Ömür biter Diyet bitmez

Canım bu hafta bugün hariç her gün 1500 kalori aldım ve hiç spor yapmadım.Yarınki sonuca göre ya aynı devam edicem ya da hala kilo vermişsem kalorimi artırıcam.Senin nasıl gidiyor
Valla ben 51 civarı kalsın istiyorum ama yeme konusunda da rahatladım akşamları çekirdek meyve başladım... şimdi hava iyi yürüyüş falan yapıp telafi ediyorum

Ben durum bildirimi yapayım kilo 51.0 ... buralara oturdu +-200 gr oynuyor gününe göre... karbonhidrat ağırlıklı olunca + görüyorum
51 i geçmezsek çok iyi bizim için.Hadi bakalım sen benim önümdesin sana güveniyorum.Ben de bu kiloda aynada beğendim kendimi buralarda kalmak istiyorum umarım başarırım.Bugünü 1500 kalori ile kapatıyorum.

Bu sabah tartıldım bende artış olmuş 63.1 oldum.
Çok doğal çünkü gerçekten abartmıştım kayınvalidemin evi annemin evine göre daha kalorili biraz da tabi bizi 5 ay sonra görmenin heyecanıyla yemeklerin ardı arkası gelmiyor, annemdeyken daha kontrol altında olabiliyorum en azından yemeyince annem küsmüyor birkaç gün karbonhidratı azaltmaya çalışıcam belki dönerim eski kiloya

Huhuu kimse yok mu, diyet arkadaşlarım yoldaşlarımm neredesiniz ben yoldan çıktım 4 poğaça(ama küçük) bir anda yenir mi ??? Üstüne 8000 adım attım ama bence yetmedii. Gelin tekrar başlayalım şu işe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…