Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mune yargı dağıtıyor 💪
Yargı değil de çok şaşkınım şu an, evleneceğiz vaadine kandım birlikte oldum çok pişmanım ablalarım yardım edin cümleleriyle konu açan 18’lik kızlar gibi yazıyor Burhan.

Bunun için ezilip büzülmez insan, erkekler hesap veriyor mu da kime neyin hesabını verecek, kim problem ederse hayatından çıkaracak, meseleyi buna bağlamıyordur bunun için barışmak istememiştir inşallah.

Ben aynıyım, reelde de burda da, çelişkiye düşünce hemen açığımızı buluyolar zattene 🙄
Ben aynı değilim açık söyleyeyim, burhan karşımda olsa değil …. ebesinin nikahına kadar batar çıkarırdım onu. E burada hanımefendi takılıyor maksimum ‘incinmişsin’ diyebiliyoruz, napalımo_O

Yargı değil de çok şaşkınım şu an, evleneceğiz vaadine kandım birlikte oldum çok pişmanım ablalarım yardım edin cümleleriyle konu açan 18’lik kızlar gibi yazıyor Burhan.

Bunun için ezilip büzülmez insan, erkekler hesap veriyor mu da kime neyin hesabını verecek, kim problem ederse hayatından çıkaracak, meseleyi buna bağlamıyordur bunun için barışmak istememiştir inşallah.

O bu değil de alıntı mesajını görünce aha dedim bu sefer beni banladığını herkese duyuruyor. Bi elim ayağım boşalmadı değil 😮‍💨

E yani? Reel hayatta da arkadaşlarımıza verdiğimiz akılla burada tanımadığımız insanlara verdiğimiz akıl arasında fark oluyor. Yok diyen büyük yalan söyler. Şurada ben dahil burhana yazan birçok insanın muhabbeti var.
Soylediklerimiz/soyleyeceklerimiz, onereceklerimiz, yaklasimimiz, algimiz, anlayisimiz kisiye gore degisiyorsa muhtemelen orada bir karakter sorunu vardir. Baska konularda komiklik ve laf sokma yarisina girildigini bilmesek tamam diyelim de mevzu acik... Ustelik kimse oldugu gibi degil, dolayisiyla da fazlasiyla siritiyor bu davranislar.

Burhan benim arkadaş çevremde tek bakire bendim. Ben de zaten vajinismusmuşum o ayrı sjdjdj. Arkadaşlarımın hepsi düzgün tiplerle evlendiler. Birinin bile başına gelmedi öyle ayılıklar. Biri şu an 35 yaşında, hayatının aşkıyla evlenecek eylülde. Kimse kimseye sormuyor bile ne ayaksın diye. Yeter ki sen bunu bir kusur olarak görme.

Müne burhan bu değil hepimiz biliyoruz bence. Konu damat bey bilmemesi gereken şeyler biliyor ve ailesine anlatır korkusu.

Değil işte konu adamdan öncesinde yaşananlar ve artı adamın da bu olayı biliyor olması ve belki ailesine ailesinin de burhanın ailesine anlatacak olması korkusu.

Bence bunu kimse ciddiye almaz "namusunu kirletmek, adını kötüye çıkarma" amacıyla yapıyor der ciddiye almazlar bana kalırsa.

Ben aynı değilim açık söyleyeyim, burhan karşımda olsa değil …. ebesinin nikahına kadar batar çıkarırdım onu. E burada hanımefendi takılıyor maksimum ‘incinmişsin’ diyebiliyoruz, napalımo_O
Sosyal yaşamdaki düşüncelerimizi olduğu gibi aktarıyor ama bunu asaletle yapıyoruz KK’da, küfür argo yasak çünkü yoksa maşallah Allah ne verdiyse yardırıp gidiyoruz evde sokakta işte😂

Müne burhan bu değil hepimiz biliyoruz bence. Konu damat bey bilmemesi gereken şeyler biliyor ve ailesine anlatır korkusu.
Yine de anlaşılmaz.
Mesleği olan bir kadın söz konusu olan.
Öğrensin. Ne yapacak ailesi en en kötü senaryoda küserler bir süre. Kadın parasını kazanıyor ailesine muhtaç ev kızı değil ya.
Yine de manasız. Yine saçma.
Yine çizdiği profile aykırı

Yahu bu kızın ağzı torba mı, eğer ki böyle bir leşliğe kadar düşüyorsa mevzu ‘o erkeklikten ne anlarmış sorsanıza’ der geçer.
İşte malum bipli yazıyoruz, sonra o temizlemeye çalışsın dursun nonoş lakabını😂

Soylediklerimiz/soyleyeceklerimiz, onereceklerimiz, yaklasimimiz, algimiz, anlayisimiz kisiye gore degisiyorsa muhtemelen orada bir karakter sorunu vardir. Baska konularda komiklik ve laf sokma yarisina girildigini bilmesek tamam diyelim de mevzu acik... Ustelik kimse oldugu gibi degil, dolayisiyla da fazlasiyla siritiyor bu davranislar.
Valla biz anasayfada günlerdir burhana diyeceğimizi dedik zaten, daha yapacağımız tek şey gidip dövmek olur. Ben hemşehrisiyim isteyen varsa bulup döveyim😬

tabii adam da senin konu açarken yaptığın gibi ozelini sizin sulaleden birilerine yayarsa sıkıntı
Bence cekincesi bu. Ama gerçekten aile işi sıkıntı olabiliyor en azından bir süre can sıkıcı olabilir sonra unutulup konusu geçmeyecek olsa bile. Bundan cekiniyor olabilir ama o kadar da adamdır umarım kimseye söylemez. Söyleyecek bir adam gibi gelmiyor bana ama. Gevşek ağızlık yapıp kız kardeşine ablasına soylememişse kimsenin duyacağını sanmıyorum.

Yahu bu kızın ağzı torba mı, eğer ki böyle bir leşliğe kadar düşüyorsa mevzu ‘o erkeklikten ne anlarmış sorsanıza’ der geçer.
İşte malum bipli yazıyoruz, sonra o temizlemeye çalışsın dursun nonoş lakabını😂
Fenasın ve bu hoşuma gidiyor.

Söyleyeceğimiz şeyler değişmedi ki hala aynı sadece burada tanıdığımız için sitem ederek sen yapma bari minvalinde söylüyoruz. Ki bence hatasını anlamıştır burda paylaştığına göre yoksa özelden sorardı zaten birçok kişiyi tanıyor.

Sosyal yaşamdaki düşüncelerimizi olduğu gibi aktarıyor ama bunu asaletle yapıyoruz KK’da, küfür argo yasak çünkü yoksa maşallah Allah ne verdiyse yardırıp gidiyoruz evde sokakta işte😂
Ama kabul edelim bazen o söz öbekleri olmadan durum ifade edilemiyor.
Geçen gün kaydetmiştim hakaret sayılmayan hakaret sözcüklerini.
Mesela soru eki koyunca hakaret ya da küfüre girmiyormuş, kk da giriyor sevgili Mune, buna bir el mi atsak?
Bayağı rahatlarız terapi gibi olur hepimize😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X