öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ya birinden hoslanincada insan kilitleniyor.sacmaliyor bir garip iletişim şekli
bana üniversitedeki bir anımı animsatiyor:KK66:kendini görüyorum lmntde
Ben birinden hoslaniyordum oda hoşlanıyor gibiydi hep mükemmel olmaya çalışıyordum çalıştıkça batiyordum:KK66:
bu ara yurtta sular eksikti lavabolar les kızlardan biri hadi gidip yibo vardı yurdun karşında gece gidip onun bahçesine iseyecegim dedi:KK66:toplastik yurttan kizlarla el ayak çekilince yibo nun bahçesine gittik:KK66:
ben gozcuydum bana sıra gelmeden bekçi farketti hey napiyorsunuz dedi.
biz vinn diğer kızlar pantolon ayak bileklerine kaciyor:KK66:
nasıl olmuşsa bu önünde kulağına gitmiş siz gece yibonun bahçesine cisinizimi yapıyorsunuz dedi:KK66:nasıl utanmistim.
valla ben masumum sıra bana gelmeden yakalandık demistim:KK66:
Kendini kastikca rezil oluyor insan:KK66:
yani kızlar biri karşınızda sacmaliyors bilimi ki size asik:KK66:

Ay hakkaten cok fena olmus

Birde iyikide sıra sana gelmemis nasil kızlarmıs onlar oyle disarda tuvaletini yapmak falan:KK62: birde onlad yuzunddn sen rezil olmusun

Bende birinden hoslaninca cok fazla heyecan yaparim mesela dershaneye giderkdn bi hoca vardi (ben liseyi falan disardan okudum)hoca benle yasit nasil kibar varya
Bi gun kendisiyle ders dışinda konusma fırsatim oldu ay anlatamam resmen ayaklarim titriyo ilk defa böyle birsey hissermistim butun acaba far etti mi diye dusynmustum

Ayni hoca bigun ogretmenler odasinda baska hocanin testlerini goturmusum hocam bunlar ahmet hocanin ona verirmisiniz dedim güldü güldü ahmet hocaya mi dedi evet ahmet hocaya dedim sonra ayyy halbuki ahmet hoca kendisi:oops: adınıda biliyorum artık adı bilinc altımda ne kadar kalmissa iste onunla konusurken onun adinida bsskasina koyuyorum

Bi ara felsefe hocası demisti bazel dil sürçmesi falan bilincaltindandir diye ayyy anladi mi diye aklim cıktiydi
Bazende aman adını bile bilmedigimi dusunmustur diye dusunup kendimi avutmustum

tabı sen onu keserken o coktaan senın kesmelerı farketmıstı he :KK70: sonra o sekılde bırbırınıze acıldınız demekk :)

fark etmedigini söylüyor ama onu ilk gördügümde bana bildigin "kal" geldi tutulup kaldim o zamanda anlamis olabilir. O ona acilmami saglamak istedi ama ben yermiyim yemedim cikistim o döküldü :KK70: Sapsal asiklar gibi ol demiyorum ama fazlada aman farketmesin anlamasin diye kasilma biraz cool olmak herzaman iyidir :)

L lmnt öğle arası başladıı :KK70: ya bi ses versenee kızıım :KK70:

L lmnt bimde Zat-ı er kişiyi beklerken telefon elinde ama okulda ders aralarında hiç aklına gelmiyoruz yahu :KK48:
İşinin hakkını veriyo demekki:KK48:

Kız cagız bize rapor vereyim derken hocaefendiyle konusma fırsatinida kacirmis
Bizde an be an merakla günün ozetini bekliyoruz

Yada bunlar caya falan ciktilarda bize günün raporunu vermeyi mi unuttu

Kızlar lmnt bugünse fırsatları teper de söyleyin ona onunla daha konuşmam.
artık olsun birşeyler hoca efendi de çok mız mız çıktı ya da voltran birşeyler yapsın yoksa bunlar saklambaç oynamaya devam edecek:KK66:

Kızlar lmnt bugünse fırsatları teper de söyleyin ona onunla daha konuşmam.
artık olsun birşeyler hoca efendi de çok mız mız çıktı ya da voltran birşeyler yapsın yoksa bunlar saklambaç oynamaya devam edecek:KK66:

Gülşenin be adam sarkısının klibi vardi ya hocaefendi bana klipteki cocugu hatirlatti kiz gittikce cocuk kaciyodu ya

Bu vesileylw gülşenin be adam şarkısı bizden hocaefendiye gelsin:KK75:

Yaa sabahtan beri goremedim onu. Gordugum ilk yerde ciddi ciddi konusucam ya. Deli oldum ya varya. Simdi de o mu benden kaciyo ki acaba :KK43:

Araştır ya öğrenirsin :KK43:

Yaa sabahtan beri goremedim onu. Gordugum ilk yerde ciddi ciddi konusucam ya. Deli oldum ya varya. Simdi de o mu benden kaciyo ki acaba :KK43:

Canım bence az sabırlı ol erkek kısmının öyle pek açılmaya cekinme gibi durumlari soz konusu olmaz acilmaktan once bi arkadas olmayi denesen sonucta sizin icin boyle bir durum imkansiz degil

Hem eger ilgisi falan yoksa bile zamanla belki seni tanıdikca sana karsi kalbi kayar

Konuya yabancıyım daha yeni okudum konu sahibinin ataklarını, karşı tarafın tavrını, gelişmeleri bilmiyorum ama 9 gün olmuş bence öğretmen arkadaşın gönlü yok.

Penereden gordum. Okul bahcesindeydi. Okulda yani. Sanirim simdi kacma sirasi ona geldi ya :KK43:

Off sen adamdan markette kaç o okulda seneden kacsin bakalım ne olacak.voltrann nerdeee o çabuk girsin devreye senin dediğini demesin gitsin konussun ay komsulaarr bayilazam

X