öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Evvel nostalji yaptimda en cok guldugum senin su cevabin olmustu
Kiz bigun hastanede oturmus bunlari okuyup guluyodum normalde hastanede pek telefonlada ilgilenmem l
Malum sahis geldi bisey mi var zannetti ne anlamadim telefonun hic elinden dusmuyo dedi cok utanmistim oda bilir cunku telefonla cok ilgilenmedigimi hey gidi genclik

Ama o yali muhabbetinin acildigi gece gulmekten kopmustuk

Yali oayinda anira anira gulmustukm tabi sen ali koca oldu deyince beynimden kaynar sular dokulmustu evkenmeden dul kaldim diye:KK66:
Bir de su gelin hanim olayi var ya o konuya arada hala bakip gulerim.birde atildik diye yYgara kopartiyorduk gec bile kalmislar bizi atmakta:KK66:

Yali oayinda anira anira gulmustukm tabi sen ali koca oldu deyince beynimden kaynar sular dokulmustu evkenmeden dul kaldim diye:KK66:
Bir de su gelin hanim olayi var ya o konuya arada hala bakip gulerim.birde atildik diye yYgara kopartiyorduk gec bile kalmislar bizi atmakta:KK66:
Kiz ali agaoglunun oglu var mi aceba onkarda iyi takip takistiritorlar 28 milyonluk yalida az degil

Kiz ali aagaoglunun cpcugu cokta gecen sene 20liks evgilisnden bebegi dogdu ben direk ali agaoglunu tavlasamda yirtariz bence:KK66:
Alicim zengin atla yaptirdigi apartmanlari tanitiyordu en son

Platonik gibi ama değil gibi de :/ Şöyle anlatayım okulda bir hoca var. Bana açıldı. Kesinlikle bir şey hissetmiyorum kendisine. Okuldaki başka bi hocaya aşık oldum. İlk geldiği gun çekti dikkatimi. Konusmaya falan başladık sonra ama arkadaşça tabii. Baya yakınlaştık hoşlandigim kisiyle. Beraber bi projeye giriştik. Bu sorumlu kişi ben de yardım ediyorum proje bahanesiyle herşeyi bana sorar oldu. Sürekli bu bahaneyle buluşur olduk. Hatta bigün tuttu haftasonu çağırdı beni derneğe gidelim diye. Bulustuk duraga gidiyoruz. Bi anda tuttu aa bugun haftasonu kapalıdır ki dedi doğru ya dedim ben de. E napalm dönelim ozaman dedim vaktin varmı otursak mi biyerlere dedi tamam dedim. Yani besbelli değil mi bilerek yaptığı. Derneğin kapalı olduğunu ben bilmiyorum hadi sen nasıl bilmiyorsun. Neyse canlı müziğe gittik oturduk muhabbet ediyoruz. Tam 5 saat oturmusuz sardı muhabbet. Yani oyle konulara girdi ki şaşırdım. İşte evlilikten beklentilerini anlatıyor ortak yönlerimiz sevdiğimiz muzikler yemekler girmediğimiz konu kalmadı. Sonra arkadaşı aradi bunu. Şu benden hoslanan çocuk. Nerdesin dedi. O da benle olduğunu soyledi. İşte dernek işi için bulustuk da oturduk biraz dedi. Çocuk da trip attı uyuz bana niye haber vermediniz diye. Bu da usulen mecburen gel istersen dedi. Ama canı sıkıldı. Kapattıktan sonra dedim ki cagirmasaydin keşke kalkardik zaten epeydir oturuyoruz. Aradan biraz gecti msj atti arkadaşı yemek sırası bende gelemiyorum diye. Ben bi oh cektim. Biraz daha oturduk sonra beni eve bıraktı.

Sonra tuttu bu ikisi daha da yakın arkadaş oldu zamanla :KK43: hatta tutup aynı eve çıkmışlar

