Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki aşk yok sevgi yoksa ilişki (hele ki cinsel ilişki) nasıl oluyor benim aklım da bunu almıyor. Bana kalırsa gayette seviyordu ama adam burda beğenilmediği için tepkilerden çekindi. Ben de böyle bir şey sezinledim mesela.
Ay no ya. Baksana neler çıkıyor, flörtken biriyle konuşurken yakalamış adamı ama şimdi söylüyor ben daha önce hiç görmedim burhanın bunu dediğini. Ama bunu dese buradaki 19 sayfa konuşmanın 2 katı söylenecekti, söylemedi içinde tuttu. Ya da etek yakma mevzusu yine bi dolmuşluğun sonunda söylenen bişi. Tepki alır diye söylemiyor hiçbir şeyi yoksa en başından beri "eh fifti fifti" bi ilişkiydi burhan için bence

Bak harika bi yere denk getirdin. Evet yoksa neden ilişki hem de İLK ilişki? Ben de bu sebeple diyorum ki ilk değil, öncesi var ve damat bunu biliyor. İkisi de birbirinin hatalarını kabul edip anlaşarak bu yola koyulmuşlar. Tamamen benim cıkarımım tabi.
Sapyo bence nacizane oralara girme, girmemelisin.
Senim niyetin burhanın handikapını çözmeye dair iyi amaçlı olsa bile bu yazılar burada kalacak ve az önce merveyle konuştuğumuz ‘cins’in biri ileride bu kıza bir şey deyip canını sıkar.
Malum geçmişi eşeleme kk da huydur ve buna sebebiyet vermeyelim💕

Bak harika bi yere denk getirdin. Evet yoksa neden ilişki hem de İLK ilişki? Ben de bu sebeple diyorum ki ilk değil, öncesi var ve damat bunu biliyor. İkisi de birbirinin hatalarını kabul edip anlaşarak bu yola koyulmuşlar. Tamamen benim cıkarımım tabi.
Bu çıkarım doğru mu değil mi konu sahibi bir aydinlatsa keşke. B Burhan Burhanitto

Net bilgiler olmadan çıkarım yapıyoruz tabii. Dediğiniz gibi de olabilir, umarım hayatı boyunca taşımak zorunda olacağı bir yanlış yapmaz.

Kendi adıma şunu söylemeliyim ki üslubunu çok gereksiz bulurum. Çok sevdiğim bir üye değildir. Ya dalga geçerek yazar ya cıvıtır yada ciddi manada ezikler.
İşte ondan garipsedim ben. Dünyayı takmayan, herkesi ezikleyen tarzda bir insan bekaret için de ezilip bükülmemeli.
Siz başka bir noktandan şaşırmışsiniz evet.
Kendi evlilik sürecinde gayet geleneksel takıldi başından beri ama başkalarının konularında yorumları tam aksi şu bile bekaret dahil her şeye önem verip duyulmasindan endişe etmesine şaşırılmamasını gerektirir. Gayet akıl verirken başka kendi hayatında başka biri profili çizdi. Özellikle önceki profil mesajlarını okuyup, yorum yazan üyelerin kendisine şaşırmasina şaşırdım bende.

Ay no ya. Baksana neler çıkıyor, flörtken biriyle konuşurken yakalamış adamı ama şimdi söylüyor ben daha önce hiç görmedim burhanın bunu dediğini. Ama bunu dese buradaki 19 sayfa konuşmanın 2 katı söylenecekti, söylemedi içinde tuttu. Ya da etek yakma mevzusu yine bi dolmuşluğun sonunda söylenen bişi. Tepki alır diye söylemiyor hiçbir şeyi yoksa en başından beri "eh fifti fifti" bi ilişkiydi burhan için bence
Buradaki tepkilerden çekindiği konusunda hemfikiriz 👍🏻

Bu arada Burhan'ın başkalarının konularına yaptığı yorumlarla, kendi evlilik sürecinde yazdıklarının birbiriyle zıt olması yeni değil ki. Kendisini birazcık tanıyan ki benim bireysel yakınlığım falan yok gayet anlar.
Bu kız şimdi niye böyle şeylere takılıyor, yazıyor diyenleri anlamadım ben asıl. İnsanlar görmek istediklerini görüyor demek ki.
Ben evlilik sürecini takip edemedim pek. Mesela dün, nişanlısının etek boyunu sorun ettiği için eteğini yaktığını yazmışlardı ona da şok oldum. Benim konularda gördüğüm Burhan o eteği adama yedirirdi.

Ben kacırdım ne ara barısma yoluna girdiniz ya. Burda o kadar karalandı adam ve ailesi lınclendı, sakın dönme dedıler hersey söylendi. Burhan sende dönmeyeceğim kesin bitti demiştin. Ne oldu o arada bilmiyorum. Yorumlarıda okumadım ama bu seferde böyle oldu demek artık yoluna bak. Kendıne eziyet edıyorsun resmen.

Birazdan konu kapanır gibi🥴😵‍💫 Aynı çevrenin bulunduğu ortamda sürekli bulununca böyle düşünmeyi alışkanlık haline getirmiş de olabilir. Buradaki gibi bir profil çizmek istese bile içinde bulunduğu çevre buna pek müsait değil sanırım. Yüksek lisans ve ileride başka bir şehirde görev yapmanın kendisine daha iyi gelebileceğini düşünüyorum. O çevrede yaşadığı sürece benzer tipleri kendine çeker durur

Ben kacırdım ne ara barısma yoluna girdiniz ya. Burda o kadar karalandı adam ve ailesi lınclendı, sakın dönme dedıler hersey söylendi. Burhan sende dönmeyeceğim kesin bitti demiştin. Ne oldu o arada bilmiyorum. Yorumlarıda okumadım ama bu seferde böyle oldu demek artık yoluna bak. Kendıne eziyet edıyorsun resmen.
Dün akşam gorumcesi ,damat kp kyv görüştüler

Ayrıntıyı bilmiyorum ama kuzeniyle konuşmanız doğru olmamış. Kimin kimle derdi varsa sadece onunla muhatap olmalı gerisi dedikoduya girer ve dedikoducu bir tip hiç çekilmez, milletin ağzına da malzeme vermiş oluyorsunuz herkes asil değil

Ayyy bayılazaaammmm, burhan ses ver , bu adamla barışmayacaksındır umarım, seni çok gelgitli gördüm, sen bu adamla herseye rağmen evlenecekmişsin gibi hissediyorum nedense ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X