Ömrümü kendime harcamak hedefim

Ay ne bileyim sana bakınca ben tembel öğrenci gibi kalıyorum

Çok merak ediyorum ama izlemedim hiç, o kadar çok izlemek istediğim şey var ki sıra gelmedi ama sosyal medyada hep kesitlerine denk geliyorum fena değil gibi. Ben filmlere bakıyorum bu ara bir de eskiden lostu izlemiştim ama tekrar izlemeye başladım aşırı seviyorum
Geçmiş olsun

Ben aslında pek aktif biri değilim ki hiç tembel hissetmene gerek yok aynı şeyleri yapıyorız hatta sen benden daha fazlasını yapıyorsun
Ben once upon a time izliyordum diziyi eskiden de izlemiştim çok güzeldi ama 2. Sezondan sonrası sıkıyor onu bıraktım. Siren izlemeye başlamıştım ana karakterin harem kurması beni rahatsız etti onu da bıraktım.

Ben isyan eden arkadaşınızı kastetmiştim. Şikayet eden insanları ben de sevmem.
Ya zaten aklıma gelmişti bulaşacağı, kendisi iyileşti ben burnumu silmekten yara oldu.
Kaç yaşında oğlunuz? Minnoş çocukları çok seviyorum, etrafımda hiç minnoş kalmadı ne yazık ki... Hepsini büyüttük okula yolladık

O kadar kolay ve rahatlatıyor ki. Ben de regl olacağım. İnan hiç zorlamıyor. Vakit geçmeden yarın sabah yap mesela. Erteledikçe ertelersin. Ben bir gun mutlaka arkadaşıma söz vermesem ertelemeye devam edecektim. Hadi bize yetiş:)

C cranial yoga: 8. gün
bir gun mutlaka 8. gün :)

Bugün ben de kendimi yorgun hissediyorum. Sabaha karşı 5 derece, öğle saatlerinde 30 derece, sersemlik yapıyor ister istemez.
Sabah bir çıktım, öğle sonu döndüm, sadece 60 sayfa Dürtme okuyabildim 100 sayfaya tamamlayabilmek istiyordum yatana kadar ama zor olacak gibi. Sporu aksatmıyorum ama ders çalışma konusunda çok eksiğim var. Bu hafta bitmeden (en geç perşembe hatta) danışman hocama oyalama maili yazmam gerekiyor. Umarım kendisi benden önce davranıp aramaz. Bilmiyorum belki de arar da konuşursak daha hayırlı olur, başta 5 Ekim demek istiyordum, şimdi 10 Ekim diyesim var. Günde en az 8 saat ders çalışmam lazım aslında.

spor:
- 13.506 adım
- 35 dk yoga
- 30 dk Jillian Michaels (5)
- 15 dk fitness

E tabi ben akşama kadar boşum bu ara onun da etkisiyle
Genelde çok duyulmuş dizileri izliyorum, kötü çıkma şansı olmuyor
Çok vakit almıyorsa olurr. Ben de daha önce hiç yapmadım merak ediyorum.

Bize bir yol gösterseniz nerden başlayalım bir gun mutlaka C cranial
Benim de en az 6 saat civarı çalışmam lazım, böyle düşününce gözünde büyüyor insanın. Stres yapıp erteliyorum bu sefer…

Bize bir yol gösterseniz nerden başlayalım bir gun mutlaka C cranial

C cranial ne tavsiye eder bilmiyorum ama bence şu an bizim yaptığımızdan ("Kendi hayatının kahramanı ol" videonun adı) başlasanız hiç zorluk çekmezsiniz. Video 27 dakika, başta 1, sonda 2-3 dk goy goy var, çok uzun sürmeyecek yani. Bir de bunu yaparken cidden zaman çok hızlı akıyor. Diğer taraftan 100 günlük elementler serisi de toprak elementinden başlıyor ve o egzersiz 20 dakika sürüyor, o da çok eğlenceli ama 100 gün boyunca devamlılık sağlamakta zorlanırım derseniz en azından 15 günlüğüne şu an bizim yaptığımızı denemiş olursunuz.

26.09.2022
- 13K adımlık yürüyüş yaptım
- Kitap okudum ama şuan kaç sayfa olduğunu hatırlamıyorum
-İş çıkışı çarşıda biraz turlayıp çiğ kuruyemiş felan aldım
- Annemle biraz dışarı çıkıp sohbet ettik
-Yarım kalan Pinokyo filmini bitirdim
-Saç bakımı ve cilt bakımı yaptım

Tamamdır bakacağım ikisine de çok teşekkürler

Günaydın herkesee

L LADY VEGA Bak senin için ne buldum.

"Clocky, yataktan zamanında kalkmazsanız kaçıp saklanan bir çalar saattir. Saat çaldığında siz aldırmaz ve uyumaya devam ederseniz, Clocky komodinden aşağıya atlar, tekerlekleri ile önüne çıkan her şeye çarparak dolaşır (...) Alarm tekrar çalmaya başladığında uyanıp onu aramanız gerekir. Saat her seferinde farklı bir yerde kalır ve sizinle saklambaç oynar."

Hayatımın ihtiyacı ama o kadar vermem saate 834 TL versem zaten uyuyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…