Ölçülerimizle Konuşalım

kızlar daha 4 gün jillian yaptım ama ölçülerim çok farketmiş
66 kg iken ölçülerim
göğüs.99
bel.86
kalça.104
üst bacak(uyluk,iç bacak.61
kol.29,5
jilliandan önce,
bel.82
kalça.102
iç bacak.58.5
kol.28.5
4 gün jilliandan sonra
göğüs.95
bel.80
göbek.84
kalça.100
sağ uyluk.58, sol 59
bacak 35,5
kol.28
kg.61.5

zeynep ben listeye girdimmi,ya da ne zaman bildirim yapılıyor,ben böyle kafama göre yazdım amaa...
ya benim bebişle uğraşmaştan hayat düzenim kalmadı,kusuruma bakma...

Teşekkürler oncelıkle.

Kilom 52 Boyum 1-65

kilon gayet ii cnm
sadece kalcaya yoneleceksin yanii

günaydın zaynepcim
çok geçmiş olsun.bu ara salgın var,aman dikkat et.benimde hafif burnum akıyor
artık bugun zencefil zerdeçal karanfil tarcın karısımı bir içecek içeceğim bol bol

cnm sanada gecmis olsun
sen dahada dikkat edip onlemini al senin bebisin var amam Allah korusun

ya ben de öyleydim
aramazdım unuturdum,uyuyakalırdım,telefon kapanırdı..ama bu sevmediğim anlamına gelmez..çok seviyordum,sonradan evlendik,şimdi çocuğumuzda var

Ama bu kacinci ve ben bi bayanim ondan daha kirilganim ki bu duruma çok uzuldugumu biliyo

Defalarca konuştum değişen bisey yok

tatlim sen bu adamin sevgisinden eminmisin guveniyormusun ??

yani aranizdaki tek sorun bu mu ?

kızlar daha 4 gün jillian yaptım ama ölçülerim çok farketmiş
66 kg iken ölçülerim
göğüs.99
bel.86
kalça.104
üst bacak(uyluk,iç bacak.61
kol.29,5
jilliandan önce,
bel.82
kalça.102
iç bacak.58.5
kol.28.5
4 gün jilliandan sonra
göğüs.95
bel.80
göbek.84
kalça.100
sağ uyluk.58, sol 59
bacak 35,5
kol.28
kg.61.5

inanamiyorum yaaa harikaaaa

hangi videoyla yaptin cnm burayada koyarmisin
hemen ogrenmek istiyorumm

hayırlısı olsun canım nasibinse zaten evlilik yoluna girersiniz
nasip değilse,ayrılmak istemesen bile,gün gelir bir nedenden koparsınız
hayırlısı deyip akışına bırak

kesinlille katiliyorum
kismetse misir gelir yemenden kismet degilse ne gelir eldenn

zeynep ben listeye girdimmi,ya da ne zaman bildirim yapılıyor,ben böyle kafama göre yazdım amaa...
ya benim bebişle uğraşmaştan hayat düzenim kalmadı,kusuruma bakma...

cnm ptesi olculerini yazarsin 2. hafta doluyor ya o zaman eklicezzz

ilk olculerini yazmistin zaten

sen sorun yapma tatlim olabildigince gelsen yeter

sadece bu muuu ??
aa bende inanmiyorum suann

harika olmusss
degisimi sende hissediyormusun peki
değişim farketmedim,çünkü dar kıyafet hiç giymedim iki haftadır.sabah ölçülerimi alırken anladım,ben de cok şaşırdım..bu interval antreman tarzı sporlar bana cok yarıyor sanırım,sana anlatmıştım ya diyet yapmadan bfitte 1 ayda toplamda 20 cm incelmiştim..sanırım herkesin doğru bir sporu var

o bolgeye yonelik hareketlere yonelmen lazimm
youtubeda her bolgeye yonelik videolar var mutlaka bak ve duzenli yap derim

değişim farketmedim,çünkü dar kıyafet hiç giymedim iki haftadır.sabah ölçülerimi alırken anladım,ben de cok şaşırdım..bu interval antreman tarzı sporlar bana cok yarıyor sanırım,sana anlatmıştım ya diyet yapmadan bfitte 1 ayda toplamda 20 cm incelmiştim..sanırım herkesin doğru bir sporu var

yaa gercekten senin adina cok sevindim canim
bfite gittigini ben bilmiyordum tatlim kacirmisimm
suan ben bfite gidiyorum belki okumussundur cok.enerjil hissettiryor bana ve ayni anda bu videodu denicemm

Sevgisine inaniyorum ama bu tarz şeylere dayanamiyorum bu umursamazligina

bu hareketine verdigin tepkide önemli
mesela esime uzun sure ulasamiyorsam neden bana haber vermiyor yerine biseymi oldu acaba derim
bi kere telini evde unuttu isten donus saatide belli ama 30 dk gecmesine ragmen gelmedi ve bana is cikisi bi arkadasindan yada sirket telindende haber vermedi. gun icinde aramistii. bayaa gec geldi. ben hem agliyorum hem bagiriyorum. meher benim istedigim bi elbise vardi onu almaya gitmişs ne olursa olsun bana haber vermedigi ve beni oyle merakta biraktigi icin ne kadar uzuldugumu anlattim. yani benim merak konum buydu ve bunu onada o sekilde yansittim seninde yansitma seklin onemli kiskanclik adi altinda yansittiysan ters tepiyor olabilir cnm

