Okulun sınıf temizliğine velileri çağırması

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.077
4.167
Selamlar. Başlıkta belirttiğim üzere konu bu kızlar.
)

şimdi diğer öğretmenimiz aradi

Duyduğuma göre bazı zamanlar velilerden bir kaçını dönem içinde, hafta sonu da çağırabiliyorlarmış nadiren.

Yani tabi ki çocuklarımız için herşey ancak ben bunu normal bulmuyorum ve bu sefer gitmeyeceğim . Evimi zar zor temizliyorum zaten halim yok. Bu tarz şeylere hiç bulaşmak istemiyorum.

Her okulda böyle mi? Bunu merak ettim aslında.

Son düzenleme:
Çok saçma okulun temizlikçileri ne yapıyor o zaman devletten aldıkları parayı da size versinler yani gitmeniz de ayrı bi olay hiç biriniz diyemedi bu okulun hademesi yok mu biz neden temizliyoruz diye
O gittiğimiz de öğretmen yanlızım yardımınıza ihtiyacım var vs dedi aslında bu yüzden gittik

Ona ben asla gitmem, ama öyle bir muhabbete şahit olmuştum okula gittiğim de aralarında konuşurken

şaşıranlara çok şaşırdım açıkçası. okulun açılacağı belli ve milli eğitim çalışan vermiyor. üstelik büyük bir il merkez ilçedeyim. okulumuzda çalışan sayısı: 0
ve gerçekten o çalışanlar da rica minnet bir şey yapıyorlar ya da yapmıyorlar. geçen sene bir yazıcıyı bile başka odaya taşıtamadım.
bel fıtığı varmış

O gittiğimiz de öğretmen yanlızım yardımınıza ihtiyacım var vs dedi aslında bu yüzden gittik
İyi de çok saçma ve mantıksız öğretmenin bile temizlik yapması niye o zaman devletten o kadar maaş alıyorlar hademeler çağırıp yaptırsınlar yada dışardan adam tutsunlar

bu sene typ yi de iptal etmişler. başvurular bile alınmamış

İyi de çok saçma ve mantıksız öğretmenin bile temizlik yapması niye o zaman devletten o kadar maaş alıyorlar hademeler çağırıp yaptırsınlar yada dışardan adam tutsunlar
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum.
Öğretmen de çok yoruldu gerçekten ve kendi kuzenini yeğenini falanda getirmişti hatta onlarda dolapları vs boyamış , yardım etmişlerdi.

bu sene typ yi de iptal etmişler. başvurular bile alınmamış
ya ne saçma
son calistigim is de bir devlet dairesiydi , son atamalarda o kadar gereksiz kalabalikta insan aldilar ki benim cikarken tek kisi yaptığım ve tek kişiyle rahatca yuruyen ise 3 kisi vermisler. masalari bile yok, o kadar gereksiz yani. orada da hic bir is yapmayan, bilgisayari olmayan - ay sonunda 3 asgari ucretten fazla maas alan kac tane memur var, asgari ucretli 1 typ personeli yok coplerle mutfakla temizlikle ilgilenecek. son ziyaret ettigimde tuvaletim geldi girdigim gibi ciktim mikrop kaparim diye
neye gore yapılıyor bu eleman alimlari? hic mi denetleyen eden yok acaba

Hahahaha ne saçma ne münasebet ben gidip okul temizleyeceğim hadememiyim ben

Hiç sorma hastanelere mesela o kadar saçma alımlar yapıldı ki şuan hepsi yatarak para alıyor o kadar alımı oraya yapana kadar okullara yapsınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…