Ömrümü kendime harcamak hedefim

Bugün odamı düzenledim, diyete uygun beslendim.
Senin odanı yirim ya, ben neden seni avatarının az büyüğüsün diye hayal ediyorum...

Ben babamı akciğer kanserinden kaybettim
Başınız sağolsun ben de babamı akciğer kanserinden kaybettim. Çok zor gerçekten
Bu grupta ne kadar çok babasız var.

Biraz da hastayız ailecek.
Geçmiş olsun.

strawberryland Reinaa cimbomlukiz P Pncklla La Vie Mylittlehoneybee Hoş geldiniz.

Dün o kadar yorgundum ki bedenim de kafam da dinlenmem için zorladı beni.

24-25 Eylül hafta sonu:
- 2 tez inceledim. (Böylelikle alanda yazılmış tüm doktora tezlerini incelemiş oldum, toplam 12 tane idi zaten. Fakat 60dan fazla da yüksek lisans tezi var, artık sadece yöntem kısımlarına mı bakarım ne yaparım bilmiyorum ama hepsine yarımşar saat de olsa bakmam lazım.)
- 50 sayfa da kuramsal okuma yapabildim.

Richard Thaler'in "Akıllı İnsanların Mantıksız Kararları" kitabını henüz bitirebildim. Çok uç bir hayal olduğunu biliyorum ama keşke bu hocayı tanıma fırsatım olsaydı. O kadar mütevazı, samimi ve esprili bir dili var ki. Kitap da akademik bir günlük gibi yazılmış. Kendisi 2017 ekonomi Nobeli'ni almış. Bu kitaptan önce de Daniel Kahneman'ın "Hızlı ve Yavaş Düşünme" kitabını okumuştum. O da Nobel ödüllü bir yazar ama kitabı gerçekten de kol gibiydi.

Thaler'i okurken hiç öyle zorlanmadım ama yine de kitap akmıyor tabii. Şimdi hem Kahneman'ın kitabında iyi not tutmadığım ve dönme ihtiyacı hissettiğim yerleri tekrar okuyacağım (Yaklaşık 150 sayfalık bir okuma yaparım gibi geliyor.) hem de birazdan Thaler'in yazdığı "Dürtme" kitabına başlayacağım. Bu hafta 2.5 kuramsal kitap okumam gerekiyor ama bitirebileceğimden pek umutlu değilim.

Sporu da yazayım:
24 Eylül
- 35 dk yoga
- 25 dk Jillian Michaels 5
- 40 dk eliptik

25 Eylül
- 35 dk yoga
- 25 dk fitness
- 50 dk eliptik

Merhaba canım kadınlar,
Bugün öyle halsiz hissediyorum ki kendimi. İş yerimde ki herkese de çok sinirliyim oda arkadaşım tüm yaşam enerjimi çekti, bıkmışım diyip hayata isyan ediyor. Ayh kalk git ben senin yerine de çalışırım diyesim geliyor
Dün de halsizdim 150 sayfa kitap okudum, Disney'de Pinokyo filmine baktım biraz çok tatlı bir filmdi yarısını izleyip uykuya daldım. Bugün izlemeye devam edicem.

Ay ben de disney aldım almaz olaydım içinden çıkamıyorum son günlerde

Merhabaa

Bugün kayda değer olarak 2 saat yürüyüş yaptım, 2 saat ders çalıştım. Yürüyüşten sonra pertim çıktı zaten Şimdi de dizi izliyorum
2 saat yürüyüş az mı kız gayet güzel geçmiş günün daha ne olsun.
Ay ben de disney aldım almaz olaydım içinden çıkamıyorum son günlerde
Disney bağımlılık yapıyor ben biraz da aşko kuşko biriyim prensesler çoook var tam bana göre kardashian family izledin mi güzel mi?

Selamlarr,

Biraz halsiz gibiyim bugün ama mutluşum yine de. Apartmanın önünde bi kedi var hamileydi doğurmuş, kocaman bile olmuş yavruları Sabah onlara mama götürdüm az samimiyet kurup mıncıklamayı hedef edindim kendime

Kitap okudum oradan geldikten sonra.

Toplantı arasında evi bi derledim toparladım. Yemek yaptım. Dinleniyorum şimdi

Sizler de iyisinizdir umarım

Merhaba canım,
İnsanın hayatında belli dönemlerde oluyor hayata küskünlük. Takmamak lazım.
Ben de hastayım hala halsizlik de var. Küçük oğlum eşim şehir dışında iken 1 gece benim yanımda yattı. O hastaydı, burnu akıyordu. Bana sımsıkı sarılıp yüzüme yüzüme soludu yatarken. Ondan bulaştı hastalık.
Ben bugün annemi hastaneye götürdüm sadece. İlaçları için rapor çıkarttık.

Ayy ne minnoştur şimdi onlar çok güzel bir gün olmuş, şu Eylül havası sıcak mıdır soğuk mudur belli değil hepimizi bi halsizleştirdi
Hayata küskün değilim de çok yorgun hissediyorum kendimi. Akşam eve gelip bi yürüyüş yapınca düzeldi gibi.
Siz en tatlı yoldan hasta olmuşsunuz ama yaaa çok geçmiş olsun
ay ben yogun bir iş günü gecirdim eve geldim oyuna daldım ama şimdi bir silkelendim, 2 saat makalemi yazacagım, sonra ateş elementi 1 saat yogano smoking
Bende oyun oynamak istiyorum online olarak tavsiye edeceğiniz lol ve pubg dışında oyun var mı? No smoking ise harika olmuş

Ben isyan eden arkadaşınızı kastetmiştim. Şikayet eden insanları ben de sevmem.
Ya zaten aklıma gelmişti bulaşacağı, kendisi iyileşti ben burnumu silmekten yara oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…