Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Başlığa bak 1 ölen 3 kürtaj 1 sağ çocuk yani kaç masumun günahına el birliği ile girmişsiniz farkında mısınız. Yazık ya

Bir korunsa ah hayat bayram olsa. Her zaman bahaneleri de şu korunmaya rağmen hamile kaldım derler artık nasıl azimli sıçansa bu hücreler.

Adamı çok merak ettim bu arada. Diğer kadın da vazgecemedigine göre. Adam da tam volkan sendromu var galiba. Kimi bıraksa gözüne tatlı geliyor ona dönüyor.
Alfa diye buna derim. Cepte para yok, el attığı yeri kurutur, boyna külfet ama kadınlar yarışıyor spermleri için Redpill bu dayıyı beğendi.

Metres o kadar azimli ki, konu sahibinin gözünü oyar, kafasını koparır nikahı bastırır diye hissediyorum...
Yıllardır becerememiş o kadar hamile kalmış ama yine de nikah kıydıramamış. Daha fenası metres de evliymiş o kocayı boşamış.
Acaba bu adamın şeyi altından mı?

Sizi hatırladım. Sürekli başa sarıyorsunuz. Yine saracaksınız. Piskiyatrik destek alıyor musunuz?

İnsanın kendisine verdiği zararı başka kimse veremez derler ya o kadar doğru ki. Bunun bire bir örneği sizmişsiniz. Tazminatı çekip borçlarını ödemek nedir ya?! İntihar edecekmiş, adam gününü gün ediyor, size zırnık koklatmayıp yatırım yapıyor siz borç ödüyorsunuz sizi boynuzlayan adamdan.
Kusura bakmayın da siz iflah olmazsınız, acı çekmeyi seviyorsunuz belliki.

[/QUOTE Kendisine bunu çok söyledik.
Kızların büyüyüp ele karisacaklar.
Hakkında hiç iyi şeyler duymayacak damat tarafı.
Kızlarını mahvetme, aklını başına al.
Evlatlarına kötü örnek olduğun yetmemis gibi bir de elalemin ağzına sakız edeceksin dedik ama dinlemedi.
9 yıldır konu açıp durur.
Gram değişmedi zaten.

Metres nasıl koymuş çocuuuu? Bunun kanına girememiş o kocasını kandırıp.

Ilk defa okudum konularını ama ilk aklıma gelen o çocuklar oldu . Yani bu kızların normal bir erkekle evlenme ihtimalleri zaten düşük olsa bile rezil olacaklar. Ister istemez insanlar durumu görecekler, öğrenecekler. Bir insan hadi kendisine saygısı olmaz gerçekten anlarım ama malını mülkünü nasıl böyle bir adama harcar ve çocuklarını rezil eder aklım almıyor

Yıllardır becerememiş o kadar hamile kalmış ama yine de nikah kıydıramamış. Daha fenası metres de evliymiş o kocayı boşamış.
Acaba bu adamın şeyi altından mı?
Bence çok merak ediyorum, ya inanılmaz yakışıklı ya da çok zengin falan herhalde ...aksi durumunda kadınların her ikisi de biraz kıt akıllı olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…