öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ya tabi ki oda doğru ama ne biliyim heyecan yaptım sanırım :) hem dediğin gibi bizimkini görünce niye koşsun tazı gibi :)
Kız lmnt artık milletin rüyalarına giriyorsun promosyon ekim olarak bende giriyorum artık dananın kuyruğu kopsun yatın okula kek yap götür hoca efendiyede ikram et yengeç burcuymus hemen tav olur öyle şeylere

Kız lmnt artık milletin rüyalarına giriyorsun promosyon ekim olarak bende giriyorum artık dananın kuyruğu kopsun yatın okula kek yap götür hoca efendiyede ikram et yengeç burcuymus hemen tav olur öyle şeylere
Hayyy senin aklini sevim akıllı insanın hali baska oluyo iste

Ama keke borege tav olan burc boga burcu kendimden biliyorum

Diğer burçları da bilir misin

Hayyy senin aklini sevim akıllı insanın hali baska oluyo iste

Ama keke borege tav olan burc boga burcu kendimden biliyorum
Kız yengeclerde aileyle düşkün anneye özellikle böyle hamarat görünüp hoca efendi yi kandiracaz
evlendikten sonra dolandirildim diye çığlık atacak ama boşa zuhahaha.

Gene koptum ya Allahim

Yanliz bu konu dert olmaktan cikti.super bi sohbet topigi oldu

Ayyyy bu ask hikayesi memleket meselesi oldu yarin obur gun sosyal medyada konu gundeme duserse tam olacak yani

Artik lmnt ninde hocaefendiye acılmasina gerek kalmaz kendiside tum ulkeyle beraber ogrenmis olur
Aksi halde ogrenemeyecek zaten, iyi olur hem yarın öbürgün torunlarina, bakın dedenize aşkımı ilan edecem diye ne hallere girdim diye anlatır

Aksi halde ogrenemeyecek zaten, iyi olur hem yarın öbürgün torunlarina, bakın dedenize aşkımı ilan edecem diye ne hallere girdim diye anlatır
valla ciddi ciddi gidiyoz.dur diyende yok.zaten bizi sorma biz dunden meraklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…