Yeni bir BEN yaratmak, KENDİME dönüş..

ilişki koçu bal sayfasının aura ve doğru insanı çek eğitimlerini de tavsiye ederim. Aşamadıgınız bir öfkeniz varsa da görmezden gelmeyin terapi alın.

Bazı şeylere sadece Allahın kudreti yetiyor Allah herkesin hakkını versin. Bol bol bağ kesme yapın meditasyonları var iyi gelir.

benim bahsettiğim affetme bu. videoyu dinlemek iyi geldi. sanırım yapabilirim. zamanı geldi. eğer başaramazsam bir uzmandan yardım alacağım.

Günaydınlar

bu hafta sonu evdeydim kendime güzel vakit ayırdım biraz tembellik yaptım ama çok bişey yapmadım.

-İngilizce çalışmaya devam ediyorum.

- unutmak mı affetmek mi serhat yabancı nın kitabına başladım. şuanlık güzel gidiyor.

-cuma günü akşam yürüyüşe çıktım yağmur yağıyordu çok güzeldi. taktım kulaklığı biraz da ağladım iyi geldi.

- cuma günü yoga yaptım.

-cumartesi günü temizlikle geçti günüm.

-Film izledim. film izledim demişken ben ımdb top 100 listesindeki filmlere başlamıştım bi ara onlara devam etmek istiyorum. haftaya başlanacak not alındı.

-nerdeyse 1 aya yakın birikmiş ütüm vardı onları yaptım dün. üşengeçlik mi deyin ütüden nefret etme mi deyin artık neyse yapmamıştım.

-şükürlerimi yazdım defterime.

-bazı hedeflerimi hala gerçekleştiremedim farkındayım. onlara yönelmem gerekiyor. bu hafta onlara yöneleceğim.

görüşmek üzere :)

Günaydınlar

dün yaptıklarıma hemen geçiyorum

-kitap okudum.

-podcast dinledim. "yavaş yaşam felsefesi " ve İngilizce günlük konuşmalar konulu İngilizcemi gelişmek adına

-İngilizce çalıştım gerçekten ilerliyorum konuşulanları anlamaya başlamak bile güzel A1 bu arada :)

- çamaşırlıktaki çamaşırlarımı nihayet toplayıp yeni çamaşırlarımı astım. bugünde onları toplayacağım bırakmak yok ortada.

- sporumu yaptım 2 haftadır bazı nedenlerden çok aksatmıştım. bu hafta aksatmıyorum (2 hafta sonra tatile çıkcam tatil öncesi tamamlamalıyım)

-yogayı aksattım bu seferde bugün yapmaya çalışacağım.

-şükürlerimi yazdım 5 madde.

yarın görüşmek üzere :)

günaydınlar,

-dün sporumu yaptım.

-kitabımı okudum. kitapta tam affetmek ile ilgili konuya geldim onu dedim yarın okuyayım hem uzun hem de öncesinde baya bir sayfa okumuştum dedim yarına bırakıp okuyayım sağlam kafayla.

-İngilizce çalıştım tekrarlarımı yaptım.

-kendimi ödüllendirdim waffle yaptım ama fit waffle şekersiz. dikkat ediyorum da kendime :)

-dinler tarihi diye youtube da video serisi var ona başladım. budizmle ilgili araştırma yaparken rast geldim. seriyi izleyim dedim tüm dinlerle ilgili kapsamlı bir seri.

-yoga yapmadım yogayı şöyle bir karar aldım haftada 4 gün spor yapıyorum geri kalan 3 gün yoga yapcam. her gün hem spor hem yoga olmuyor. bugün sporum yok yoga yapabilirim.

-meditasyon serisine başladım 21 günlük. dün 1. günümdü uyumadan 10 dk meditasyon yaptım. buraya da notumu alayım hemen.

-ayrıca sabah olumlamaların başladım bu sabahta. 10 dk erken kalkıp olumlama yapcam. bugün yaptım.

10 Eylül=meditasyon serisi
11 Eylül=sabah olumlamaları

-dua ettim uyumadan iyi geldi. güzel bir oldu yarın görüşürüz :)

günaydınlar

dün cilt bakımım vardı o kadar iyi geldi ki. gevşedim kadın yüzüme masaj yaptı filan çok iyi geldi.

eve gelince kitabımı okudum. affetmek üzerine konu. yüklerden kurtulmak için affetmek gerektiğini söylüyordu. unutmayın ama affedin. unutmak tekrar aynı hatayı tekrarlamaktır ama affetmek kendiniz için affetmek dünü geride bırakıp geleceğe bakmaktır yüklerden kurtulmaktır diyor serhat yabancı da. ben affetmek istiyorum.

dinler tarihinden Nuh tufanı hakkında videoyu dinledim.

buradan tanıştığım arkadaşla konuştuk biraz sohbet havasında kafam dağıldı

dün kötü bir gün geçirmiştim moraller sıfırdı. kafama taktığım bir konu vardı yatana kadar devam etti taktı mı takan biriyim maalesef.

yoga yapacak gücü bulamadım. meditasyon serisinin 2. gününü tamamladım. içimdeki sıkıntı için İnşirah suresini dinledim. dua ettim 2 gündür şükür defterime şükür yazamıyorum yazacak bişey bulamıyorum içimdeki sıkıntı geçsin yazacağım.

bu sabah olumlamalarımı yaptım. olumlamada da 2. günüm yarın görüşürüz umarım içimdeki sıkıntıyı atarım :)

Günaydınlar,

dün spor günümdü spor yaptım. spor yapmak gerçekten iyi geliyor bi ara yapsam mı diye çelişkide kalsım sonra yap dedim zaten aksattım bu hafta tam olsun dedim. Arada üşengeçlik geliyor.

-kitabımı okudum.

-dinler tarihinden videomu izledim.

İngilizce çalıştım.

meditasyon yaptım. 3. günde tamamlandı.

bu sabah olumlamamı yaptım o da 3. gün.

dün doktora gittim şişkinlik problemim için gastrit dendi. (daha önce de vardı zaten) ilaç verdi. 2 hafta kullancam. geçmezse endoskopi :KK43:
doktor bana stres yapma diyor benim göbek adım stres doktor ne diyon. :KK70: ama doğru diyor ne zaman stresli günler geçirsem gastritim artıyor.

gastrit için meditasyon yoga öneriliyor bu arada progresif kas gevşetme tekniği varmış onu araştırcam. zaten meditasyon yapıyorum. yogayı aksattım onada başlıcam madem gastrite iyi geliyor en azından sağlık için yapmalıyım. zaten bu gastrit benim yakamdan düşmeyecek belli oldu.

dün bu kadardı yaptıklarım çok bişey yapamadım. ruh halim hala berbat. moralim kötü işyerinde sıkıntılar filan var. hafta sonu trekkinge gidiyorum biraz iyi gelir doğada olmak. sağlıkla kalın pazartesi görüşürüz :)

Günaydınlar

hafta sonu bol yürümeli, stres atmalı geçti.

İngilizce çalıştım.

kitabımı okudum kitabı bu hafta bitircem cuma tatile gidiyorum yanıma diğer kitabı alcam.

dinler tarihi serime devam ediyorum

kandilde dua, sure okudum namaz kıldım iyi geldi, kendimi iyi hissettim.

trekkinge gittim 12 km yürüdüm.30.000 adım attım. doğada olmak çok güzeldi. yeni insanlarla tanıştım. bugün bacakları ağrıyor biraz. :)

meditasyona devam ettim. dün 6.günü tamamladım. olumlamaya da devam ediyorum sabahları o da 6.gün bugün.

yarın görüşürüz :)

X