Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

ilahi:)
kilo dert gerçekten.....

Canım arkadaşım...sabırsızlıkla bekliyorum kargomu....senden ilk alışverişim olacak şimdiden hissediyorum asla son olmayacak
Gönderdin mi şekerparem

Canım arkadaşım...sabırsızlıkla bekliyorum kargomu....senden ilk alışverişim olacak şimdiden hissediyorum asla son olmayacak
Gönderdin mi şekerparem

Oyyyy güzel yürekli tatlı dilli bacım benim,kargon yarın elinde olur Allahın izni ile,inşallah begenirsin gülüm
Böyle giderse alışveriş daim olacak ve takas edecegiz gibi
Olsun memnuniyet çoooooook önemli ki ben senden çok memnunum tatlışım

kargom geldiiiiii

misss gibi tek kelimeyle harika

misafirlerim vardı kargo geldiğin de..... bir sürü sipariş verdiler ben de çevre geniş tatlım sipariş bitmez artık

kısacası herkez bayıldıııııııııııııııııı

biber salçanı.....cevizli bandırmanı...........yufkanı çoooook beğendik çookkk

incir harika görünüyor açmadım henüz......ellerin dert görmesin Allah güç kuvvet bereket versin

iyi ki tanıdım seni iyi ki arkadaşım oldun....bırakmam artık seni

bu arada sumağını çok merak ediyorum bundan sonra ki siparişlerim de unutmayız inşaalah

Tatlı dilli arkadaşım ben de istiyom bana ne bana ne:)sipariş vermek istediğim özellikle bebeğim için tarhana var birkaç doğal ürün lazım,tereyağ,hakiki sızma zeytinyağ

sevgili hemşerim adanalıymışsınız ben da adanada yaşıyorum ürünlerinize ve yorumlara baktım çok memnun herkes bazı eksiklerim var şöyle bir kafamda tasarlayıp haber vermek isterim
adresimizi biribirimize veririz böylece kargoyla falan da uğraşmayız

Tatlı dilli arkadaşım ben de istiyom bana ne bana ne:)sipariş vermek istediğim özellikle bebeğim için tarhana var birkaç doğal ürün lazım,tereyağ,hakiki sızma zeytinyağ

Valla tatlım alacağın en doğru adrestesin....ben çok memnun kaldım........bebeğini kokluyorum

bravo bayanlar.
kendinizin doğal yaşamından bizlere de yolladığınız için.
ben küçükken 20 yı önce diyim annem salça yapar çatıda kuruturdu. çevirmeye beni çıkarırdı. mis gibi yağda kavururken ekmeği alıp salçaya sulanırdım. oyle koy falan da değil İstanbul beyoğlunda cumbalı iki katlı bi evden bahsediyorum.
şimdi her yer şehir herşey genetik dışı.
o yüzden fabrikasyonların kimyası ile savaşan sizleri kutluyorum.
bir gün buralardan uzaklaşırsam kapımda mutlaka patlıcan ve biber kuruları aslacak...

saol canım benim oğlum ateşlendi,hırıltısı var uyku yok bizeRabbim şifa versin yavrularımıza.O da ellerimden öpüyor ablası

Allahım tez zamanda şifa versin yavrucuğuna.......hıırıltısı atamadıklarından kaynaklanıyor.....bir kusarsa rahatlar inşaallah....buhar iyi gelir odası nemli olmalı...zaten bildiğin şeyler de yine de yazıyım istedim:)....çok küçükse bebeğin sen yanındayken yüzü koyun yatırda aksın burnuşu rahatlasın.....ama mutlaka sen yanındayken annesi....çok geçmişler olsun meleğime

Son düzenleme:

saol canım arkadaşım keşke yüzükoyun yatsa,inş düzelecek paşam,inatçı paşam 5 aylık olduk hala mememi almıyor deli ediyo beni

Konu sahibi sevgili arkadaşım.... hamarat sultanım çok yoğun olduğu için cevap yazamıyor

Seyrenim bak bu akşam menüde ne var

Senden gelen kurutmalıklar tabi ki de.........oğlum bayıldı teyzesi

Oyyyy bebekim benim afiyet bal şeker olsun,herşeyim kendime ait genelde ,bazılarınıda özel yaptırıyorum hepsine yetişmem imkansız maşallah diyim iyi gidiyor bakalım,yeni yufka yaptırdım geldi artık ne isterseniz var tatlışım,Bende seni tanımaktan çoook mutluyum,bende seni bırakmam bacım benim
Zaten şu tatlı dilin beni mest ediyor
Sen siparişleri listele kuzum bende yollayım napalım birbirimize çalışcaz artıkı

Canım tarhanayı özelden yazdım yaprak tarhanayı blendırdan geçirirsen bebegin için yedirecek kıvamda olur yada elinle azıcık mıncıklasan tatamdır,süzme yogurttan yapıyoruz zaten tavsiye ederim,toz tarhana Adana da pek yapmazlar canım
Sızma zeytinyagım kalmadı yazık ki maşaallah seneyede çok siparişim var bu yıl geçti artık,tereyagım her hafta tazecik yapılıyor zaten kaymakta aynı keza

canım azönce mesaj attım siparişlermi gelmedi mi,beni yazar mısın zeytınyağ için napalım seneye kaldık artık

oyyy hemşom benim hoşgeldin,çok şkür alan arkadaşlarım çok memnunlar canım şikayet olmadı,bundan sonrada olmaz Allahın izni ile
Sen ne istedigini yaz tatlım ben ayarlar haberleşiriz elden teslim ederim inşallah
Adanada da var bir kaç arkadaşım elden teslim ediyorum zaten onları

Hoşgeldin canım,biz hala salçayı elde yapıyoruz ki fabrikasyon ürünleri asla tercih etmiyoruz,bende yapabilecegim herşeyi yapmaya gayret ediyorum,çok şeyi katkısız ve en dogal hali ile sizlere ulaştırmaya çalışıyorum
Salçama kefilim sonuna kadar anneme şunu şöyle yapalım demiştim salça için benim işimi banamı ögrteceksin yavrum dediginde evet susmak lazım deiştim,hala annemin elleri var ürünlerimin bazılarında

saol canım benim oğlum ateşlendi,hırıltısı var uyku yok bizeRabbim şifa versin yavrularımıza.O da ellerimden öpüyor ablası

Oyy kıyamam ben ogluşuna tatlım,bneim oglumda 17 gün ne çekti yavrum 4 kg verdi popişi bile kurudu sıpanınhırıltısı varsa dut pekmezi içir canım,ama çok dikkat et lütfen bronşite falan çevirmesin,biz ucuz atlattık
Ogluşunu mıncık mıncık ediyor öpüyor ısırıyorum ohhh mis gibi kokuyordur şimdi o kokusunuda mmmmhhh çektim en derinime teyzoşumun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…