyi düzenleyip ilk sayfaya eklemeni sabırsızlıkla bekliyorum canım,siparişlerim olacak

NOT: Canım kg-gr-adet ifadelerini mutlaka kullan olurmu,öpüyorum

Ne güzel şeyler yapıyorsunuz maşallah...
Ben de özellikle bulgur alabilirim. Evde yemek işleri anneme bakıyor ama ben de az çok biliyorum, bulgurdan çok şikayet ediyor. Özellikle içli köfte yapılınca sıkı sıkı olmuyor diyor...

Bir de acaba un da satıyor musunuz ya da düşünüyor musunuz? Biz bi ara çok aradık da doğal un, bulamamıştık. Değirmenlerde falan satılıyordu tatile gittiğimiz yerde ama getiremeyeceğimiz için alamamıştık

canım banka hesabın var mı ? internet üzerinden eft yapabileceğimiz benim ikizler malum pek çıkamıyorum dışarıya ptt' ye gidemeyebilirim. ben de bebişlerim için erişte ve bizim için kuru biber ve isot almak istiyorum da bilgi verirsen sevinirim canım.

her topiğinde söylediğimi söyleyeyim yine '' sey_ren sen kocaman bir çılgınsın ''

Sey-renciğim, bak, pestilin resmini koydun, nasıl talep oldu Çünkü görüntüsü mükemmel Sevgili kazen ve diğer pestil isteyen arkadaşlar; gerçekten de hiiççç abartmıyorum: Tadı mükemmel Bir de şu tereddütünüz olmuyor;acaba temiz mi, taze mi diye... Çünkü birebir görüyorsunuz ne olduğunu, nasıl yapıldığını... Ağzınıza attığınız zaman, damağınızda mayhoş bir tat bırakıyor, susamın çıtırlığı ayrı bir lezzet veriyor ve en önemlisi diğer pestiller gibi geviş getirmiyorsunuz, ağızda eriyiveriyor...

Az kaldı canım koca kafaya öyle canı çekmesin direk güneşte kurutmadığım için kuruması uzun sürüyor ama az kaldı senin siparişlerin hazır.Onlarda halolsun hemen kargoya vereceğim.
Bende iyiki sizleri ve KK yı tanımışım.Birşeyler katabildiysem ne mutlu bana ama ben çok şey öğrendim kk dan.Kazene kocaman bir teşekkür borçluyum bu konuda

Bilgiler için sağol canım.Susam köyümüzün susamı.Rengarenk ama kırmızı pestilin üzerinde beyaz güzel duruyor diye ben beyaz serptim.Değerli bilgiler vermişisn bende bilmeden iyi birşey yapmışım.
Ceviz koyacaktım ama köyde hiç kalmamış.Haber saldım eli boş döndüm.Buralara güvenemiyorum.En iyisi susam dedim

Sağol canım senin gibi bir mutfak kurduda beğendiyse sorun yok demektir.İlk sayfaya düzenlemeler yapacağım canım resimlerim hazır yarım yamalak eklemek istemiyorum çoğunun bitmişini çekip yapım aşamalarını konu başlıkları ile vereceğim.Kuurutulacak siparişlerin olursa önceden yazarsan hazırlamış olurum.

Pestil var ise fiyat bilgisi olursa bende almak istiyorum !

Kazen,pestilin kilosu 15 TL ama size biraz bekleyin ben hediye yollarım.Böyle bir platforma açmanız bile bana çok şey kattı.
Aceleniz yoksa 10 güne kadar tekrar yayla eriği gelecek ondan yaparım size,Sevgili yöneticim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…