Biz sıkça buluşur olduk dernek bahanesiyle benimkiyle. Bana sürekli bi ihtiyacin oldu mu ilk beni ara yemin ederm kuserim konusmam falan demeler surekli mesaj atmalar. Aradan biraz gecti bu bana msj atti. İşte birinden hoşlanıyorum servisten tatlı kiz bilmem ne. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Ama caktırmıyorum. Yanlış anladim çocuğu dedim arkadaş gördü dedim. Belli etmiyorum ama tuttu aramiza yap a getirdi olayı bende o isleri beceremem dedim kestim attim inadina yapr gibi surekli ondan bahsediyor. 1 hafta icinde nasil olduysa bitti hersey sordum naptin diye vazgectim zaten sadece dikkatimi cekmisti o kadar aşık falan olmamıştım dedi geçti. Yani benim anladığım o ki adam resmen beni denedi kiskancak mıyım diye. Sürekli ondan niye bna bahseder 2 laftan biri o. Bi hafta gecmeden vazgeciyo cok tuhaf. Neyse biz aynı sekile devam ediyoruz ama bu bana sıkça kardeşim diye hitap ediyor. Özellikle kalabalık ortamlarda okulda falan. Ben icimw gömüyorum zor olsa da. Sonra ben bi gun hastalandim gece 1 di saat bunla konusmustuk daha yarm saat once bitmişti mesajlasma. Kitaplardan falan konuşmuştuk. Mesaj attım buna. Musaitmisin beni bi acile gotursen cok kotuyum dedim bu hemen döndü hemen geliyorum dedi. Tuttu bana aşık olan arkadaşiyla beraber geldi. Meger aynı eve çıkmış bunlar. Cocuk duyunca o da gelmis hemen. Neyse hastaneye gittik doktor beni yatışa aldi. Ailem de yok abim tayin oldu tasinma isleri evrak isleri ugrasiyorlar. Abimle konustum annem de hastaymis duyunca soyleyemedim hastaneye yattim gelin diye. Doktor da 2 gun yatircam dedi 2 gun icin ta oralardan cagirmayim bir suru arkadaş var okulda ilgilenirler 2 gun idare ederm dedim. Neyse bu ikisine de söyledim okuldan cok yakin bayan arkadaslarim var onlara haber verin musait olan gelsin dedim. Bunlar gitti aksama bi baktim ikisi beraber geldi neden söylemediniz dedim biz kalırız dediler. Neyse ikisi kaldi. Ben bana açılana cok acaip soğuk davraniyorum yaklastirmiyorum falan. Ayaga kalktim yuzumu yikamaya gidicem başım döndü bu tutmaya çalıştı benden hoslanan yani itekledim dur dur elleme ben giderim dedim anlasin uzak dursun diye. Zoruna gitti baya gozler doldu. Sonra dnerken benim hoşlandigim tuttu götürdü beni geri yatağıma. Neyse o gece gecti oyle eertesi gece benim hoşlandigim diğer çocugu yolladi ben kalırım git sen dinlen diye zorla. Ikimiz kaldik yani. Bi de yanda bi hasta var. Genç kız refakatcisi yok. Arkadas olduk samimi olduk baya onla da ilgileniyor benim yanimdakiler. Ben sevdigim ve o kız odadaydik sadece. Ben iyiydim biraz sarki falan acti benimki aşk şarkıları gozlerime bakip soylemeler falan. Sonra ben uyudum bir uyandim cok kotuyum bu geldi hemen yanima ben doğruldum kotuyum hemsire çağırsan dedim hemsire geldi yapacak bisey yok bu hastalık boyle dedi. Sonra ben sinirden aglamaya basladim vs. Geldi bi anda beni cekti oyle bi sarıldı ki iliklerm titredi. Sımsıkı sarıldı. Omzunda ağladım. Sustum sonra bi baktım gözleri dolmuş. Ellermi tuttu saclarmi okşadi ben burdayim yanındayım dedi. Sonra geldi yanima oturdu yaslandi arkasina. Bende omzuna yaslandim. Yüzüne baktim gülümsedim. Elimi tuttu parmaklarını geçirdi parmaklarım arasindan göğsüne koydu önce alnimdan öptü sonra saçlarımdan.saçlarımı okşadı öptüm yanağından. Iyi ki varsin dedim cok yoruldun mu dedim feda olsun sana dedi. Oyle uyumusuz ikimiz de :) Uyandım yine baktım gulumsedm o da uyandi iyi misin dedi kaldık biraz öyle sonra kalkti bana yiyecek biseyler verdibkoltuga geçti bu surekli tekrarlanmaya başladı ruya görüp sicradgimda hemen yanimda hemen sarılıyor saclarmi opuyor vs. Arkadasi gelince uzak ama. Neyse arkadaşi ile bu dışarı çıktılar bi ara. Bu geldi surat asık. Sonra bana kardesim diyerek konusmaya başladı şok oldum. Belli etmedim bisey. Bunlar ise gittiler benimki msj atti bana bi ihtiyacın varmi diye sağol tek ihtiyacim sensin :) yazdim. O da yanındayım dedi cok yoruldun helal et hakkını dedim sana feda olsun yorulma ne dedi. Bugun gelemicem galiba iyi misin cok özür dilerim yarin sunumum var onu hazirlamam lazim dedi iyiyim sagol hallet isini sen idare ederim bugun dedim ertesi gun taburcu olcakmisim bu konusmus benim doktorla benim haberim yok taburcu olcagimdan onun var. Aradi gelip alayim eve bırakayım taburcusun dedi tamam dedim neyse geldi bu doktor yok taburcu olma isi biraz uzadi ben de dayanamıyorum cok sıkıldım az bahceye çıkalım bari dedim. Indik bahceye kar yağıyordu elimi tuttu elele yürüdük karda. Sonra neyse çıktık taksiyle eve bıraktı taksiden indim dikkat et kendine kardeşim demesin mi şok oldum. Aksamina dayanamadim uzun uzun yazdım. Seni anlamadim ben onca sey oldu sen bana kardesim dedin bu nasil is dedim ben seni kardeş olarak görmüyorum yalnız bil bunu dedim demesin mi ben kardes olarak gordum zor durumdasin yanında oldum valla kusura bakma utandım cok şuan dedi kardes olduk iki dakkada :KK43: oyle kaldi hersey
Bu nasil kardeslik ya valla pes dedim.

