Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kacırdım ne ara barısma yoluna girdiniz ya. Burda o kadar karalandı adam ve ailesi lınclendı, sakın dönme dedıler hersey söylendi. Burhan sende dönmeyeceğim kesin bitti demiştin. Ne oldu o arada bilmiyorum. Yorumlarıda okumadım ama bu seferde böyle oldu demek artık yoluna bak. Kendıne eziyet edıyorsun resmen.
Birlikte olduk,ilerde evleneceğim kişi sorun ederse diye aklı karışmış Burhan'ın çiçeğim.

Dün akşam gorumcesi ,damat kp kyv görüştüler
Onu görmedim ben minik ama daha önceki süreci gordum profilde , konularda aıleye ve nişanlıya giydirildi baya kendiside baya sert cıkısıyodu tekrar barısma olayına gırmesı cok sasırttı. Dıgerlerının dediği gibi burhanın yorumlarıyla bu surecı cok zıt.

Birazdan konu kapanır gibi🥴😵‍💫 Aynı çevrenin bulunduğu ortamda sürekli bulununca böyle düşünmeyi alışkanlık haline getirmiş de olabilir. Buradaki gibi bir profil çizmek istese bile içinde bulunduğu çevre buna pek müsait değil sanırım. Yüksek lisans ve ileride başka bir şehirde görev yapmanın kendisine daha iyi gelebileceğini düşünüyorum. O çevrede yaşadığı sürece benzer tipleri kendine çeker durur
Malatya'daki yaşıyor ve aşırı tutucu bir çevre genel olarak ...

Birlikte olduk,ilerde evleneceğim kişi sorun ederse diye aklı karışmış Burhan'ın çiçeğim.
Yok artık. E bunun için barısılır mı yahu. Yanlıs bilmiyorsam burda bu tarz konularda rahat konusam bırıydı . Ne dıyelım balım yapacak bısey yok tepkilerden çekınıp çoğu seyı sonradan acıklııyo demekki

Onu görmedim ben minik ama daha önceki süreci gordum profilde , konularda aıleye ve nişanlıya giydirildi baya kendiside baya sert cıkısıyodu tekrar barısma olayına gırmesı cok sasırttı. Dıgerlerının dediği gibi burhanın yorumlarıyla bu surecı cok zıt.
Aslında konu sahibi bugün kesin ayrıldıklarını yazdı. Ama bazıları barisacaklarini düşünüyor.

Ya gelip demez de dedikoduyu yayar duyurur yani aileye diyecek dediysem. Çirkinleşir bence. Çünkü mal.
Yayamaz işte. O adamı bulurlar yaydığı yere sokup çıkarırlar. Girdiği gibi çıkmaz o adam. Benim bildiğim töreler böyle. Hee başka başka töreler de vardır elbet.
Yalnız Burhan, eve bohçaları almaya giderlerse de söylerler diye korkuyordu. O yüzden kendi götürüp teslim etmek istiyordu tek başına.

Bekaret konusundan korkuyorsa, alışveriş için yaptığı tartışma yok bitti ayrıldıklar falanda yalandı o zaman. Madem korkuyor, korkan insan ayrılamaz ki.
Bence adamın alttan alacağını düşündü olmayınca korktu itiraf etti buraya. Adam yakışıklı değil ve 34 yaşında heralde tek seçeneği benim diye düşündü ama işler ters tepti 😬

Yok artık. E bunun için barısılır mı yahu. Yanlıs bilmiyorsam burda bu tarz konularda rahat konusam bırıydı . Ne dıyelım balım yapacak bısey yok tepkilerden çekınıp çoğu seyı sonradan acıklııyo demekki
Tutarsızlık çok aynen. Biz de anlamaya çalışıyoruz ama şahsen çok şaşkınım.

Ben evlilik sürecini takip edemedim pek. Mesela dün, nişanlısının etek boyunu sorun ettiği için eteğini yaktığını yazmışlardı ona da şok oldum. Benim konularda gördüğüm Burhan o eteği adama yedirirdi.
Başka örnekler de verilebilir ama gerek yok şuan.
Burhan tüm yazdıklarına rağmen insanların gözünde cidden başka bir profil çizebildiyse bu da bir başarı ve kendisini tebrik etmek lazım.
Başka diyecek bir şey bulamadım.

Yayamaz işte. O adamı bulurlar yaydığı yere sokup çıkarırlar. Girdiği gibi çıkmaz o adam. Benim bildiğim töreler böyle. Hee başka başka töreler de vardır elbet.
Yalnız Burhan, eve bohçaları almaya giderlerse de söylerler diye korkuyordu. O yüzden kendi götürüp teslim etmek istiyordu tek başına.
Bu tür ailelerde erkeklere birşey olmuyor ki ailesi son kavgasında bile alttan al demiş burhana kötülük için söylememiştir anlayışlı olsaydın demişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X