okumak istemezseniz anlarım kızlar bayağı uzun

Yani anilsa kardesim allah yardimcin olsun.boyleleri insanin hayatini mahv etmekle yasiyorlar.onlar bundan zevk aliyorlar egolari tatmin oluyor.boyle pi....likler iste.

Biri çıkıp olanların hesabını sormayacak mı?
Biliyorum neye yarar, ama burda ben dayanamıyorum, benim bile içimi kemiriyor neden sorusu.
Nasıl bu noktaya geldi her şey?

Allah yardımcınız olsun, kızınız ve ailenizle çok güzel bir hayatınızolsun.
Ama abiniz, babanız biri konuşsun eşinizle, hesap sorsun.

Öyle isterdim ki o abinizin eşinizin kemiklerini kırmasını...

Biri çıkıp olanların hesabını sormayacak mı?
Biliyorum neye yarar, ama burda ben dayanamıyorum, benim bile içimi kemiriyor neden sorusu.
Nasıl bu noktaya geldi her şey?

Allah yardımcınız olsun, kızınız ve ailenizle çok güzel bir hayatınızolsun.
Ama abiniz, babanız biri konuşsun eşinizle, hesap sorsun.

Öyle isterdim ki o abinizin eşinizin kemiklerini kırmasını...

insanın içinden geliyo tabiki onunda canının yanması ama haklıyken haksız duruma düşmesinler..Allah yardımcınız olsun inşallah gözlerim dolu dolu okudum...

İsin bosanmaya kadar geldigini bipmiyordum .kusura bakma konuyu tam okuyamamisim meyer ardi varmis.cok uzuldum.inan cok kotu oldum.cunki benim de evliliyim nerdeyse yikilmak uzere.ya olur ya olmaz.esimle cok tartistik.cok dayak yedim.ama sirf kizim uzulmesin diye cekip gidemiyorum.esimin bana soyledigi asagilik sozler,hakaretler,anasinin ,babasinin terbiyesizlikleri............sonunda ben suclu ciktim ama.o.....pu bile koydu adimi kayinvalidem daha beni tanimadan.oyle bikmisim ki,benim istedigim sadece esimle kizimla huzurlu bi hayat esimin yaptiklarina ragmen cunki kizimin anali babali buyumesini isyiyorum.boynu bukuk kalmasin istiuorum.nerde bi bosanma konusu gecse benim canim yaniyor hele bi de cocuk varsa ortada.cocuk olmasa cekip gidersin ama cocuklarin sucu ne ki ,onlar akilsiz buyuklerin yaptiklarinin kurbani oluyor.senin icin dua edicem anilsa kardesim.hayirli neyse yavrun ve senin icin rabbim o hayirli olani nasib etsin.bunlar hepsi bi sinav.

Cocuk icin bosanmamazlik yapmayin kizlar. Mutsu anne bebeklere iyi mi geliyor asla.. asil cocugunu dusunen aldatma, dayak, eve bakmama gibi gercekten gecerli sebeplerden bosanilmali kesinlikle.

bir insan nasıl bir anda böyle değişebilir
anlamadım alayamayacağım da
çok şükür ailen kol kanat germiş canım
ama bence de eşinin yanına kalmasa keşke

İsin bosanmaya kadar geldigini bipmiyordum .kusura bakma konuyu tam okuyamamisim meyer ardi varmis.cok uzuldum.inan cok kotu oldum.cunki benim de evliliyim nerdeyse yikilmak uzere.ya olur ya olmaz.esimle cok tartistik.cok dayak yedim.ama sirf kizim uzulmesin diye cekip gidemiyorum.esimin bana soyledigi asagilik sozler,hakaretler,anasinin ,babasinin terbiyesizlikleri............sonunda ben suclu ciktim ama.o.....pu bile koydu adimi kayinvalidem daha beni tanimadan.oyle bikmisim ki,benim istedigim sadece esimle kizimla huzurlu bi hayat esimin yaptiklarina ragmen cunki kizimin anali babali buyumesini isyiyorum.boynu bukuk kalmasin istiuorum.nerde bi bosanma konusu gecse benim canim yaniyor hele bi de cocuk varsa ortada.cocuk olmasa cekip gidersin ama cocuklarin sucu ne ki ,onlar akilsiz buyuklerin yaptiklarinin kurbani oluyor.senin icin dua edicem anilsa kardesim.hayirli neyse yavrun ve senin icin rabbim o hayirli olani nasib etsin.bunlar hepsi bi sinav.