Akşamlarınız iyi geçsin efendim :)) nasılsınız iyi misiniz bakalım görüşmeyeli :)

Evvelciiim tatlım bence o çocukla Bi görüşme ayarlamalısın kesinlikle. Vereceği yanıttan anlarsın az çok ilgisi olup olmadıgını. Sen bu adama bişey hissediyo musun peki ?

Teacher hocam :) senin durumun benden daha mı iyi yoksa kötü mü anlamadım.. çok zor Bi durumdasın tek anladığım o.. ama bence Bi kere daha konuşmalısın sevdiceğinle. Kaybedeceğin bişey Yok, zaten anladığım kadarıyla şimdide eski samimiyetiniz kalmamış. Son Bi kere daha konuşmayı denemelisin bence...
onların ev arkadaşı olmaları biraz kötü olmuş ama.
İmkansız bişey Yok bence. Arkadaşından saklayarakta gayet yürütebilir bu ilişkiyi diye düşünüyorum... üzülme boşuna. Sana karşı boş olan Bi insan o şekilde davranmazdı diye düşünüyorum
Bence hic konusmasin.@teacherr23 hocam senin yerinde olsam kusura bakma ben el ele tutup sarildigim adama kardesim diyemem der suratina bakmazdim

Yega cımm çok teşekkür ederim canım Doğum günü kutlaman için :)
Günaydın öncelikle hepinize :)
Ya mübarek ne entrikalar kurmuşsunuz. Ben malumunuz sabahın 6sında kargalar kahvaltısını yapmadan kalktığımdan erkenden uyumuşum. Hepsini okudum yazdıklarınızın. Arkasından koşup sarılma fikri cazip geldi Desem yeridir :KK70:

Kız erkek çağıralım falan diyip kodese düşmeyin yine size ihtiyacım var :KK70:

Bu arada aramıza yeni katılanlar hosgeldiniz Sefa'lar getirdiniz platonik aşk hikayeme :KK70:

Bu arada teacher örtmenimmm kıskanmış adam ve resmen ters tepmiş :/

Yega cımm çok teşekkür ederim canım Doğum günü kutlaman için :)
Günaydın öncelikle hepinize :)
Ya mübarek ne entrikalar kurmuşsunuz. Ben malumunuz sabahın 6sında kargalar kahvaltısını yapmadan kalktığımdan erkenden uyumuşum. Hepsini okudum yazdıklarınızın. Arkasından koşup sarılma fikri cazip geldi Desem yeridir :KK70:

Kız erkek çağıralım falan diyip kodese düşmeyin yine size ihtiyacım var :KK70:

Bu arada aramıza yeni katılanlar hosgeldiniz Sefa'lar getirdiniz platonik aşk hikayeme :KK70:

Bu arada teacher örtmenimmm kıskanmış adam ve resmen ters tepmiş :/
Beğendiğini uygula iste

Konunun tee başında bakmıştım ne oldu son durum acep

Herkesin platonik aşkları varmış. Ya benin çalıştığım okullarda niye hiç bekar erkek olmaz neden neden:))

Ne yazmissiniz oyle.daha 366.sayfadayim bitiremedim bi turlu.az yazin beeeeeEn Büyük KK

Herkesin platonik aşkları varmış. Ya benin çalıştığım okullarda niye hiç bekar erkek olmaz neden neden:))
Bizimkinde de iki üç tane varmış Yeni yeni öğreniyorum ama benim gönlüm hoca efendide yaa :/

Ay olmayacak duaya amin mi diyorum diye de düşünmüyo değilim hani bazen..

Koton prenses Koton prenses gırgır şamata yapmışlar resmen aşk hikayemi geyiğe çevirmişler okumasan da olur :KK70:

X