Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Kadın hasta bence. Bu adamı takıntı yapmış
Kadının ailesi falan nerde acaba? Çevresinde 1 tane aklı basinda insan evladı yok mu? Kayinailenin agzina bakıp is yapıyor birde. kızları varmış, çocuklara içim acıdı...kimse böyle manyak anne baba ile büyümeyi haketmiyor

Bir kadın için çok acınası bir durum maalesef .
Konularını okusan tek üzüldüğün çocuklar olur. 9 yıldır üç kişi arasında yaşanıyor bu ilişki. Konu sahibinin iki tane kızı var yapma etme dedik dinlemedi gitti evlendi. Çok mutluyum diyordu

Merdivenaltında mı kürtaj olmuş acaba? Hiçbir hastane annenin rızası olmadan yapmaz bu işi.
Hatırlamıyorum orasını fazla ama Mutluluk ve kocası olunca mümkün. Kadın benden başka kimse ona çocuk doğuramaz diye az yırtınmadı. Allahın işi.

[[/QUOTE="Nazli Altin Oran, post: 77126050, member: 189202"]
"Ayyı gün dava açtık saat 15:00 de.. sonra taşındı. Bir hafta sonra ailesi arası yalvardı. Bu kadar mal mülk var. O kadın mı yesin. Ayrı evde yaşayın ama nikahı verme dediler. O kadından intikamını böyle al.metres gibi yaşasın dediler. gittim davayı geri çektim" yazmis. Mal mulk kavgasi belli ki
[/QUOTE]

Gözünü toprak doyursun ne diyim.

Hatırlamıyorum orasını fazla ama Mutluluk ve kocası olunca mümkün. Kadın benden başka kimse ona çocuk doğuramaz diye az yırtınmadı. Allahın işi.
Beni aldatamaz olayını geçip benden başkasından çocuğu olamaza nasıl geçebilmiş. Türkiye'nin en geniş ovası artık konya değil.

yorumunuza sağlık.Mükemmel tarif etmişssiniz. Alaycı tavırla yaklaşmadığınız içinde çok teşekkür ederim. Ben bu hayatta iki eşli olmayı kabul eden kadınları çok aşağılık gördüm. Çok kınadım. Ama saygı duymak lazımmış. Öyle hayatlar varki.. Gerçekten çok eşli adam olduğunu kabul edip razı gelen insanlar var. ama ben her aldatmada boşadım. Sürekli kapıya koydum Şu an etrafımdaki insanlar bana bu kadar şey hazmettin bunu da kabul et bu saatten sonra mal mülk kadına yedirme diyorlar.Akıllı ol diyorlar. O kadar güzel anlatmışssın ki.. O ayrılıkları kemoterapi gibi göreceğim. ve alıştım.Artık asla acı cekmem ki.. Ahh bizdek ivicdan. Kızımdaki vicdan.. Anlaşmalı davayı açtık. Sonra yalvardı agğladı.intihar ederim dedi. Ailesi aradı.Ayrı evlerde yaşayın ama boşanma resmi nkahı verme dedi adam eve geldi. Şu an hiçbirşey umrumda değil. Sizin dedğiniz gibi düşünüp yoluma bakacağım inşallah.. Demekki bunları yaşanacakmış yaşandı ne diyeyim. Hepsi benim suçum..Aptallığım.Yapacak birşey yok .. Hiçbirşey için geç değil. Zaten hep hatam bu kadar yol geldim.Bu kadar mücadele ettim.Elbet düzelecek dedim ama olmadı. bitecek artık .

Niye kadın sizinle yaşamıyor anlamadım. Ev mi küçük daha büyük bir eve geçin sorun ne paranız da varmış? Bir oda mı veremediniz kadına adam Bakara suresi okumuş vicdansızsınız ne diyim…

Yine mi boşanacaksınız? Canınız yine yeni nikah mı çekti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…