öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bana mı seslendin :KK70: naneciiik :) selam bu arada hosgeldin :KK70:
Hee sana seslendiyim:halay:kiz bak benim fikir cok tuttu zamaninda kizkardesime onermistim oda ogretmen..
Sincik ben kizkardesimi iki gun ust uste gizli numarayla aradim ayni saatte iki kere konusmadan dinleyip kapatiyodum,tabii onlar yanlizken odada bizimki msj atiyodu ayni saatlerde gnelde bende ariyodum..neyse ilk gun bisey dememis adam ikinci gun ilk aradigimda bizimki soylenmis off buda kim boyle ya vs derken hica efendi soruyor,hayirdir sizi rahatsiz eden birisimi var diye..bizimki diyor,ya dunden beri ayni saatte arayip dinleyip kapatiyor gizli numara bilmiyorumki sinirlerm bozuldu demis:)
Ee hoca ne dese begenirsin,eger izin verirseniz bidahaki aradiginda ben cvp vereyim,bizimki tamam diyor ee ben ikinciye ariyorum hoca efendi acti:)bana "sen utanmiyormusun nisanlimi rahatsiz etmeye savciliga verecem seni"dedi:-)
Ee tabi kiskandi hoca aradan hafta gecmedi acildi kizkardesime..demiski o tel olayinda cok kiskandim anladim hislerimi demis. :halay:

Hee sana seslendiyim:halay:kiz bak benim fikir cok tuttu zamaninda kizkardesime onermistim oda ogretmen..
Sincik ben kizkardesimi iki gun ust uste gizli numarayla aradim ayni saatte iki kere konusmadan dinleyip kapatiyodum,tabii onlar yanlizken odada bizimki msj atiyodu ayni saatlerde gnelde bende ariyodum..neyse ilk gun bisey dememis adam ikinci gun ilk aradigimda bizimki soylenmis off buda kim boyle ya vs derken hica efendi soruyor,hayirdir sizi rahatsiz eden birisimi var diye..bizimki diyor,ya dunden beri ayni saatte arayip dinleyip kapatiyor gizli numara bilmiyorumki sinirlerm bozuldu demis:)
Ee hoca ne dese begenirsin,eger izin verirseniz bidahaki aradiginda ben cvp vereyim,bizimki tamam diyor ee ben ikinciye ariyorum hoca efendi acti:)bana "sen utanmiyormusun nisanlimi rahatsiz etmeye savciliga verecem seni"dedi:-)
Ee tabi kiskandi hoca aradan hafta gecmedi acildi kizkardesime..demiski o tel olayinda cok kiskandim anladim hislerimi demis. :halay:
Doğrudur. Kardeşin adına çok sevindim mutluluklar fakat bizimkinde bu numaranın tutacağını sanmıyorum hiç.
Ya aslında özellikle bugün şey düşündüm. Ciddi Ciddi gecen sene Mart'tan beri olsaydı olurdu ya.
Benim ki ya cidden çok öküz odun biri. yada beni sıradan Bi arkadaş olarak görüyo. Bu kadar basit :KK43:
Valla umutsuzlaşıyorum iyice ya. Depresyondan depresyona mübarek. Ay ben birinden beddua falan mı yedim acaba çok sinirlerim bozuldu yeminle ya

Doğrudur. Kardeşin adına çok sevindim mutluluklar fakat bizimkinde bu numaranın tutacağını sanmıyorum hiç.
Ya aslında özellikle bugün şey düşündüm. Ciddi Ciddi gecen sene Mart'tan beri olsaydı olurdu ya.
Benim ki ya cidden çok öküz odun biri. yada beni sıradan Bi arkadaş olarak görüyo. Bu kadar basit :KK43:
Valla umutsuzlaşıyorum iyice ya. Depresyondan depresyona mübarek. Ay ben birinden beddua falan mı yedim acaba çok sinirlerim bozuldu yeminle ya
Hayırlısı ya ne zor işler bu işler

peki birisi seni istiyormuş gibi davransan ama sen biraz gönülsüz olsan tepkisini ölçerdin belki
hani birisi istiiyormuş doktor falan olmaz mı belki tutuşur