Çocuğunuz annesinin babasından dayak yediğini, hakaretler işittiğini, annesinin istenmediği bilerek büyüyünce daha mı mutlu olacak?

Analı babalı büyümesini falan istemeyin, psikolojik olarak sağlıklı büyümesini isteyin. Anne-baba aynı evde olunca her şey mükemmel olmuyor. Çocuklar evde olan biten her şeyin farkında.

içim buruldu
Allah yardımcın olsun şiddetin sebebi ne olusa olsun eşiniz keşke başvurmasaydı aklım sizde kaldı lütfen kendinizden haber verin

Allah kimseyi baskasina muhtac etmesin kızlar. Cok zor su andaki halim ailem hep destekcim olsada insan yinede utaniyor ihtiyaclarini isteme konusunda.

Hic iyiye gitmeyen seyler oluyor kizlar. Esimin siddet egilimi nasil başladı bilmiyorum ama benden sonra evde bugun ailesinide hirpalamis yanina gitmislerdi biliyorsunuz komşular zor ayirmis yuvami yiktiniz deyip duvara carpnis hepsini cok agliyormus zor sakinlestirmis komsular. :KK43:

Olanlardn sonra esim aksam aradi esyalari toplatiyorum bu hafta yollamis olurum dedi. Evden ayrılıcam uzerime geliyor burasi dedi. Hic sesimi cikaramadim bogazim düğümlendi. Benimle evli kalisin sana eziyetten baska birsey getirmedi yoruldum ailemin beni arada birakmasindan cok bunaldim dedi. Sana bunu yaptigim icin kendimi affedemiyorum ozur dilerim dedi. Çocuğa nafaka vericem sen anlasmali bosanmak istemis olabilirsin ama ihtitaciniz hukuki olarak karsilanmali dedi. Tek istedigim bir an once senin isninden ve senden ayrilmak yeter ki bir an ince bitsin dedim.

Ben senin gozunde be zaman bittim bu kadar deyip ağlamaya başladı. Kizima bisey yaparsin diye kapiyi kilitlerken tekme tokat dovdugunde dedim. Hepsini gectim annemin yanina geldigimin sabahi esyalari yollamak icin evi toplattiginda bu kadar kolay vazgectiginde dedim.

Ben senden vazgecmedim mecbur kaldim dedi. Bir caresi yok mu bir haftayi geri almanin cok kötüyüm uzerime geliyor herşey deli olucam sen yoksun kizim yok sen uzulursun incinirsin diye herseyi kabul ettim velayetle ilgili icim aciyor bosanmayalim dedi. Neden dovdugunu bile bilmiyorken mi dedim. Ses yok.

Ben o anlari bir daha unutamam zor olacak ama herkes alisacak bugun mahkemeye gitti dilekçe benim icin donusu yok dedim. Bir sans daha dedi ailenle mutlu yasa ben artik istemorum dedim. Kapattik.

Allah kimseyi baskasina muhtac etmesin kızlar. Cok zor su andaki halim ailem hep destekcim olsada insan yinede utaniyor ihtiyaclarini isteme konusunda.

