Ölçülerimizle Konuşalım

Millet neler yapiy:KK43:

Eklentiler

• Screenshot_2014-12-22-18-15-56.png
    Screenshot_2014-12-22-18-15-56.png
    564,2 KB · Görüntüleme: 55
Kizlar selamm

sporlari yazmayi unutmayalim lutfenn

50 dk _yürüme
spordan once ve spordannsonra toplam 20 dk esneme
30 dk B-fit sisteminde spor

Yetmedi eve gelince 2 saat mutfaktaydim muzik esliginde hem dans hemde yemek yaptimmm

spora baslayinca duramiyorum yahuu ve hala kendimi harika hissediyorum
vovvv harikasınnn

Millet neler yapiy:KK43:

:KK61:ay yok canim nerde bizde öyle şans kimse bize böyle evlilik teklif etmedi

daha neler neler vaaarrr....:KK69:

Bu konsepti sahil kenarina tasi...

bende oyle evlenme teklifi aldim

Hayatimda unutamayacagim anlardan biri

Gerci boyle bi adamla evli olunca unutamayacagin cok an oluyor♡♡♡

Ben israrla teklif bekliyorum ama bakalim hahah:KK70:

bekle cnm gelir daha karada dugun yok zaten anladigim kadariyla

Gunaydinnnnn

Kizlar dün oturdugum yerde grip oldumm.

Birden gozlerimden yas gelmeye sesim gitmeye basladi. burnum tikandi.Kardesim ve esim sasti kaldi :KK48:

Cok şükür vücut halsizligim vs yokk

Sizler nasilsinizz ??

Selam Kızlar

OFT takip ederken gördüm grubu. 88 65 95 ölculerım bel ve kalcanın biraz gitmesi lazım. Ne yapmam lazım?
Hergun düzenlı olarak 40 dk yuruyorum ama yemek yemem düzensiz oldugundan dolayı sanırsam vucudum depoluyor yakmıyor. :KK43:

Selam Kızlar

OFT takip ederken gördüm grubu. 88 65 95 ölculerım bel ve kalcanın biraz gitmesi lazım. Ne yapmam lazım?
Hergun düzenlı olarak 40 dk yuruyorum ama yemek yemem düzensiz oldugundan dolayı sanırsam vucudum depoluyor yakmıyor. :KK43:

Merhaba tatlim
konsept olarak 2 haftada 1 olcu bildirimi yapiyoruz. Bu hafta 2. haftayi dolduruyoruz o nedenle seni listeye ptesi gunu ekleyebilecegimm :KK66:
senden ricam kilo ve boyuda yazman...

kalca icin sguat programlari var ozel olarak youtubedan videolarina bakabilirsin.
sana yardimci olacaktir diye dusunuyorum

Gunaydin yuzeycim havalar çok kotu gribe yakalanman çok doğal :KK43: önlemini al ki agirlasmadan atlat:KK43:
Senin adina çoksevindim evlilik teklifin iiçin.. Daha bizim evlilik yok olur mu bilmem. Sevmesine seviyorum fakat çok yiprandim . her ilişkide olur tartışmalar ama of aglarim smdi sabahtan beri agliyorum zaten daha fazla konusmiyim ') sigarayi birakmistim ben bunun için simdi neye basvurym.

Gunaydin yuzeycim havalar çok kotu gribe yakalanman çok doğal :KK43: önlemini al ki agirlasmadan atlat:KK43:
Senin adina çoksevindim evlilik teklifin iiçin.. Daha bizim evlilik yok olur mu bilmem. Sevmesine seviyorum fakat çok yiprandim . her ilişkide olur tartışmalar ama of aglarim smdi sabahtan beri agliyorum zaten daha fazla konusmiyim ') sigarayi birakmistim ben bunun için simdi neye basvurym.

ne zamandir berabersinizz ??

neden agliyon kiz sabahtan beri

17ay olucak
Dun gece tartistik yine daha doğrusu tartismadik soyle oldu
Bu bi yere misafirliğe gitti skbogaz etmemek için aramadim 3saat boyunca o da beni aramadi sağ olsun sonda 11gibi mesaj attim ben uyuya kalabilir im beni arasin diye 2bucuk gibi uyandim ne mesaj var ne arama ben aradm telefonu kapali. Simdi basit gelicek ama bu bizim ilk ulaşamama davamiz değil. Benim onu onemsedgm kadar onemsese elbet bi yerden ulasirdi sarji bittiyse eğer. Sevmesem ipleri koparirdim çoktan

17ay olucak
Dun gece tartistik yine daha doğrusu tartismadik soyle oldu
Bu bi yere misafirliğe gitti skbogaz etmemek için aramadim 3saat boyunca o da beni aramadi sağ olsun sonda 11gibi mesaj attim ben uyuya kalabilir im beni arasin diye 2bucuk gibi uyandim ne mesaj var ne arama ben aradm telefonu kapali. Simdi basit gelicek ama bu bizim ilk ulaşamama davamiz değil. Benim onu onemsedgm kadar onemsese elbet bi yerden ulasirdi sarji bittiyse eğer. Sevmesem ipleri koparirdim çoktan

peki konustunuzmu hic

ne olmusta ulasamamis sana ??

erkekler bizim kadar onem vermez bu tarz seylere bunu anlamis olman gerek

Merhaba tatlim
konsept olarak 2 haftada 1 olcu bildirimi yapiyoruz. Bu hafta 2. haftayi dolduruyoruz o nedenle seni listeye ptesi gunu ekleyebilecegimm :KK66:
senden ricam kilo ve boyuda yazman...

kalca icin sguat programlari var ozel olarak youtubedan videolarina bakabilirsin.
sana yardimci olacaktir diye dusunuyorum
Teşekkürler oncelıkle.

Kilom 52 Boyum 1-65

Gunaydinnnnn

Kizlar dün oturdugum yerde grip oldumm.

Birden gozlerimden yas gelmeye sesim gitmeye basladi. burnum tikandi.Kardesim ve esim sasti kaldi :KK48:

Cok şükür vücut halsizligim vs yokk

Sizler nasilsinizz ??
günaydın zaynepcim
çok geçmiş olsun.bu ara salgın var,aman dikkat et.benimde hafif burnum akıyor
artık bugun zencefil zerdeçal karanfil tarcın karısımı bir içecek içeceğim bol bol

peki konustunuzmu hic

ne olmusta ulasamamis sana ??

erkekler bizim kadar onem vermez bu tarz seylere bunu anlamis olman gerek
ya ben de öyleydim
aramazdım unuturdum,uyuyakalırdım,telefon kapanırdı..ama bu sevmediğim anlamına gelmez..çok seviyordum,sonradan evlendik,şimdi çocuğumuzda var

Ama bu kacinci ve ben bi bayanim ondan daha kirilganim ki bu duruma çok uzuldugumu biliyo

X