öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bence okulda ne yaparsan yap mevcut durumdan fazlası olmaz. Sanırım dedikodu olur diye düşünüyor hem okul hemde sizin için iş ortamı sonuçta. Sen market yada o civarda değerlendirebileceğin yerler bul hatta havalar ısınıyor akşam yürüyüşlerine bile çıkabilirsin
sızın ıcın okulda kalan amcayı aradım. gıttım bılgısayarımı aldım usenmeden. kac sayfa yazısmıssınız. ben adam akıllı bı cevap veremedım.
neyse genclerr yorumlarınızı okudum da tek tek. saka maka bugun bal gıbı fırsat kactı gıttı elımden.
ben dusundum tasındım ee bırazcıkta kasındım :KK70:
ve karar verdım.
bencede bu adam benle okulda konusamıyo yavrucum yaa utanıyomu acaba :KK70: bılemıyorum ama...
sankımmm o da mı bos degıl gıbı gıbı bana karsı kıı :)
ama benı gorup pesıme kostugu da bellı deegıl kı :KK43:
ama o nasıl seslı bır kosustu yaa korktum da dondum baktım :KK70:
ondan hoslandıgımı ogrendıgınden berı ılk konusmamız oldu hemen hemen. hep uzaktan selamlastıydık o da kafa selamıyla dusunun...
bundan sonra tutmayın benı gordugum yerde adama yapısırım artık :KK70:
ne dıyosunuz sız benı elestırmeyı bana kızmayı bırakında bu adama ne dıyosuunuuuz sız yahuu :)

ipeqbojuqu ipeqbojuqu arabayı ustune surme olayına yarıldım resmen gulmekten. sevgı anlayısı arkadasın baya degısıkmıs be :KK70:
eejanaika eejanaika evet demıstın ya sennn :))
o zaman okulda azcık adama yuz vereyımde cesaret alsın benden. gelsın yamacıma yamacımaaa :d

Ya kızlar konuyla alakasız ama nick değişmek mumkun mu ben kayıt olurken 500 tane nick yazdım hepsi kullanılıyor muş bende yeter da diye sinirle yazdım bunu kabul etti:KK66:
daha jan janli nick istiyorum yeter da diye nickmi olur:stop:

Evet canım 5 hakkın var.
Profil sayfandan yapıyorsun....

Aslında buranın chat sayfası olsa forum gibi değilde böyle karşılıklı c3kirdek citleyip sohbet edeceğimiz bir ortam olurdu adminlerr modaroterler lütfen bunu dikkate alın chat sayfası açın bize:KK66:

Bence okulda ne yaparsan yap mevcut durumdan fazlası olmaz. Sanırım dedikodu olur diye düşünüyor hem okul hemde sizin için iş ortamı sonuçta. Sen market yada o civarda değerlendirebileceğin yerler bul hatta havalar ısınıyor akşam yürüyüşlerine bile çıkabilirsin
evet ben en ıyısı dedıklerını yapayımm :)

Ya profiline girdim kilik değiş pardon nick değiş diye seçenek yok :KK43:yoksa üye degilmiyim:KK66:

Adminlere söylesem değişimlerin acaba:KK66:tirsiyorum beni atarlar diye:KK66:
durum şansımı deneyeyim hadi bismillah

Ya profiline girdim kilik değiş pardon nick değiş diye seçenek yok :KK43:yoksa üye degilmiyim:KK66:
Bildirimlere tıklayınca orda hesabınız yazıyor
Screenshot_2016-03-30-21-12-57.png

Hesabınıza tıkla asagida yazıyor
Screenshot_2016-03-30-21-13-07.png

Merakimdan catlicam biri bana ozet gecebilir mi:110:
canım aksam onun evının sokagında karsılastık. ben onu karsımdan gelır dıye beklerken, bı baktım arkamdan bırısı kosuyo. bı dondum. oydu. selam verım ıyı aksamlar hocam dedı. bu kadar. ama okulda konusamıyoruz henuz :d
bu dune gore buyuk gelısme bencee :p :KK70:

sızın ıcın okulda kalan amcayı aradım. gıttım bılgısayarımı aldım usenmeden. kac sayfa yazısmıssınız. ben adam akıllı bı cevap veremedım.
neyse genclerr yorumlarınızı okudum da tek tek. saka maka bugun bal gıbı fırsat kactı gıttı elımden.
ben dusundum tasındım ee bırazcıkta kasındım :KK70:
ve karar verdım.
bencede bu adam benle okulda konusamıyo yavrucum yaa utanıyomu acaba :KK70: bılemıyorum ama...
sankımmm o da mı bos degıl gıbı gıbı bana karsı kıı :)
ama benı gorup pesıme kostugu da bellı deegıl kı :KK43:
ama o nasıl seslı bır kosustu yaa korktum da dondum baktım :KK70:
ondan hoslandıgımı ogrendıgınden berı ılk konusmamız oldu hemen hemen. hep uzaktan selamlastıydık o da kafa selamıyla dusunun...
bundan sonra tutmayın benı gordugum yerde adama yapısırım artık :KK70:
ne dıyosunuz sız benı elestırmeyı bana kızmayı bırakında bu adama ne dıyosuunuuuz sız yahuu :)

ipeqbojuqu ipeqbojuqu arabayı ustune surme olayına yarıldım resmen gulmekten. sevgı anlayısı arkadasın baya degısıkmıs be :KK70:
eejanaika eejanaika evet demıstın ya sennn :))
o zaman okulda azcık adama yuz vereyımde cesaret alsın benden. gelsın yamacıma yamacımaaa :d

Okuldaki arkadaşınız ona söylemiş ya belkide okulda bu yüzden resmi sizle dedikodu olsun istemiyor olabilir mi ? o_O

Orkid reyonuna gorsin daha dikkat cekici olur:KK53:
Kız valla delisin sen gece gece hic gulesim yoktu bdv de derdimi paylasim akil alim dedim ben yazincaya kadar siz burda sohbeti koyulastirmissiniz masallah hocaefendide cay cekirdek alip gelsinde tam olsun

ony gorunce bı heyecan bı heyecan alıyo benı yahu :) ne cılvesı :KK70:
Ya tamam beni de öyle. Hatta her şeyi dökuyorum falan. Adim sakara çıktı onun yuzunden:oops: Bir de okulda ciddi bir tipimdir yani:63:Ammaaaaa cilve işini eksik etmem:KK59: o tuzu biberi:KK8:

X