Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Ne okudum ki ben

Aman bu tür adamlar kendi saçının teline zarar görmesine bile dayanamazlar.
Ayrıca borç içindeysen banane yani git metresin kapatsın borcunu derim.
Hadi boşanamadım edemedim en azından bunu yapardım.
Parasızlıktan birbirlerine düşmelerini izlerdim tabii adam yalan söylemiyorsa

sizin gibi bir ablam olsa yemin ediyorum utancimdan yerin dibine girerdim...ya da tövbe est.ama sizin gibi bir evladım olsa... insan kınadığını yaşamadan ölmez derler. o sebeple kinamiyorum elbette ama yaşam tarzinizda insanların "aman allahim, yok artık yaaaa" demekten kendini alikoyamayacak kadar ütopik. hep denir ya insanın kendisine yaptığını 7 köy birleşse yapamaz diye. sizinki de o hesap. bosanmamaktaki (bu kez) ustun cabanizin nedeni nedir? adam metresinden sürekli çoğalsın diye mi? farkında misiniz bilmem ama boynuzlarinizin göğe değiyor.

Beni o kadının eline verme hayatım mahvolur diedi agladı zırladı..
Ayy ne saçma bir konu böyle fake olsa keşke her haltı yiyecek de benim yatağıma yatacak tekmeyi bir basarım basış o basış olur neymiş onca mal gitmesinmiş valla itibarımdan daha önemli değil

Ayy ne saçma bir konu böyle fake olsa keşke her haltı yiyecek de benim yatağıma yatacak tekmeyi bir basarım basış o basış olur neymiş onca mal gitmesinmiş valla itibarımdan daha önemli değil

Canı sıkılıyor diye dava açıyor zaten yoksa kumasever bir kadin.

Canı sıkılıyor diye dava açıyor zaten yoksa kumasever bir kadin.
Kesinlikle seviyor belli bir de kocasına demiş senle beni ölüm ayıramaz çocuk ayırdı başkasının koynuna girecek adam ben böyle diyeceğim var ya tekmenin şahını yer benden kendi hayatıma bakar misler gibi aşık olur kıymetimi bilene veririm dakikalarımı çok boş işler bunlar

Bu yorum yazildiginda adamin metresten 2 yasinda bebegi varmis.

Kesinlikle midem de beni boşar kız haha. Hayatta kabul etmeyeceğim tek şey sadakatsizlik. Ben edebimle oturcam o kestane tava takılacak olduuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…