Ölçülerimizle Konuşalım

Kalcayla baseni nasl olctun canm ben yanls olctum sanirim
kalça arka kısım poponun tam ortasından ön bikini bölgesine doğru olculuyor(Allahım cumleye bak:)))
basen de onun hemen altından olculuyor bacagın basladgı kısımdan tabi ki de her iki bacak placak sekılde..

kalça arka kısım poponun tam ortasından ön bikini bölgesine doğru olculuyor(Allahım cumleye bak:)))
basen de onun hemen altından olculuyor bacagın basladgı kısımdan tabi ki de her iki bacak placak sekılde..
Eheh tekrar olciym bari yanlis olcmusum

Kilo 70.100
Boy 1.70
Gögüs 90
Bel 77
Göbek 80
Kalça 100
Basen 93
İç bacak 58
Bacak 42 olculerim hakkinda yorumlarınızı bekliyorum

KK nın Cici Kızlarıı Günaydınnnn

Dün net problemi yüzünden liste düzenleyemedim şimdi bilgilerinizi aldım ancak buraya yazan ve bizimle olup olmadığımdan emin olmadığım 2 arkadaş var eğer katılmak isterlerse listeye ekleyebilirim

lanarey ve sivrikose

Hemen listeyi hazırlayıp ekliyorummm

Anladim bende buzamanakadar belim diye gobek olcmusum

yumusak olmak daha iyi degilmi ya pammuk pammuk işte ne diye sıkılasmaya calısıyozki delircem yiyip icmeye dikkat ediyom bi yandan spor

evet aynen devam edelim...

Kilo 70.100
Boy 1.70
Gögüs 90
Bel 77
Göbek 80
Kalça 100
Basen 93
İç bacak 58
Bacak 42 olculerim hakkinda yorumlarınızı bekliyorum

Evvetttt

İlk ölçüler burda kızlar buyrunnn

Şimdi birbirimizi tanıyalım ve genel olarak nasıl aktiviteler yapıyoruz sorunu bölge olarak neremizi görüyoruz bunları konuşalım ne dersiniz ???

Eklentiler

• 15.12.2014 Ölçülerimizle Konuşalım.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 94
benim en büyük sorunum basen ve bacaklarımın kalın olması olarak görüyordu ama şimdi listeye bakınca ay bende bayağı bir sorun varmışş.

benim en büyük sorunum basen ve bacaklarımın kalın olması olarak görüyordu ama şimdi listeye bakınca ay bende bayağı bir sorun varmışş.

peki neler yapıyorsun tatlım bu bölgelerin için ?

Tamam tatlim hani 102 ya da 103 yazmstm ya hatirlamiyorum ikiye bol yaz cunku tek kalca almissjniz ya olcu olarak

kız senin şu tek kalça dediğini bir türlü anlayamadım

bak bölgelerin ölçümlerini gönderiyorum şimdi

Canm ne guzel liste hazirlamissin emegine saglik:)
Ben leslie yapiyorum micheal yapiyorum ama her gun degil burasi sayesinde her gun yapicam artk:)

Ben de basenimden sijayetciym bacaklarim ince geliyor fakat basenim basliyor aksam fotograf da atarim belki oncesi ve sonrasi seklinde olur ilerleyen zamanlar icin :)

peki neler yapıyorsun tatlım bu bölgelerin için ?

kız senin şu tek kalça dediğini bir türlü anlayamadım

bak bölgelerin ölçümlerini gönderiyorum şimdi
Aaa ben kalcayi cok yanls olcmusum:) eve gidince duzeltsem olur mi canm

cemrecim senin bacak ölçün çok ince bacagının neresini ölçtüğünü sorabilir miyim acaba ?

bu arada neden işe yaramasın hergün yapmak değil düzenli yapmak önemli ve düzenli yapıldığında farkedeceğine inanıyorum

Canm ne guzel liste hazirlamissin emegine saglik:)
Ben leslie yapiyorum micheal yapiyorum ama her gun degil burasi sayesinde her gun yapicam artk:)

yukarıdada yazdığım gibi tatlım egzersleri haftanın 3yada 4 günü yapsan yeterli yürüyüş varsa hergün yap sıkıntı değil

Ben de basenimden sijayetciym bacaklarim ince geliyor fakat basenim basliyor aksam fotograf da atarim belki oncesi ve sonrasi seklinde olur ilerleyen zamanlar icin :)

evet tatlım bacakların basenlerine göre ince

burda hep beraber yağlarımızı eritecek sıkılaşacagız insallahhh

Kızlar bende egzersizler yapıyorum ne bilim oryantel pilates sguat ama düzenli değil

malesef bunu devam ettiremiyorum sıkılaşmayı çok istiyoru maslında ama neden böle oluyor bilmiyorum

sanırım iş yorgunluğu ve dinlenmek ağır basıyor

Ama hep birlikte başaracagız buna inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…