Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

saol canım o da öpüyor ellerinden evet zor bir dönem,pekmez daha küçük diye veremiyorum yoksa evde andız ve keçiboynuzu pekmezi var şimdilik sonra dut pekmezi de senden rica edeceğim elinde kalmışsa canım

vuuuuuuuuuuuu açım açççç yeni geldim daha size mesaj yazıcam diye benim kocaya dedim sofrayı kurhamaratlık size yavru kuşlarım evde kocayı çalıştırıyorum

Ohhh ohh vallahi agzım sulandı tatlım yaaa ellerine saglık afiyetler olsun teyzecime,eşine çoook selamlar maşallah canım yaaa ne kadar güzel görüntüsü var,bend eyapıcam kıssskandım

saol canım o da öpüyor ellerinden evet zor bir dönem,pekmez daha küçük diye veremiyorum yoksa evde andız ve keçiboynuzu pekmezi var şimdilik sonra dut pekmezi de senden rica edeceğim elinde kalmışsa canım

Teyzoşum ne kadarlık canım,:26:

Rabbim şifalar versin kuzuma onlar hasta olana kadar biz olsak yaaa ne iyi olurdu

daha 5 aylığız biz teyzoşu

oyyy yumuk elleri vardır şimdi onun oyyyy oyyy yirim yirim benim onuhatta karşısında soytarılık bile yapabilirmkiiiiisterse bet sesimle seranatta çekerim ayhhhhşekilden şekile girerim kiiii

Canım bal ve harnup pekmezi önermem ama dut veya üzm pekmezi bir çay kaşıgının ucu ile ver hiçbirşey olmaz,bakma sen eskiden ne çok yerdik biz hatta benim oglum 15 günlüktü benim sütüm kesildi bir ara tülbentin ucu ile süt cici bebe vermiştim nasıl emmişti
tülbenti
şifa olsun teyzoşuma balı tavsiye etmem ama pekmez çok az miktarlarda özellikle dut versen öksürügüne iyi gelir

çok sevinirim benim arkadaşlarım da doğal ürünler arıyor okul açılsın haber vereceğim size kolay gelsinnnnn

Merhaba.. İşlerinizi çok taktir ettim ve bu sektöre atılmak istiyorum. Fakat yasal mıdır? Yoksa şahıs işletmesi olarak ticaret odasından kayıt mı almak lazım? Siz neler yapıyorsunuz? Öyle haydi açtık deyip sonradan ceza ödemek istemiyorum açıkçası.

TEVE-MERVEBERAT

Kızlar telefonda görüştük ama not düşmekte fayda var ben yazdım sanmıştım (meger ınternet gidince kayıt edilmemiş)
Kargolarınızı bugün indirimli olarak özel kargo ile yolladım,PTT kargo tam 1 haftadır burnumdan getirdi bugünd eben onların burnundan getirdim artık resti çektim
Beklettim kusuruma bakmayın ama sonunda yolladım anlayışınız için çok teşekkür ederim
Bundan sonra kargoları haftalık yollayacagım bakalım mng mi yoksa ptt mi bana yetişecek

Sizden ricam kargolarınız geldiginde bana bilgi vermeniz kırılma ezilme dökülme varmı yokmu diye

canım telden yazdığım gibi kargom geldihiçbir kırık çıkı yok,hepsi güzel hazırlanmış.
Yufkalara bayıldım,incir de aynı şekilde çok doğal,tereyağsüt gibi..
İndirim için ayrıca teşekkür ederim sana.İnş başka satışlarda yine beraber oluruz ama bu sefer turşu da istiyom
:)Ziraat,vakıfbank,finansbankta hesabın varsa ibanı telden verir misin belki pttde halledemeyebilirim bu bankalar havale ücreti almıyor.Kolay gelsin canım

Afiyet olsun canım önemli olan begenmendi
Sana telden yazdım ama geldim, gelmedimi bilmiyorum mesaj sürekli beklemede kalıyor:26:
özelden şimdi yazayım tekrar canım çok teşekkür ederim

merhaba
ben yurt disinda yasiyorum.Istanbulda`ki aileme ürünlerinizden göndermek istiyorum.Acaba yurtdisindan ödeme nasil oluyor.Bir fikriniz var mi?En basindan pay pal demissiniz acaba bende pay pal ile ödeme yapabilir miyim?

merhaba
ben yurt disinda yasiyorum.Istanbulda`ki aileme ürünlerinizden göndermek istiyorum.Acaba yurtdisindan ödeme nasil oluyor.Bir fikriniz var mi?En basindan pay pal demissiniz acaba bende pay pal ile ödeme yapabilir miyim?

Merhaba canım yurt dışı ödemeleri WESTERN UNION ile en kolay şekilde oluyor Paypal ile bir türlü yıldızımız barışmadı o yüzden paypal ile çalışmıyorum
Ailene ne göndermek istiyorsan listeni oluşturup bana iletirsen yollarım canım sevgiler

İnanın sattiklarinizin hepsini alasim geldi:)) bana zencefil pekmezi lazim...bir suredir ariyorum ama bulamıyorum. ..sizin oralarda var mıdır acaba? Birde 25 tl olan normal çiçek bali değil mi dediginizgibi organik ise cok ucuz ve diger bali hiç kullanmadim cocuklarda kullaniliyormu ve gunluk kullanim siniri var mi? T? Teşekkürler...

yazmıştın 3 ay önce ....

insanlara(!) her zaman 2. bir şans vermişimdir ama kiminde haklı çıktım kiminde haksız, senin yaptığını hak etmediğimi düşünüyorum.... Nedenini facebooktan sana mesaj olarak attım. sakın Kazen'in hakkını ödeyemem filan deme kimseye, zira bu demogojiyi artık kullanmana izin vermeyeceğim.

bu site senin için bitmiştir...

Sana kesinlikle katılıyorum. Vefa..... Bu durum daha net acıklanamazdı.

Ama dedim ya seyren pek şark kurnazı bir insana benzemiyor. Dilerim yaptığının yanlış olduğunun farkına varır. Dilerim.

Vefa dediğimiz şey içgüdüsel bir davranıştır.

güzel atasözü uydurmuşum : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…