Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Kadınlarımız cok özgüvensiz ya insan kendine bu kadar eziyet çektirir mi. Ağlayıp zırlayıp ilişkiye devam ediyorlar ben olsam yüz kere kocamı gebermiştim şimdiye kadar.

Kesinlikle dünya da 1 tek erkek kalmış gibi algı oluşturmuşlar sağolsunlar adam da Eros gibi takılıyor Yunan tanrısı falan sanıyordur kendini zaar

Bu kaçıncı mal mülk yedirmesi.
Bir de yetmemiş gibi tazminatını da yedirmis pislik kocasına.
Kızları yine iyi saygı duydular o dönem annelerine.
Hatta büyük kızı isyan etmişti ama kocasını kızlarından çok sevdi.
Kayin aile bile biliyor okyanusu
Bak bu kadar rezilligi sineye çektin bunu da çek diyorlar.
O kadar saygı duymuyorlar gelinlerine.
Ne ettiyse kendine etti diyeceğim de, kızlarını da mahvetti

Umarım kızlar iyi bir yaşam kurar ve bu kadından uzaklaşırlar . Bazı kadinlar koca hırsından çoluk çocuk görmüyor. Yaşlarınınca başlar ben onca acıları sizin için çektim demeye. Oysaki yalan

Bence çok merak ediyorum, ya inanılmaz yakışıklı ya da çok zengin falan herhalde ...aksi durumunda kadınların her ikisi de biraz kıt akıllı olabilir.
Bak burada kocası metresden boşanıp ona gelmiş çok mutluyum diyordu. Ne değişti acaba. Adam iki kadın arasında gezmeye alışmış

Kesinlikle dünya da 1 tek erkek kalmış gibi algı oluşturmuşlar sağolsunlar adam da Eros gibi takılıyor Yunan tanrısı falan sanıyordur kendini zaar
"Ayyı gün dava açtık saat 15:00 de.. sonra taşındı. Bir hafta sonra ailesi arası yalvardı. Bu kadar mal mülk var. O kadın mı yesin. Ayrı evde yaşayın ama nikahı verme dediler. O kadından intikamını böyle al.metres gibi yaşasın dediler. gittim davayı geri çektim" yazmis. Mal mulk kavgasi belli ki

Bu saatten sonra bosamasanda olur malını mülkünü kadına mı yedireceksin? Herife söyle vasiyeti hazırlasın beraber notere gideceksiniz o vasiyetini hic bi sekilde iptali gecerli kılmayacak hakim bunu bile yapamıcak bütün kendi malını mülkü sana verecegini yazdırsın sen yemesende olur bari helal cocukların yesin . Kadın bunun farkında sadece adamı istemiyor ki malını da mülkünü de isteyecek gayrimesru çocuğuna isteyecek ve bosama ya adamı ne de olsa tekrar evleneceksin yorma kendini

Adam Tayland'dan gelip umreye gidiyor, metresinden cocuk peydahlayip Bakara okuyor falan. Degisik bir tip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…