Ömür biter Diyet bitmez

Evinde olmamana rağmen çok iyi canım. Gelecek haftalarda da eksiler görmen dileğiyle.

Evinde olmamana rağmen çok iyi canım. Gelecek haftalarda da eksiler görmen dileğiyle.
inşallah canım 61’e filan insem sonrası daha kolay olacakmış gibi geliyor:) az az gidiyor ama gidiyor sonuç olarak diyorum, çalışmıyorum tatildeyim kilo almak için daha müsait bir zaman ama direnip veriyorum

bu hafta daha cok dikkat edip her gün yürümeyi düşünüyorum bakalım.
Yürüyüş çok etkili canım. Bu hafta benim de kaçamaklarım olduğu halde yürüyüş sayesinde kilo kaybı oldu bence. Miktarları az da olsa kardeşim burada diye, patates kızartması, cips, kola, çekirdek ve ekler yedim.

Bu hafta dikkat etmeme rağmen spor yapmadığım için mi nedir bir gram bile vermedim
300 gram gitmiş işte yavaş olsun sağlam olsun. sen bu hafta biraz daha üstünde durursan verirsin. veya vücut alıştı belkide farklı bişey uygula bence

300 gram gitmiş işte yavaş olsun sağlam olsun. sen bu hafta biraz daha üstünde durursan verirsin. veya vücut alıştı belkide farklı bişey uygula bence
adet şişkinliğiydi o gitti sadece spor yapmadığım için mi durdu spor yapmadan bir sürü zayıflayan insan var porsiyonlarımı küçülttüm karbonhidrat almamaya çalışıyorum şeker kullanımı çok az çalıştığım yerde durmuyorum en az fazla yarım saatte bir kalkıp 10 dakika etrafta geziniyorum takıldım kaldım ya 55 hayal gibi şuan bana o kadar uzak görünüyor ki

Motivasyonunu kaybetme hemen.Gelecek hafta birden gider belli mi olur.Canını sıkma kaldığın yerden devam sakın bırakma

Bende 60 in altina dusemedim bi turlu sende yardim almayi dene bi bende de durmustu o yuzden diyetisyene basvurdum

Canım benim niye hayal olsun. Aksine gayet yakınsın. Lütfen motivasyonunu bozma. Bir direnç noktası oluyor muhakkak. Emin ol kıracaksın o direnci.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…