Merak ediyorum tabiki bisey mi oldu diye amaartik buna o kadar alistirdi ki ssinirlerime hakim olamiyorum merak etmek yerine sinirleniyorum artk

o bolgeye yonelik hareketlere yonelmen lazimm
youtubeda her bolgeye yonelik videolar var mutlaka bak ve duzenli yap derim

yaa gercekten senin adina cok sevindim canim
bfite gittigini ben bilmiyordum tatlim kacirmisimm
suan ben bfite gidiyorum belki okumussundur cok.enerjil hissettiryor bana ve ayni anda bu videodu denicemm

bu hareketine verdigin tepkide önemli
mesela esime uzun sure ulasamiyorsam neden bana haber vermiyor yerine biseymi oldu acaba derim
bi kere telini evde unuttu isten donus saatide belli ama 30 dk gecmesine ragmen gelmedi ve bana is cikisi bi arkadasindan yada sirket telindende haber vermedi. gun icinde aramistii. bayaa gec geldi. ben hem agliyorum hem bagiriyorum. meher benim istedigim bi elbise vardi onu almaya gitmişs ne olursa olsun bana haber vermedigi ve beni oyle merakta biraktigi icin ne kadar uzuldugumu anlattim. yani benim merak konum buydu ve bunu onada o sekilde yansittim seninde yansitma seklin onemli kiskanclik adi altinda yansittiysan ters tepiyor olabilir cnm
ay ne tatlı eşin maşallah
erkeklere kıskançlık ters tepiyor kesinlikle,onları bunaltıyor..ben eşimi kıskanmak yerine,süslenir püslenir gözünün benden baskasını görmemesini sağlarım.çok kıskancımdır ama bunu törpülemeye çalışıyorum

Merak ediyorum tabiki bisey mi oldu diye amaartik buna o kadar alistirdi ki ssinirlerime hakim olamiyorum merak etmek yerine sinirleniyorum artk
canım ben sana söyleyeyim sen bu cocuktan ayrılmak istiyorsun..hakkında hayırlısı olsun..acı ceksen de,acı da insana cok sey kazandırıyor..böyle bir döneme gireceksen mutlaka spora başla derim,psikolojini korur..bol bol dua et

ay hayırlı olsunnn
gelinlik giyecek olman seni aşırı motive eder,çokk sıkılaşırsın..böyle seyleri fırsat olarak değerlendirmek gerek
ay inşallah bende zayıfken gelinlik içinde kılolu durmak ıstemıyorum o yuzden azcık kılo vermem lazım basenleri yok etmem lazım bide malum balayında kilo alınıyor acık bufeler falan derken :KK70:

oyle tabiki aslinda bu sorun sevgiliyken hic bisey evliyken aymi sey devam ederse senin acindan kotu olur
bence sevgilini al.karsina adam akilli konus merak ediyorum de bilmem ne de

yada ne bilim ona bu konuyla.ilgili guzel bi ders ver

ay ne tatlı eşin maşallah
erkeklere kıskançlık ters tepiyor kesinlikle,onları bunaltıyor..ben eşimi kıskanmak yerine,süslenir püslenir gözünün benden baskasını görmemesini sağlarım.çok kıskancımdır ama bunu törpülemeye çalışıyorum

bende kiskancimdir ama esimi tanimadan yani tamamen tanimadan onceydi...
ona ve kendime guveniyorum evet gercekten etrafa guvenmiyorum gozumun icine baka baka kocama bakan kizlarda oldu ama bunu esime yansitmak yerine karsimdakiyle basabas hatta hic konusmadan vs hallederim. cokmu guzelim hayir ama kendime esime sevgimize gercekten guveniyorum. esimin disarida bulabilecegi herseyi ona sunabiliyorum. Allahim hic kimsenin dirliginin bozulmasina izin vermesin

ay inşallah bende zayıfken gelinlik içinde kılolu durmak ıstemıyorum o yuzden azcık kılo vermem lazım basenleri yok etmem lazım bide malum balayında kilo alınıyor acık bufeler falan derken :KK70:

basenler gelinlik icinde kilolu durmaz eger vucuduna yapisan bisi dusunmuyorsann
ama evlenmeden once kilo vermek ve sabitlemek onemlii benim evlendikten sonra aklim basima geldi o yuzden sen tedbiri elden birakma sekerimm :KK66:

aynen ama dikkat et,o dönemde alınan kilolar insanı üzüyor
oyle tabiki aslinda bu sorun sevgiliyken hic bisey evliyken aymi sey devam ederse senin acindan kotu olur
bence sevgilini al.karsina adam akilli konus merak ediyorum de bilmem ne de

yada ne bilim ona bu konuyla.ilgili guzel bi ders ver

bende kiskancimdir ama esimi tanimadan yani tamamen tanimadan onceydi...
ona ve kendime guveniyorum evet gercekten etrafa guvenmiyorum gozumun icine baka baka kocama bakan kizlarda oldu ama bunu esime yansitmak yerine karsimdakiyle basabas hatta hic konusmadan vs hallederim. cokmu guzelim hayir ama kendime esime sevgimize gercekten guveniyorum. esimin disarida bulabilecegi herseyi ona sunabiliyorum. Allahim hic kimsenin dirliginin bozulmasina izin vermesin

basenler gelinlik icinde kilolu durmaz eger vucuduna yapisan bisi dusunmuyorsann
ama evlenmeden once kilo vermek ve sabitlemek onemlii benim evlendikten sonra aklim basima geldi o yuzden sen tedbiri elden birakma sekerimm :KK66:
amin canım

Kizlar Selamm

Bugunku sporum

45 dk yurume
30 dk b-Fit
1.5 saat ev isi (bayaa hareketliydi )

yarindan sonra jullianada baslicamm

Callanin olculerinden sonra denemek istedim.

X