Ömür biter Diyet bitmez

Merhaba. Hayatımda hiç diyet yapmadım. 164 cm boy ve 60 kiloyum. Hamilelik harici bu kiloyu hiç görmedim.Şu an sıkıntı yaptığım göbeğim var.Dün şeker ve ekmeği hayatımdan çıkarmaya karar verdim. 2 gündür sıfır ekmek sıfır şeker.
Biraz afalladım.Ben sadece ekmek ve şeker tüketmeyerek bu göbekten kurtulabilir miyim?Spor işi biraz sıkıntı.Sadece çok yürüyorum.Tecrübeli arkadaşlarım,hayli acemiyim ve önerilerinize açığım.

Bence
Diyette vucut yoksunluk yasiyor Kaloriyi arttirinca ve yeme duzenini degistirince vucut ilk basta onu tutuyor ama sonra bakiyo hep geliyor normale donuyor
Diyet sonrasi asamali kalori arttirimi yapilmali. Ben 1000 kalori alyordum kilo verirken sonra birden 1600 e cikinca artis oldu 300-500 gr ...farkedince hop dedim ve en azindan haftasonu dengeleme yaptim....hafta ici 1500 kal haftasonu 1200 civari tutmaya calisiyorum...haftada 3-4 de yuruyus yada eliptik...en az diyet suresi kadar koruma yapacam yani 2 ay...

Aaa bu hafta her gün 1500 kal alıp yapabilirsem de günlük 1 saat yürüyüş yapıcam.Gerçi reglim geliyor ve regl olunca yürüyüş yapamıyorum.
O zaman sadece günlük 1500ü deneyeyim bakalım 1 haftanın sonunda sonuç ne olacak
Bu arada annem bugün beni yeni gördü ve kahroldu çok zayıflamışsın diye.Bu da bayağı canımı sıktı

Merhaba kilomuz ve boyumuz neredeyse aynı benim sizden 2-2,5 fazlam var. Kendinizi kısıtlamasan her şeyden az yiyerek kısa zamanda kilo verebilirsiniz. Biz burda bir aydır neler neler yedik ama istikrarlı olunca az çok gitti kilolar:)

Annene söyleseydin isteyerek diye benim annemde beni zayıf buluyor tek düşündükleri sağlık durumu estetik ile pek ilgilenmiyorlar

grup çok sessiz herkes koptu sanırım. Ben yürüyüşe ve yediklerime dikkat etmeye devam ediyorum arkadaşlar. Henüz hiç aksatmadım yürüyüşümü.
Ben akşamları anca bakabiliyorum gündüz işte çok yoğunum... ben haftaiçi çok dikkat edemiyorum çok toplantım oluyor ikramlardan atıyorum... spora devam 3-4 kez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…