Hic iyiye gitmeyen seyler oluyor kizlar. Esimin siddet egilimi nasil başladı bilmiyorum ama benden sonra evde bugun ailesinide hirpalamis yanina gitmislerdi biliyorsunuz komşular zor ayirmis yuvami yiktiniz deyip duvara carpnis hepsini cok agliyormus zor sakinlestirmis komsular. :KK43:

Olanlardn sonra esim aksam aradi esyalari toplatiyorum bu hafta yollamis olurum dedi. Evden ayrılıcam uzerime geliyor burasi dedi. Hic sesimi cikaramadim bogazim düğümlendi. Benimle evli kalisin sana eziyetten baska birsey getirmedi yoruldum ailemin beni arada birakmasindan cok bunaldim dedi. Sana bunu yaptigim icin kendimi affedemiyorum ozur dilerim dedi. Çocuğa nafaka vericem sen anlasmali bosanmak istemis olabilirsin ama ihtitaciniz hukuki olarak karsilanmali dedi. Tek istedigim bir an once senin isninden ve senden ayrilmak yeter ki bir an ince bitsin dedim.

Ben senin gozunde be zaman bittim bu kadar deyip ağlamaya başladı. Kizima bisey yaparsin diye kapiyi kilitlerken tekme tokat dovdugunde dedim. Hepsini gectim annemin yanina geldigimin sabahi esyalari yollamak icin evi toplattiginda bu kadar kolay vazgectiginde dedim.

Ben senden vazgecmedim mecbur kaldim dedi. Bir caresi yok mu bir haftayi geri almanin cok kötüyüm uzerime geliyor herşey deli olucam sen yoksun kizim yok sen uzulursun incinirsin diye herseyi kabul ettim velayetle ilgili icim aciyor bosanmayalim dedi. Neden dovdugunu bile bilmiyorken mi dedim. Ses yok.

Ben o anlari bir daha unutamam zor olacak ama herkes alisacak bugun mahkemeye gitti dilekçe benim icin donusu yok dedim. Bir sans daha dedi ailenle mutlu yasa ben artik istemorum dedim. Kapattik.

ya çok üzülüyorum ben gerçekten :KK43: ya gerçekten pişman olduysa hiç bu yönünü düşünmediniz mi

Anıla başından beri okudum ama hiç yorum yapmadım
Ama nasıl okudum içim cız ederek öfke kusarak bağırarak lanet ederek yüreğim titreyerek ve sonunda ağlayarak canım benim sen eşini ve eşinde seni sevmiş ama tek başına artık yeterli değil şimdi ailesi ile beraber gelse önlerinde diz çökseler ne olur lütfen burada ki bayan arkadaşlara sesleniyorum şiddeti normal ve katlanabilirmiş gibi göstermeyin öyle olsa idi hukuken bile şiddeti tanır ve kabul eder ki üstelik bu bir kızgınlıkla seni kolundan tutup sallaması değil ona bile karşıyım kimse yanlış anlamasın ben eğitimli eğitimsiz ayrı mı yapmıyorum ama cahil biri değil bu kadar gözü dönmüş ise şimdi değil ama bundan 5 sene sonra yine dönebilir sana atılan bir iftira varsa ve inanmışsa 5 sene sonra yine inanabilir bu aile komple tarih olmadan huzur olmayacaktır daha da önemlisi sen hiçbir şeyi unutmayacak belki de zamanla daha da bilenecek ve her seferinde eşine hınçlanacaksın belki de en ufak kavga da o an hatırlanacak ya da ona hatırlatacaksın ben de dahil kimse sana şunu yap bunu yapma diyemez seni okurken her gün dayak yiyip yuvanı kurtar diyeni de okudum hemen boşa gitsin diyeni de okudum eşin pişman affet diyeni de ayrıca artık detaya girme ister iftira ister cinnet sana bunu yaptı mı yaptı belki barışırsın o kara hafta kapanır ikinizin yüzünde güller açar o pislik aile hayatınızdan defolur gider belki de yine 5 sene sonra dövmek yetmez ve sana silahını doğrultur acı ama gerçek canım Türkiye'de böyle kaç kadın cinayeti var biliyor musun ben bunların araştırmalarını yapan biriyim lütfen iyi süşün sen onları eşini aileni ve kendini hepimizden iyi tanıyan tek kişisinin güzel bebeğinini gözlerinden öperim Allah senin de yolunu açık etsin

Eşinin cinnet geçirdiğini düşünüyorum bu detaylardan sonra canım.
Doldu, doldu ve kontrolunu kaybetti.
Durumundan sorumlu tuttuklarına karşı patlama yaşadı
O gece seni öldürebilirdi, bebeğinize zarar verebilirdi.
Ailesini duvarlara çarpmış , hiiiç üzülmedim
Beter olsunlar.
Demek sen gidince hemhn damladılar.
Kimbilir o yemekte adamı nasıl doldurdular.
Böyle bir adamı bu noktaya getirebildiler demek, yazık, olan yuvana oldu.
Biraz zamana bırak, ailene karşı da mahçup hissetme sen onların evladısın.
Zamanla herşey yoluna girecek inşallah.

