Ömrümü kendime harcamak hedefim

-Sağlıklı bir kahvaltı ve güzel bir çayla sabah öğününü yedim.
-Ardından 40 dk kitap okudum
- Market alışverişine gitmem gerekiyordu yürüyerek gidip geldim
-Yeşil çayımı içtim
-birazdan öğle yemeğimi hazırlıcam. Lor peynirli yeşil salata yapmayı düşünüyorum.

Uykuyla geçen sabah saatleri sonrası ben hiçbir şeyden verim alamıyorum, hiçbir şey yapmak istemiyorum. Ama bişeyler yaptıkça daha aktif olasım geliyor gün içinde. Hangi kitabı okuyorsunuz?

Tünaydın kızlaar

Bugün odamı düzenledim, diyete uygun beslendim. Birazdan da alanımda okumalara başlayacağım.

Odamı düzenlemeyi hep erteliyordum, 15 dk topla mola ver, 15 dk daha topla diye diye bitirdim Ev işleri bana çok zor geliyor.

Bu aralar Kuran’ın türkçesini de okumak istiyorum. Hep başladım ama sonunu getirememiştim, tekrar başlayacağım.

Daha Almanca da öğrenmek istiyorum, dünya klasiklerini de okumak istiyorum bakalım kaçta kaçını yapabileceğim

Kesinlikle önce istemek ve hazır olmak gerekiyor. Ama bu dönem bitsin şu stresim bitsin diye beklemeyin. Benim kardeşim 3 yıl önce gönderdim kitabı, yüksek lisans yapıyorum, Ales’e hazırlanıyorum, işe girmedim diye diye okumadı kitabı. İnanın sigara daha çok stres yapıyor. Oh be dünya varmış diyeceksiniz. Vakit kaybı ayrıca, soğuk havada balkona çık, sigaran bitti almaya git, çalışırken aklına gelir ara ver.

Çok güzel hedefler umarım hepsini gerçekleştirebilirsiniz.
Ben tipik bir Başak olarak ev düzensizken ne ders çalışabilirim ne kitap okuyabilirim.
Kuran’ı ben de hep yarım bıraktım daha doğrusu devamını getiremedim. Çünkü normal bir kitap gibi okuyup geçemiyorsun, her ayette durup düşünmek gerekiyor.

Kolaylıklar diliyorum oda düzenlemeyi hallettiysen planın yarısı bitmiş demektir

Merhaba kızlar, bugün oğlumun Veli toplantısına katıldım. Gelip Kahvaltı yaptım.
Bugün pek bir planım yok. Biraz da hastayız ailecek.
Çok geçmiş olsun öyleyse bugün spor yürüyüş felan yok dinlenme günü olsun sizin için. Her gün hareket olmaz zaten bazen durup dinlenmek gerek. Veli toplantısını ben hiç sevmezdim çocukken sanırım bir çocuğum olsa onun veli toplantısına ben gitmem

Ben de öyleyim ve odam hemen dağılıyor nedense, her gün mutlaka odamı ve masamı toparlamakla geçiyor bir süre

Aynen ben de öyle, o yüzden her gün az az okuyacağım; bir yandan da buraya da yazarım kaçıncı sayfada kaldığımı, bitirmek için motivasyon olur.
Merhaba kızlar, bugün oğlumun Veli toplantısına katıldım. Gelip Kahvaltı yaptım.
Bugün pek bir planım yok. Biraz da hastayız ailecek.
Geçmiş olsun
Evet gerçekten öyle Teşekkür ederiim

Teşekkür ederim. Zaten toplantıya yürüyerek gidip geldim 5 bin adım atmışım.
8 kişi vardı toplantıda, insanlar nasıl bu kadar rahat oluyor anlamıyorum. Biz anaokulu ilk senesinde, ilk Veli toplantısına eşimle ikimiz birlikte gittik baktık ya anne ya baba gelmiş diğer veliler, ondan sonra eşim bana attı topu.

Uykuyla geçen sabah saatleri sonrası ben hiçbir şeyden verim alamıyorum, hiçbir şey yapmak istemiyorum. Ama bişeyler yaptıkça daha aktif olasım geliyor gün içinde. Hangi kitabı okuyorsunuz?
Evet bir şeyler yapımca devamı geliyor. Yatınca da insanın kalkası gelmiyor :) Sergüzesti oluyorum türk edebiyatından. Bugun bitirmeyi hedefliyorum sonra hangi kitabı okuyacağım belli değil :)

Veli toplantısı insanların aklında şikayet olarak kalmış bence. Bende ve tanıdığım çoğu kişide öyle malesef, bir dönem çok mutsuz ve memnuniyetsiz öğretmenler vardı ve sürekli şikayet edip duruyorlardı. Hele ki benim ilkokul öğretmenim... Beni sürekli aileme şikayet ediyordu, ettiği şikayetler soruyu erken çözünce çözemeyen arkadaşlarıma yardım etmem gibi saçma sapan şeylerdi yani 2.sınıftaki birine bu sınıf adabını kendisi öğretebilirdi. O yüzden annem ve babam veli toplantısına hiç gitmedi.
Evet bir şeyler yapımca devamı geliyor. Yatınca da insanın kalkası gelmiyor :) Sergüzesti oluyorum türk edebiyatından. Bugun bitirmeyi hedefliyorum sonra hangi kitabı okuyacağım belli değil :)
Keyifli okumalar

bir gun mutlaka 7. Gün
C cranial 7. Gün

Bunu 15 gün yapıp sonra başka serisine geçiyoruz. Kalbin sesiydi sanırım. Yani programlı hepsi. Seri sadece bununla bitmiyor:)

Aslında nedenim şu, daha önce de bu tarz topiklere yazdım ama devamını sağlayamadımsigara günde bir pakete çıkmıştım artık, doktorum acil bırakmamı söyledi, bazı hücre değişikliklerim varmış, neyse kötü düşünmüyorum onu atlatacağım

ben bir tedavi yöntemiyle iki gündür içmiyorum ama zorlanıyorum, tedavi yöntemini söylemiyim çünkü ben de emin değilim, kimsenin karmasına girmek istemem

Çetin Çetintaşın elementler yoga serisine basladım dün, ateş fazla bende, o yüzden birşeyde hemen gaza gelip sönüyorum, umarım bu 100 gunluk seriyi bitirebilirim

Umarım şifa bulursunuz belki bu topik size uğur getirir. Sigarayı birlikte bırakırız, birlikte hayatımızı düzene sokarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…