Aslinda bir taraftanda dusunuyorum sonucta bir erkek biseyler hisettigi bir bayana acilmak icin neden bu kadar beklerki?
Ya hoslaniyordur yada hoslanmiyordur bu bu kadar net yani,tuhaf bir durum gercekten..hayirlisi olsun gulum insallah:)

Aslinda bir taraftanda dusunuyorum sonucta bir erkek biseyler hisettigi bir bayana acilmak icin neden bu kadar beklerki?
Ya hoslaniyordur yada hoslanmiyordur bu bu kadar net yani,tuhaf bir durum gercekten..hayirlisi olsun gulum insallah:)
Ama naneli geçen sene bunlar küser gibi oldu biz oğlanın sevgilisi var sandık bir arkadaşı buna oğlanın sevgilisi var gibi şeyler demişti blkide oglanada başka bisey dedi

Ama naneli geçen sene bunlar küser gibi oldu biz oğlanın sevgilisi var sandık bir arkadaşı buna oğlanın sevgilisi var gibi şeyler demişti blkide oglanada başka bisey dedi
Istee buuu kilit nokta!bulduk anacim ortada giden gelen arkadasi oglana bunun sevgilisi var dediyse? Eee ne olcak o zaman tabikide acilmaz oglan

Mazef Mazef sadic bunlar hic bir fikri begenmiyor ya ne olicik sindi:KK53:
Hele hele oyle harika ustu fikirler geliyorki baaaziii kizcelerden boyleee:KK45:kaliyorum kiz bunlara kalsa hec bulamazlar koca :KK48:
Kızım ben dedim kız hoca hanıma yılbaşında tam 12 de mesaj at dedim. Atmadı atsa herşey belli olacaktı. Haksız mıyım.

:) durun durun tartışmayın :)

Ya adam sevgilim olmadığını biliyo. Yani ben faceden pek paylaşım yapan biri değilim. Ayda yılda Bi ancak.. onunla facede arkadaş olduktan sonra Bi foto paylaştım sadece altına da arkadaşlarım yorum yaptılar. Sevgilimin olmadığı kabak gibi ortada okuduysa eğer yorumları tabi :)
Bu arada laf arasına sıkıştırayım profil resmi değiştirmiş yârim beğeneyim mi ? :KK70:

He bide arkadaş haklı sanırım gecen seneden beri yapacak olan adam illa ki yapardı bişeyler diyorum..
ama Bi yandan da düşününce okuyorum sürekli internetten böyle aşk hikayeleri (kafayı cıldırdım çünkü) neyse okuduklarımdan bazılarında işte şey diyo cesareti olmadıgından açılamadı bana sonunda ben umut verdim Yok konuştum falan adam bülbül gibi şakıdı gibi yorumlar var.
Anlamıyorum aynı yerde çalışıyoruz orası bizim iş yerimiz sonuçta
Ben mesela konuşsam onunla olumsuz bişey dese yüzüne nasıl bakarım hergün bu okula nasıl gelirim acaba yanındakilere söyledi mi neden bana öyle baktılar diye paronayağa baglarım.
Oda mı öyle düşünüyo acaba.
Ya bakıyorum bugün mesela. Canı sıkkın gibiydi kimseyle konuşmadı bugün görseniz varya. Kendi kendine takıldı resmen adam apayrı. Bakıp masum masum sırıttı bana sadece.
Dengesiz mi psikopat mı ? Yoksa benim ilgimden mi hoslanıyo anlamadım.

Ne işe yarayacak ki ? Merak mı ettirmek amacımız burda anlamadım canım :)
Bu arada hasta ol hasta ol dediniz hasta oldum ya :/
Merak edecekmiş ne tepki verecek soracakmi sana niye geç kaldın diye gibi gibi

X