Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Profilde o kadar çok yazıldı ki, şimdi ne söylesek boş olacak gibi hissediyorum. En son zorunluya yazarken bu hisse kapılmıştım 😶
Bulusup, barışacagini söylediği yerde ben de boşa kürek çektiğimizi anladım net olarak. Şimdi yine aynı şeyi düşünüyorum.

Eskiden olsa ‘yok yahu ne alaka sonuçta insanın özgün ve kendi olabileceği tek yer’ derdim lakin öyle örnekler gördüm ki, haklı olabilirsiniz.
İstedikleri karaktere bürünmek için de mükemmel bir mecra, eksikleri tamamlıyor fazlalıkları bileyliyor olabilirler.
Ben kibarımdır genelde hakkımı yemeyin lütfen çünkü filtre kullanmazsam a desem uçuyorum
😂
Linç teamden söz ediyorsanız ifade biçimi ironi olan üyeleri çok eğlenceli buluyorum, kimisi için can acıtıcı olsa dahi farklı yönden en azından deniyorlar, bir çaba ve uğraş veriyorlar karşıdakinin sorununa merhem olmak adına.

Burhan adına konuşuyorsak o genel sayfada bu konuda acayip dayak yedi, konusunda gerek yok inanın. Öyle böyle değil kızın cılığını çıkardık kendine gelmesi adına ama hayat onun hayatı, hatası da sevabı da ona ait.
Bizler iyi olsun isteriz ama canım cicimli ama iğneleyici sözlerle olabileceğinin en üstünde yaşasın isteriz, gerisi ona ait.
Kim bu linç team çıksın ortaya artık 🥺 valla her seferinde üzerime alınıyorum jdjdjd melek gibi insanım halbüsü 🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X