öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Amin canım inşallah kız bursa böyle konuştuğuna bakma bir aşık oluyorum başıma olmayacak şeyler geliyor
adamla asker arkadaşı oluyoruz resmen

Allah goune gore versin seninde aşk hikayeni burda okuruz insallah diye dua ettim :)
Amin canım inşallah.allah hepimizin gönlüne göre versin.
yıllar sonra çocuklarımız yazsın burdan lmnt kızın birinden hoşlanır yazarsa anasina çekmiş deriz

Amin canım inşallah kız bursa böyle konuştuğuna bakma bir aşık oluyorum başıma olmayacak şeyler geliyor
adamla asker arkadaşı oluyoruz resmen

Sorma ya imtihanmıdır nedir benim karsimada hep evliler falan cikıyor yada karsı taraf hic sevmedigim biri oluyor

Bide su asker arkadasi mevzusuna hic girmeyelim istersen senden farksiz degilim çünkü

Amin canım inşallah.allah hepimizin gönlüne göre versin.
yıllar sonra çocuklarımız yazsın burdan lmnt kızın birinden hoşlanır yazarsa anasina çekmiş deriz

He ya zaten KK 15. Yılıymis bi 20 yıl falan daha yaparsa belki L lmnt tın kızınada yorum yapariz hatta belki onun kızınada bizim kızlarımız yorum yapar kim bilir :)

Ayy siz ne guzel yorumlasiyosunuz oyle :) ama ben dahil olamiyorum. Biraz islerim var okulla ilgili onlari halledeyim gec olmazsa donecem size bebeklerim :)

Ayy siz ne guzel yorumlasiyosunuz oyle :) ama ben dahil olamiyorum. Biraz islerim var okulla ilgili onlari halledeyim gec olmazsa donecem size bebeklerim :)
Sen islerini hallet hatta o arada sabah hocaefendiyle konusmak icin bahaneler bul bizede guzel guzel haberler ver inşallah :) kolay gelsin

Al sana bir malzeme dahaa hocam dün camdan bakarken sizi gördüm hayırdır vs Allah sana resmen sebep yaratıyo fırsatlar içindesin hadi bi cesaret hadii

Sadece yengeç olması değil yükselenle ay burcu da önemli diye duymuştum . Ben yengecim pek ağlamam mesela ama konuyu okumaya başladığımdan konu sahibinin 22 temmuz yazışına kadar aslan burcu olduğunu düşündüm . Konu sahibine hareketleri hiç yengeç gibi değil .

Al sana bir malzeme dahaa hocam dün camdan bakarken sizi gördüm hayırdır vs Allah sana resmen sebep yaratıyo fırsatlar içindesin hadi bi cesaret hadii

Bide sey olur ya gormek istersiniz bi denk gelmessiniz bari gormeyeyim unutayim der kacarsiniz her yerde karsiniza cikar

Buda oyle olmus gibi

Biz adamin burcunu face dedektifligiyle zor ogrendik
yükselen nasıl öğrenelim.

L lmnt canım belkide okul dışı bi yerde rahat konuşmak veya çaya kahveye davet etmek için fırsat kolluyordur o da.. Aradaki arkadaşın şimdilik beklesin bence. Daha çok erken. Olumsuz bişey olup bütün umutların bitene kadar yavaş ve akıllı hareket et bence

hihihihi ama napiiim bişeyler olsun artıkk hoca efendiyi alıp şöyle bi sandalyeye oturtup tüm kk olarak etrafında bi toplanalım gardaş sen hayırdır açılıyosan açıl artık diyelim
Bende heyecanla akşam olmasını bekliyorum tık yok:/
bence de hoca efendiyi bize havle etse lmnt bu iş tamamdir

Ya birinden hoslanincada insan kilitleniyor.sacmaliyor bir garip iletişim şekli
bana üniversitedeki bir anımı animsatiyorkendini görüyorum lmntde
Ben birinden hoslaniyordum oda hoşlanıyor gibiydi hep mükemmel olmaya çalışıyordum çalıştıkça batiyordum
bu ara yurtta sular eksikti lavabolar les kızlardan biri hadi gidip yibo vardı yurdun karşında gece gidip onun bahçesine iseyecegim deditoplastik yurttan kizlarla el ayak çekilince yibo nun bahçesine gittik
ben gozcuydum bana sıra gelmeden bekçi farketti hey napiyorsunuz dedi.
biz vinn diğer kızlar pantolon ayak bileklerine kaciyor
nasıl olmuşsa bu önünde kulağına gitmiş siz gece yibonun bahçesine cisinizimi yapıyorsunuz dedinasıl utanmistim.
valla ben masumum sıra bana gelmeden yakalandık demistim
Kendini kastikca rezil oluyor insan
yani kızlar biri karşınızda sacmaliyors bilimi ki size asik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…