Serenimo canim cok sagol yazdiklarin icin. Bir daha asla bir araya gelmeyi istemiyorum. Benim tekd dayansagim bu evlilikte oydu ama gordum ki o benim yanimda degilmis. Bu saatten sonra donusu yok zaten. Bosanma kararini evladım icin verdim o gun o annesiz kalabilirdi. Cinnet gecirdi kismini kabul edemiyorum bende o aile yuzunden ne cinnetler gecirdim boyle mi yaptim o da bunu yapmamaliydi.sevgim silinip gidiyor bu yaptigini düşündükçe. Avukatim 2 saat icinde tek seferde biteceginin garantisini verdi. Bitsin ve bende hayatimi duzene koyayim.

Annem esimi cok severdi o bile bunu yaptigina inanamadi hatta bana sen kotu birsey mi yaptin esine diye sordu. Yapmadim anne onlar gitti kapiyi kapattim olan oldu ne oldugunu bile anlamadim. Ben kizdiracak bisey yapsam zaten bosanmam kizdirdim sinirini zorladim hakettim derim. Neden yokken bu yakisir sey değildi.

Bir arkada bosanma sonrasi kendine bisey yapar mi demişti. O simdi su anda cok kotu durumda tahmin ediyorum isi zaten zor dagilmistir iyice. Bende korkuyorum ya yaparsa diye ama bunun icin evli kalamam artik. Tek uzuldugum o bu noktaya gelirken ben nasil görmedim herseyi içine attığını.

Ailesi esimi gorunce korkmuslar yillik iznini kullanmis evde felaket bir haldeymis en son onlarada zarar zaten. anneme yalvarip duruyorlar ne olur anilsa affetsin aile içinde olur diye. Abim bu kizi bunlra inanip yollayin ben o zaman yapacağımı biliyorum dedi. Annem cunku sürekli bir sans versen mi deyip duruyor ve kucuk kardesimle abim anneme kızıyor.

eşin yaptıklarından çok utanıyor anilsa
şuanda kahrolmuş bitmiş durumda
ama bunları yapmamalıydı
son pişmanlık da yaramıyor maalesef
senin yazışından anladığım kadarıyla boşanmayalım bile derken yerin dibine girmiş
ailesine hiç üzülmedim bu arada

Serenimo canim cok sagol yazdiklarin icin. Bir daha asla bir araya gelmeyi istemiyorum. Benim tekd dayansagim bu evlilikte oydu ama gordum ki o benim yanimda degilmis. Bu saatten sonra donusu yok zaten. Bosanma kararini evladım icin verdim o gun o annesiz kalabilirdi. Cinnet gecirdi kismini kabul edemiyorum bende o aile yuzunden ne cinnetler gecirdim boyle mi yaptim o da bunu yapmamaliydi.sevgim silinip gidiyor bu yaptigini düşündükçe. Avukatim 2 saat icinde tek seferde biteceginin garantisini verdi. Bitsin ve bende hayatimi duzene koyayim.

Annem esimi cok severdi o bile bunu yaptigina inanamadi hatta bana sen kotu birsey mi yaptin esine diye sordu. Yapmadim anne onlar gitti kapiyi kapattim olan oldu ne oldugunu bile anlamadim. Ben kizdiracak bisey yapsam zaten bosanmam kizdirdim sinirini zorladim hakettim derim. Neden yokken bu yakisir sey değildi.

Bir arkada bosanma sonrasi kendine bisey yapar mi demişti. O simdi su anda cok kotu durumda tahmin ediyorum isi zaten zor dagilmistir iyice. Bende korkuyorum ya yaparsa diye ama bunun icin evli kalamam artik. Tek uzuldugum o bu noktaya gelirken ben nasil görmedim herseyi içine attığını.

Ailesi esimi gorunce korkmuslar yillik iznini kullanmis evde felaket bir haldeymis en son onlarada zarar zaten. anneme yalvarip duruyorlar ne olur anilsa affetsin aile içinde olur diye. Abim bu kizi bunlra inanip yollayin ben o zaman yapacağımı biliyorum dedi. Annem cunku sürekli bir sans versen mi deyip duruyor ve kucuk kardesimle abim anneme kızıyor.

Bence de eşin bunca zaman herşeyi içine atmış ve daha önce de yazmıştım bilinçaltında sana karşı bir öfke beslemiş.
Bu bir cinnet anı kesinlikle.Herkes aynı şekilde şiddete başvurmaz tabi ama eşinin patlaması bu şekilde olmuş.
Ailesi ile çok derin sorunları olan bir insan ve aile ile aralarında geçen konuşmalar çok çok ağır.
Bunu verdiğin örnekleri hatırlayarak söylüyorum,bu tür ağır yaralı bir anne-baba ilişkisi elbette eşini de derinden üzmüştür ve
sarsmıştır.
En sonunda ailesinin eve gelmesi ise ondaki bardağı taşıran son damla oldu.Bu tür bir diyaloğu kaldıramadı nihayetinde.
İnsanız hepimiz ve ne olursa olsun onlar da kendi ailesi.Tabi bilemiyoruz belki senin şüphelendiğin gibi iftira da olabilir ama öyle olsaysı eşin yansıtırdı heralde konuşmalarında.
Ama sana yaptığını affettirecek hiçbir gerekçesi yok ne yazık ki.Onlar anne baba ise sen karısısın ve kucağında evladın varmış.
Anne babası yüzünden gül gibi yuvasından ve evladından oldu eşin.toparlanması zor olacaktır.
Ama dönmenin senin için güvenli olacağını düşünmüyorum.Bir adım attn ve ailenin yanındasın artık.
Neye güvenip dönebilirsin ki.Bence sen doğru adımları attın.Yine de hakkında hayırlısı olsun canım...

Ilk mesaji okurken esini takdir etmistim, son mesajinda küfür ettim.
Kac yildir KKdayim böyle igrenc bi aile görmedim gercekten, bunlarin icine seytan girmis sanki.
Benim merak ettigim abim ve yengem olucak yazmissin, bunlar olurken onlar nerdeydi? Gelemediler mi?

Sen dogru karari vermissin, esinin son söylediklerine insan üzülsede
seni dövdügü gercegini degistirmiyor maalesef.
ALLAH sanada yavrunada yardim etsin, umarim bundan sonra cok daha güzel ve huzurlu bi hayatiniz olur
ve bu kötü günleri bi an önce atlatirsiniz.

Canım, peki ailen ne diyor bu son olanlara?yani aradığından,konuştuğunuzdan haberleri var mı?Onların tepkisi nasıl?hoş kayınvalidene gereken cevabı zaten vermişler ama ne bileyim..

Canım, peki ailen ne diyor bu son olanlara?yani aradığından,konuştuğunuzdan haberleri var mı?Onların tepkisi nasıl?hoş kayınvalidene gereken cevabı zaten vermişler ama ne bileyim..

Canım şimdi gördüm son yazdıklarını.Kesin kararlısın,hakkında hayırlısı olsun ama bence oturup iyice konuşmanız lazım.Ortada bir çocuk var,ikinizin çocuğu.Barışma amaçlı demiyorum,nafakaydı eşyaydı vs telefonda konuşulacak şeyler değil gibi bence.yanlış düşünüyorum belki de,ama bemim aklımdan ilk bu geçti yazdıklarını okurken.Birde,belki üzücü ama bunu neden yaptığı sorusunun cevabını hala veremiyor...yazık...

X